Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Dedektif Olalım

KucukHusamettin

Öne çıkan mesajlar

said:
Astolath5, 10 Temmuz 2005 03:09 tarihinde demiş ki:
dans eden eleman bir yıldız işaret ediyo orda solunda hemen(bize göre) oraya cd calardan cıkan anahtarı sokacan kasa acılıyo

şifre nede açılıyo[signature][hline] 4ever Be$ikta$
Quamen

Norton_Antor, 05 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
mp3 günah kullanmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hell_Angel, 10 Temmuz 2005 03:10 tarihinde demiş ki:
said:
Astolath5, 10 Temmuz 2005 03:09 tarihinde demiş ki:
dans eden eleman bir yıldız işaret ediyo orda solunda hemen(bize göre) oraya cd calardan cıkan anahtarı sokacan kasa acılıyo

şifre nede açılıyo

abi duvari anahtar ile dürtcen duvarın ordasında bir diktörtgen beliriyo. oraya mouse ile tıklayınca kasa geliyo önüne
Sosyal ağlarda paylaş

kırmızı kutuya kafam girsin yüzük buldum tebeşir buldum..
sağ göze ne takcaz onu bulamadım..biri tam destek oyunun açılımını versede bizde gıcık olmasak[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi o 2 yüzüğü çubuğu o kutuya takiosun açiosun sonra kaseti yerleştiriosun pili de eksik yere koyuosun. çalıştırıosun duvara film yansıtıo adam dans etmeye başlio bekle sakın bişeye basma kapanio çünkü, böle dans edecek sonralara doğru hemen sol altı gösterecek eliyle orda "+" işareti olacak sonra kapanıcak sen o + işaretini görünce mouse u oraya getir kapanınca video oraya bas bi kare çıkacak duvarda oraya basacan kasa çıkacak. şifrei 1994 ü gir sonra anahtarı kullan, açılcak tornavidayı al kapıya kullan ve bitir :D[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...