Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyarı!

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, şu an ortalıkta "Ben Murtaza__'yım, hacklendikten sonra paraya ihtiyacım var, item'a ihtiyacım var, clan'a ihtiyacım var" diye dolaşan :::Judge::: isimli bir tip varmış.
SAKIN inanmayın...

Sonra gelip, "benden para aldı, benden item aldı, dolandırdı" falan diye yazmayın...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

:::Judge::: ı bilmiyorum, tanımıyorum, görmedim... Itemları nedir ne değildir onları da bilmiyorum. Yalnız clan'ın tekine ben murtaza'yım diye girmiş, ondan sonra da çıkmış...

Bunun üzerine uyariim dedim.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ilke'nin charı mı??

Level kaç?[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

HAyır kafamda soru işaretleri dolanmaya başladı!!!

Bu olayın sonu pek iyi bitmicek gibi geliyor bana.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza benım chitin rogue full seti hala geri vermedin? istedin de verdim :hmm:

said:
fatihkaraca, 08 Temmuz 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
Eed murtaza'nın clana ihtiyacı yok çünkü bizim clanda :-)

no reklam plz =P[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê

[Bu mesaj Pyro tarafından 09 Temmuz 2005 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza elindeki itemler dostum bana ait.o cocuga laf aatma sakin o cocuk 61 lvl ::Legend:: İisimli cari hacklenmis ayni senin gibi bir magdurdur anladinmi ve lindeki raptor ve giga bana ait lütfen onu bana i ade edermisin he ben kimin die soruosan HELD82 oyunda bana pm at lütfen fatih sende cünkü
elinizdeki itemler bana ait.carim gitii die burda üzüldün bizde senle üzüldük ve suan cebimde 4 m param var ve itemlerim sende dostm onlari bana geri iade etmen gerekmektedir.

o COCUK sana insanlik etip carini geriv erdi biz o cari satin aldik sonrada cocugu lütfen kötüleme tamam mi...??

iste herkese burda sesleniorum sevdigimiz (ki bende seviyorum) murtazanin adamligini kendi zor durumdaylen gördük ve suan ortada ben magdurum ve itemlermi istiorum
Sosyal ağlarda paylaş

Itemları şu an geri veremiceğimi söyledim, 1-2 gün içinde bişeyler bekliyorum. Ondan sonra alırsın item'ını.
BU arada, clandan çıkarken haber verdim, item'ı olan PM attı. Gereğini yaptım. Clan List'i kontrol ettiğimde sen de listede vardın. Sen neden bişey söylemedin???

Kimsenin Item'ı bende hiç bir zaman kalmadı, kalmaz, kalmayacak da!!!

İnsanlar, "abi seni hackleyen adamı biliyorum, charını geri alman için sana yardım edicem" dedikten sonra. Char'ı bana haber vermeden, arkamdan iş çevirerek SATIN ALIP oynuyorsa ben durup bi düşünürüm...

Item'ların sana ait olup olmadığını araştırmam için biraz bekle...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ki senın mı yanı biz dısardan konusuoz tabıı sız bılırsınız gerceği de anlamadım yanı hacklenmıs bı char gerı alınıo ve sen dıon kı kardes ustunde kalanlar bnm alla alla ya nası olur bu iş yoksa hackleyendın de ustunde mı unuttun esyalarını nası olu da hacklenen charın ustundekı ıtemlar sab aıt oluo anlamdım ya

hanı murtaza yı korumaktan evy asenı kotulermekten deıl meraktan soruporumn hacklenmıs bı charın ustundekkı ıtem snn olursa burda senn sıfatın en olur o char hakkında?[signature][hline]
========>NvM<===============
Sosyal ağlarda paylaş

arkadsim simdi benim kendi clanimda ::Legend:: isimli 20 k np li ve üstü basi düzgün bi arkadsimin cariv ardi.onu malesef hacklediler tipki murtaza gibi ve cari gitti.aradan bi ay gecti ve biz ona bi car satin aldik.ve aldigimzda carin ismi deismisti daha sonra legend (ilke) bic ar buldum satin aldim felan dedi ama dedi üstü basi bi se yok dedi ve ben ona elimde bulunan paralarla isde malum itemleri aldim raptor giga ve isde DM felan kesdi ilke onla cesitili itemler felan düsürdü.Rptor ve giga nin parasi tamamen benim cebimden cikti.Daha sonra bu bana 1 hafta galiba önce abi carin gercek sahibini ögrendim dedi ve mURTAZA diince ben sok oldum.O bu isteyi bilmior ondan ne olup bittiginden haberi yok bu sitede.Bende napcan felan dedigimde abi bana bu sabah aynen "" cocuk cok delikanli birisi dedi"" ve aradan 15 dk gecti ve caari ona verdim dedi.Ama benim ona aldigim itemleride malesef verdi ve oyununda tamamen biraktim dedi ve benden bayagi bi frica yedi.İtemlerimi benim aldigim nasi baskasina verirsin dedegimde acikcasi pek bi aciklama yapamadi abi birden odlu felan dedi.
ve suan oyunu tamamen biraktirmaktan vaz gecirme cabasi icerisindeyim.Ve o itemler benim eger o itemleri alirsam arkasima satip güzüm yetersa 60 üstü yetmesse yettigi kadar bi car alcam yada herhangi bise basdan kastircam.A ma sonucada su an ::Legen::=ilke cari Murtazaya benim itemlerim leverdi ve suan benim cebimde 4m para var ve ben itemlerimi geri istiyorum.Murtaza arkadsimizdan suan da ortada ben magdur drurumdayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben burada "aman 2 parça eşya var, dur onları da sakliim kendime" demiyorum!

