Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlüzyonlar..

hulahoppadanayar

Öne çıkan mesajlar

1.sini görmüştmm diğerleri de güzel
3tanecik var zaten bi baknı

http://www.echalk.co.uk/amusements/OpticalIllusions/colourPerception/colourPerception.html[signature][hline][/b]Msn adresim
Artık bende bloggerım okuyun okutturun bende gaza gelip yazayım
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.
BabacumMostors, 28 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 09 Temmuz 2005 17:31 tarihinde demiş ki:
1i çakamadım, 2 yi doğru gördüm
3ü anlamadım
ortasındaki çaprazlar(yada haçlar)biri gri biri sarı gibi diyo ama yukarıdaki maskeyi aşağı sürükleyip boşluklar iki şeklinde ortasına gelecek şekilde yerleştirirsen aslında aynı renkte olduklarını görüyosun 1 dede switc mi swatch mu ne vardı onu sürükleyerek önce a ya sonra b ye götür renklerin aynı olacağını görüyon[signature][hline]viva la creativa!viva la resistance! a.k.a Lykastos
geleceğin türkoloğu
Sosyal ağlarda paylaş

bir zamanlar ben de cok merakliydim hatta paralari sitelere bile uye oldum 1-2 saglam numara ogrenirim diye ne var ki hayallerim su sebepten dolayi yikildi .

saglam ne kadar numara varsa hepsine onceden bir ciddi hazirlik ya da parayla satin alinabilen ekipman lazim .

kart numaralari bile desteyi ayarlaman olamiyor ne yazik ki .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

3 biraz uzun sürüyor anlaması

siyah bantı çektinten sonra resmin kaln kısmını elinle kapat sadecxe merkezler kalsın

o zaman görcen.[signature][hline][/b]Msn adresim
Ultra-Mega Blogger
karakedi demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 11 Temmuz 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
olm neler oldu sana?

sapkadan ling cikarirsin sen!

haydaa ling cikarmakta ne var ki ?

ling i her ortamda her yerimde cikaririm o kolay :D[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

ikincisinde pek de bir şey yok aslında.

birinciye aşmış über diyince üçüncüde ne halt yiyiceğimi, nasıl niteleyeceğimi bulamadım, süper gerçekten de.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

3. o kadarda iyi degil gibime geldi.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

photoshopta renk tahlili yaptım
1.sinde a'nın renk kodu 107 107 107 b'nin renk kodu 107 107 107

2.sinde hepsinin renk kdou 189 186 189

3.sünde soldakinin 110 105 101 sağdakinin 98 100 89

3. traşmış diğerleri gerçek[signature][hline][/b]Msn adresim
Ultra-Mega Blogger
karakedi demiş ki:
monitörün kulağı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...