Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOTOR 2 sith lords

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

said:
NuKe, 15 Aralık 2004 17:48 tarihinde demiş ki:
said:
Quel-Thul, 15 Aralık 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
yok iyi bitirmişsin gibi kabul etcekmiş oyun öyle başlıyacakmış, levelın yalancısıyım

evet evet , levılda oyle yazii.

Hayır, oyun başındaki diyaloglarda verdiğin cevaplara göre oyunun ilerisi şekillenecek. Buradan sana sorularla daha önceki oyunda iyilerin mi kötülerin mi kazandığını anlayacağı sorular soracak.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Şu oyun gelse de başlasak diyecem de yine başlıyor üni ödevler finaller off.
Birinci oyun kadar, acaba şubu yapsam daha mı güzel olurdu dediğim bir oyun olmadı. Zira sürekli Dark-Light arasında gittim geldim sonunda bir bakmışım Light btmiş hehe. İkide de o paradoxu yaşarım umarım[signature][hline]
With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 29 Ağustos 2004 13:19 tarihinde demiş ki:
torpil yapıyorlar iyilere zaten. Daha hiç ana karakterin korkunç bir şekilde katledilip kötülerin kazandırıldığı film-oyun görmedim (Cesur Yürek'te william'ın kafayı koparıyorlardı gerçi)
kötülerin kazandığını bitek türk filmlerinde gördüm(filmin sonunda aşıklar intihar ederler ve ruhları el ele tutuşarak gökyüzüne çıkar)[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Konsolda biraz biraz oynamaya başladım oyunu. Kaç haftadır duruyor da sadece birkaç gündür azar azar oynuyordum... İlkinden daha hoş olmuş bazı şeyler sanki. Şu anda tam olarak kelimelere dökemiyoum ama... :)

Bu arada düz lightsaber'ın verdiği hasar 1-20 şeklinde olduğu için hakkını biraz olsun veriyo. Ayrıca tüm diğer itemların eskiden de olduğu gibi 3 upgrade slotu varken lightsaberın 6 tane upgrade slotu var.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin birileri değinmiştir ama benim dikkatimi çekti, orjinal Star Wars senaryosuyla benziyordu KotoR1 in senaryosu.
Star Forge u gördüğümde direk Death Staar dedim
Malak'ın yüz göz yamuk çene kaymış, belli ki patlamada olmuş (Vader)
Ustasına ihanet eden bir apprentice var ( Revan Malak vs Obi-Anakin ) falan filan işte[signature][hline]
With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun sistem gereksinimleri nedir ki ? Ona gore modifiyeye ba$licam da (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Light ların dark gücü kullanabilmesi oyunun esnekliği sonuç ta bu bir rpg oyunu rol yaptığınız için neyi nasıl kullanacağınızı nasıl bir rol izlemeniz gerektiğini siz bileceksiniz sonuçta bunu action oyunu gibi oynanamak lazım rol yapmak lazım.

Grafikler ilk oyunda hl1 in üzerindeydi bence daha fazlası da gereksiz di gayet anlaşılır rahat dı. Ancak inventory olayı boşuna vakit harcamayalım diye haddinden fazla basitleştirilmişti.

Yeni oyunda party elemanları da izlediğimiz yola göre değişecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Valla ne yazıkki kopya almak zorundayım, zira bu aralar WoW dahil bisürü sipariş + yeni bilgisayar içimde patladı, bi de buna para veremicem.
Ne zaman gelir Türkiye'ye?[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
freddy12, 01 Temmuz 2003 00:00 tarihinde demiş ki:
yaw bana secound of age var dedıler oside emımız olamdına serveıs lerınge gesteır odlunu
Sosyal ağlarda paylaş

ya lütfen çıksın yarın da şu çarşamba da kar tatili olursa oturp deli gibi oynayalım[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

walla game spot'un dediği doğru ise (okadar övgü dolu bir yazı olmasina rağmen ) oyunu saç baş yolmadan oynamak için patch beklemek zorunda kalicaz ....

http://www.gamespot.com/pc/rpg/kotor2/review.html
[hline]A disappointing presentation hurts The Sith Lords, especially on first impression. We encountered a number of minor issues during the course of the game, such as characters who'd occasionally pass through walls (no, it's not a Force power) or dialogue options that would unexpectedly throw us back into the same dialogue loop. The game also sporadically crashed to the desktop in transition between areas, and our computer-controlled companions were prone to some bone-headed tactics when left to their own devices. And it doesn't really look any better than the original, but since it tries to get away with a few new graphical effects, its frame rate is prone to taking nosedives on all but the fastest systems. Given that the game's character models and relatively small environments aren't particularly detailed or attractive to begin with, this is rather unfortunate, since a role-playing game of this caliber really deserves better[signature][hline]*Animelist.xls
*Proud member of RELAXOLOGY
Sosyal ağlarda paylaş

evet onu okudum ama gamespot saçmalıyo artık..kim para verirse ona göre review falan yapıyor..inanmadım pek açıkçası..hatta son cümlesinde pek bi bug görmedik yazmış orda..

bu arada arkadaşlar oyunun kopyalara ne zaman geleceğini söyliyim ben..
bizim burda Tılsım diye biryer var(kozyatağı).adam direk internetten indirip cdye kendi yazıp kendi satıyor hep..bu yüzden eğer oyun bugün yani 8inde orjinal çıktıysa yarın da internete konsa en geç perşembe veya cuma orada olur..diğer kopyacılarda daha en az 1 haftası var..[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.

[Bu mesaj Gilean tarafından 08 Şubat 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...