İşin ilginç tarafı Clandan çıkarken haber verdim, kaçmadım. Item'ı olan, bi hesabı olan pm attı. gerekeni yaptım.

Ama HELD'den en ufak bir ses çıkmadı. yarım saat sonra da yukarıdaki post geldi...

ilginç mi değil mi?[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

murtazacim ok adam gibi adam miisin sana lafim yok.

ama lütfen o cocuga laf atma.Adamla ben 5 dk önce konusdum ve bana 5 dk sonra msn den oalyi analtinca ve senin clandan yazmani görünce anlayamadim cünkü bana abi cari geri verdim dedi itemleri die biseyi ben sorunca aradan bi 15 20 dk sonra anladim cünkü o an ole bise aklima gelmedi dostm.Ve o cocukda art niet yok murtaza tipki senin gibi eger art nieti olsaydi vermiom dese sen alamzdin tipki suan bana itemleri vermiom deseydin benim alamamam gibi .cünkü oda 61 lvl cari hacklendiigi icin senin durumunu anladi ve verdi bunuda asla unutma Murtaza

saygilar insan olmayi becerebilen son yaaratiklara..:!
Sosyal ağlarda paylaş

bızden de sana saygılar eğer bızım kadr ınsan olup da saygıyı hak edıosan

nedemek o ya ınsan kalan fln alla alla ya hayvanın bu forumda ve aramızda işi yok zaten ınsan olanla burda konusuruz yazısırız haddımızı bılıp yazalım mumkunse[signature][hline]
========>NvM<===============
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bizim kimseye laf söylemeye hakkımız yok... Herkes türünün son örneği, herkes iyilik meleği...

Ha bu arada buyurun....

MSN konuşması
N0 women N0 cry:
ümit bak adam dellendi vermiyecek sanıo
umit:
1-) Itemları ilk başta verdin
2- ) bana ilk başta raptor ve giga +6 arkadaşın demedin!
3-) Itemların onun olup olmadığını araştırıyorum.
N0 women N0 cry:
çünkü isteyeceğini sanmıordun
N0 women N0 cry:
ama istior ve sen vermessen ayıp edersin
umit:
ben clandan çıkarken herkese söyledim
umit:
HELD de oyundaydı
umit:
item ı olan Pm attı
umit:
gereğini yaptım
umit:
HELD'den hiç ses çıkmadı
N0 women N0 cry:
kim pm attı
umit:
Clandan da kaçarak çıkmadım zaten
umit:
Ambulans pm attı
N0 women N0 cry:
ne verdin
umit:
Mirage dagger varmış dedi.
umit:
yok dedim Ne inventory de ne de storage da mirage var dedim.
N0 women N0 cry:
mirage upgrade ederken patladı dün DM düşürdük
N0 women N0 cry:
a.q .size iilikde yaramıor
N0 women N0 cry:
charını almışım 16 gb
umit:
Hasan'a yalan söylemişsin....
N0 women N0 cry:
üstünü dizmişim
umit:
başka bişe demiyorum.
umit:
hasan çok kızgın sana
umit:
Burial çok kızgın
N0 women N0 cry:
peki benim charı para ile aldığımı bilisoun
N0 women N0 cry:
neden aldığımıda biliomusun sordunmu
N0 women N0 cry:
??
umit:
bana anlatma ilke, hasanlara anlatırsın bunu
N0 women N0 cry:
nie onlara neden anlatıcakmışım
N0 women N0 cry:
????
umit:
Çünkü onlara da yalan söyledin.
N0 women N0 cry:
tmm umurumda bile değil
N0 women N0 cry:
ko nun a.q .
N0 women N0 cry:
patickde madur delikanlı ayaklarıyla gezmeyi bilion
N0 women N0 cry:
burda bir anda umursamaz bir hava müründün neden
N0 women N0 cry:
??
umit:
madur delikanlı ayaklarıyla gezicek birisi değilim bu 1
umit:
ikincisi gir paticik'i oku
N0 women N0 cry:
okuorum zaten
N0 women N0 cry:
neyse hakkınad hayırlısı olsun
umit:
hakkımda hayırlı olacak veya olmayacak bişe yok, Beni bilen bilir. Ben HASANLARA gözümü kırpmadan 5 milyarlık itemları geri verdim
N0 women N0 cry:
banane hasanlardan

hani nerede o "abi sana item da alırız, sana yardımcı oluruz, charını geri alıcam , söz veriyorum elimden geleni yapıcam" diyen adam???

Söyleyecek başka bişeyim yok...

A1 moradon'a gel, al itemlarını...

Beni de bir daha böyle bir konuya karıştırma, herkes kendini biliyor. Başkalarıyla karıştırma beni![signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bakın beyler murtazayı kandıran çocuk benim arkımdı okuldan,ben murtazaya dedim charını alırım ::legend:: değiştiririz,bir kaç gün DM kasarım sanada ıtem alırım dedim.yok ben blocklattıracam felan masraf etme dedi bende almadım.Sabah kalktığımda charım hacklenmiş ve şifresi değişmişti ortada kaldım ve charı hackliyenden bana satmasını istedim.Oda sattı bana,bende böyle rahat edemedim ve murtazaya charını verdin held82 ITEM ları istemez sanıordum ama para lazımmış, iyilik yaptık kötümü olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...