Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

myko ve usko

ISHTARsil

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar daha önce mykoda oynayan bir olarak belli farkları söyleyim aslında bir çok şey aynı ama bazılarıda farklı farklar size bir id numarası veriliyor bu numarayla char silebiliyorsunuz birde mykoda şu olay var mesela serverdan servera char transferi var örnek atıyorum beramusta 60 lık charınız var sıkıldınız arese geçmek istiyorsunuz işte yeniden kasmak gerekmiyor charı otomatik olarak nakil yapıyorsunuz paralı bölümde epoint diye bir sistem var süreli oyun yani 500 / 1000 / 350 point var her satte belli miktarda düşüyor mesela uskoda satılan itemler var speed poition 1500lük buff vs.vs. bunlar merchantta satılıyor yani atıyorum speed poition için credi cartına gerek yok 10kdan alıyorsunuz 1500lük buff 25 k ama unutmayın bunlar süreli ve ölürseniz bitiyor yarım saat değil bir swift süresi yada bir buff süresi paralı bölümde hiç bir ayrıcalık yok herkes eşit parasız girilmiyor zaten
birde size bir süprizim var Kelle Avlayarak Para Kazanmak İsteyen Okusun topiğimde dediğimi yapın yani bu adamın accsini verin bana mykoda 850 e pointli bir acc vereyim size hazır açılmış ve sanırım belli itemlerde var üzerinde
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ISHTAR, 10 Temmuz 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
mykoda 850 e pointli bir acc vereyim size hazır açılmış ve sanırım belli itemlerde var üzerinde
"Sanırım" ? o_O
Vereceğin char senin deilmi?[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

birzamanlar orctum birde human charı almıştım paralı humanın 150 pointini yedim kasa olarak kullanılıyordu ama isteyen silip yeniden açabilir tüm herşeyi değiştirme şansınız var ve sanırım charda da bayağı bir item vardı dediğim gibi acc yi patlatın o adamın accsini 10 rogue chitin ve bu acc (mykoda birde puan transferi var yani isteyen isterse yeni bir accye o puanları tansfer eder)
Sosyal ağlarda paylaş

milletle dalgamı gecıyon ben oynuyorum adoınıste eskıden sundires 720 lık buff scrollu speed up potıon satıyordu artık myko da premıuma gectı zaten paralı sısteme ondan son verdi o dedıgın charecter transferde calımsayan bir link kendım poınt aldım aktarmıyor calısmıyor yanı uskodan farkı bunlar degil sen en son ne zaman oynadın tum accountların poıntlerı sıfırlandı ve eskı butun accountları actılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kais, 11 Temmuz 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
Eğer senin dediğin gibiyse yani master bir charı serverdan server a aktarabiliyorsan yeni server açılmasının bir anlamı yok sizce de öyle deil mi ???

Harbiden ya ne bu ?
Ne anladık o zaman.Bizim paticigin gaz teli kopar bi anda valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...