Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko serverlarına su anda bağlanabilen varmı ?

NsN

Öne çıkan mesajlar

LoL.Deimos içindir inşallah bu lag muhabbeti.Gerçi ben geçen akşam girdiğimde lag felam yoktu.Rahat rahat oynadım ama.
İnşallah deimos açıldığında bu lag problemi ortadan kalkar.
Yokhsa laglı oynamıyacağım bir server için 2 gün boyuna clienti indirmek uğruna makinemi iptal ettim.Dağatırım uLen :D[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Clientı indirmem tamı tamına 4,5 saat sürdü 27 le felan indir iidi yani bakalım bende yeni serverde olacağım aresin boku cıktı cunkü ama yinede ne yaparım bilmıorum
En azından deneyeceğim içimde uhte kalmasın

su anda sorunsuz[signature][hline]Natıon :Karus
Sosyal ağlarda paylaş

hazır yeri gelmişken clan ve nick konsepti hadisesinden vazgeçtik. bazıları anlamıyor işin mizahından bide karışıklık olabilme ihtimali var. bu arada nasıl toplanıp bişeyler yapıcaz deimosta onuda çözebilmiş diilim. mesela 8 kişiden fazla olursak nasıl party kurarız vs.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

yok yane 3 dk 44 sn greddyz le göz göze geldik bi ama...
o serverda +3 mythrill staff satmaya çalışan civcivleri görünce içim parçalanmadı diil ha +8 stilettoyla +8 bow satmaya çalışan da oldu :) myko nooldu abi :) deimos açılmadan yalan mı oldu bravo lan telekom!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ab ibi aralar bi sorun wardı sora duseldi şimdi ole girilmicek kdr bi sorun yok 5 dakka içinde girebiliyorum ben şu an umarım deimos açıldıktan 1-2 gun içersinde telekomlarındaki problemde halolur gusel bi ortamda kasarıs eğleniriz.bide mythril staff kobaltlardan çıkıyo stileto ve +8 bow da oyle ki genelde noob yaratıklardan çıkıyor bu silahlar.[signature][hline].....................STFU..................

[Bu mesaj SIleNt tarafından 12 Temmuz 2005 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli online adamları (adam çokluğuna bağlı olarak) 2- 3 partye dağıtın abi dierleride o partylere girer çıkar işte paso oynıycak 8-9 kişi gibi duruyoz 4-4 2 party e yada 3-3-3 3 partye daılabiliriz hem herkes kasabilmiş olur ha adam olmaz biz birleşir 8 li party yaparız o ayrı en azından biz adonis te böle yapmıştık zamanında ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 12 Temmuz 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
hazır yeri gelmişken clan ve nick konsepti hadisesinden vazgeçtik. bazıları anlamıyor işin mizahından bide karışıklık olabilme ihtimali var. bu arada nasıl toplanıp bişeyler yapıcaz deimosta onuda çözebilmiş diilim. mesela 8 kişiden fazla olursak nasıl party kurarız vs.

Yapma be hoja.Bunda karışıklık olacak ne varki.500k yapmak o kadar zor değilki.Bence servera girdiğimizin ilk 3-4 saatinde clan kurulacak para toplanır.Şahsen clan kurulacaksa kasacağım bütün parayı clan için vermekten çekinmem.Odin e girdim yarım saat içerisinde 50k para yaptım.
Zaten clan kurulunca party sorunu olacağını sanmıyorum.8 erli gruplar halinde kasılır çok rahat.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...