Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mevcut GM'ler

tosun_pasa

Öne çıkan mesajlar

diez de vedat :D harbı mı ya? cıddımısın ben sunu duymustum ner orderın lıderı admın mıs hacklenn arkadasın charını gerı almıstı adam ordan da bıras guvenıom:D[signature][hline]
========>NvM<===============

[Bu mesaj Tribula_IV_ tarafından 11 Temmuz 2005 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 11 Temmuz 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
diez de vedat :D harbı mı ya? cıddımısın ben sunu duymustum ner orderın lıderı admın mıs hacklenn arkadasın charını gerı almıstı adam ordan da bıras guvenıom:D

Wagyar GM diil de istedigini yaptırır Diez de[signature][hline]nick : ShadowFax
nation : El Morad
Job :Blade Master
LvL :6x
Clan :Lasombra
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

-kimo?
-postacı?
-ne var lan zırt pırt geliyosun?
-abi bu son bombaları duyman lazım ,diezden haber gettürdüüüüüüm.

son bikaç günde farketmediyseniz enteresan bi şekilde edit charlar çıkmaya başladı diezde. lvl 61+ full shell & shard larla. mesela az önce birisini banlattım bunlardan. işin ilginç kısmı bu adamların hepsi türk. vedat diye bir gm olduguna eminseniz üstüne gidicem olayın?[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

DIEZ|faithless_insomnia|Ilegal items. Ilegal character 9999 days 7/11/2005 8:17:00 AM Drako

buydu işte demin banlattıgım. bikaç tane daha var. vedatla ilgili bilgisi olan varsa paylaşsın mok etmesin herif serverı engel olmaya çalışalım.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 11 Temmuz 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
vedat ı ögrendik. usko nun ofisinde çalışan bi adammış ki muhtemelen bu yeni ve türklere ait karakterler onunla alakalı. bakalım neler yapabilicez.

ula nerden öğrendin olm korktum valla:D
ama parmağı oldu bir gerçek sanırım[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe tmm bende duydum char edit yaptığını ve gidip adamı kendi gözlerimle gördüm adam full shell ve unique itemlerle donatılmıştı ama önceki itemlerini bilmiyorum sadece nickini alıp adamı merak ettiğim için gittim daha sonraki bir kaç gün içinde de bu şahsın ban yediğini okuyunca kuşkumun yanlış olmdığını gördüm ne diyeyim bizim emeklerimize yazık oluryor hep ben lvl 61de halen +5 chitin kullanıyorum banada yazık:D
(upg. den hiç anlamam Allah ne verdiyse) sonra diezde paramda yok:D[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim bir arkadaşım var knightonlinerankingde help te mod adamlar kafaya takmışlar vedatı attırcaklar ben söledim bir kere gm arkadaşıma volkann ı adamı attılar ama sitede illegal item diye yazmış gm editledi demediler ama elime bir ss gelsin görcek o hak nasıl yenir ona büyük bir ...ak yedircem[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...