Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ha yeri gelmişken sorayım..

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

ya olm beyninin derinliklerindeki damarlarda alkol oranı fazla galiba senin??
niye işletim seni ya? var işte Hackshield...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KomunistMilitaN, 10 Temmuz 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
bilgisayarın hızı ile ilgili bu H$ nin performansı..

tam olarak diil. download programı kullanıyosan fln kazaa vs. gibi bazı ayarları bozuyo galiba. formattan sonra düzeliyor hs.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ve en fazla 5 sn sürüyor desem.....
Başta fatih abi olmak üzere bütün pati ko alemi beni linç etme girişiminde bulunur mu acaba???

korkuyorumm :([signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 10 Temmuz 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ve en fazla 5 sn sürüyor desem.....
Başta fatih abi olmak üzere bütün pati ko alemi beni linç etme girişiminde bulunur mu acaba???

korkuyorumm :(

Yoo bişi olmaz :D 2-3 gün öncesine ben win98 sahibiydim..Yine olacaım galiba..Yaw şu Bill Gates amca ne insafsız..Oyunu bile tanıtman gerekio resmen XP de..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...