Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Guildleri

TheMask

Öne çıkan mesajlar

nick: mask rayne
guildim turk yabanci karisik. 7-8 tane turk var yaklasik 40 kisilik bi guild. yani guild chatte ingilizce konusuyoruz...

jum seni firend liste ekledim ayrica invite da attim istersen guildde girebilirsin.

[Bu mesaj TheMask tarafından 09 Haziran 2005 05:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasik 25-30 türkün bulunduğu bir guilde sahibiz.
İsmi Zekeriya ve Korodakiler. PVP ye yönelik çalışmalarımız bitmek üzere herkez skillerini tamamladiktan sonra pvp'ye yöneleceğiz. Oyun içinde hertürlü bilgi/yardimi edinebilirsiniz.

nick : purified evil
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
merhaba arkadaşlar bende oyun başında bir guild kurmuştum.fakat bir türlü kapatamıyorum guildi.üstelik her açtığım karakterde o guilde mensup açılıyor doğal olarak.ne yapmam gerekir guildi kapatmam için.
Ayrıca ingilizcem pek olmadığı için guild kanalında türkçe konuşulan bir guild arıyorum.beni de aranıza alırsanız sevinirim.
karakter adı: Dark Liquid
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arad tamamen türkçe konuşulan guild arayan arkadaşlar Dark Saga'ya gelebilirsiniz. Sanırım sayımız 40'ı aştı. Lider Lady Warcryer. Ama bana da mesaj atabilirsiniz, o sırada online olan oficerlara iletirim durumu. Karakter ismim imzamda yazıyor.[signature][hline]Khalir Blackeagle.
Together we stand,
Devided we fall...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodous, 09 Temmuz 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Ha bu arad tamamen türkçe konuşulan guild arayan arkadaşlar Dark Saga'ya gelebilirsiniz. Sanırım sayımız 40'ı aştı. Lider Lady Warcryer. Ama bana da mesaj atabilirsiniz, o sırada online olan oficerlara iletirim durumu. Karakter ismim imzamda yazıyor.

Arkadaslar kesinlikle bekliyoruz klana klanda muhabbet yardimlasma gercekten cok iyi. Gelipte pisman olacaginizi sanmıyoruz. Ayrıca guildhall da var. Guilde e girmek isterseniz banada mesaj atabilirsiniz genelde geceleri online oluyorum.

Saygılar
Nobre Fb (Nick bu dalga gecmiyorum :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...