Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En baba klavyeci kimdir ?

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
Darestan, 06 Haziran 2005 07:35 tarihinde demiş ki:
bence dimmu borgirin klavyecisi.kimse artık =)

mourning palace ı dinleyin anlarsınız :)

şu an ki klavyecesi Mustis fakat mourning palace in olduu Enthrone Darkness Triumphant albümüne kadar Stian Aarstad adlı sihirbaz kıyafetiyle sahneye çıkan arkadaşımız klavyeleri çaldı. Yani Stianın bestesi, hatta 17 yaşındaydı bestelediinde sonra askere gittiinden dolayı gruptan çıkarıldı. Mustis geldi, Mustis de efsanedir Inisight and the Catharsis i falna dinleyin veya son albümü prag semfoni orkestrasıyla kaydettiler, herşeyi mustis yazdı baya başarılı bi genç. (83 lüdür kendisi :) )[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 06 Haziran 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
chic corea
benja yaaaane

wootenla baya çalışmaları olmuştu sanırım.[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
jordan rudess diorum... "en iyiler" kategorisine giren bütün klavyeciler zaten tekniği aşmışlardır... iş bi noktadan sonra hissederek çalma, dinleyenin gözlerini yaşartma becerisine gelir. ve ben one last time kadar "canlı" bir piyano bölümü dinlemedim bugüne kadar[signature][hline]welcome to Linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines rebooting....
Sosyal ağlarda paylaş

turk, emre elivar mukemmek bence.adamda hakkaten ole bi el var ki carpma yaparken bakamıosunuz muthiş hızlı gozleriniz uyusuo.
ayrıca maksimi cok takdir ediyorum ben(mrvica)
kimse bişi demeden de solimm.klavyeci deil piyanistler.[signature][hline]buyuklerimin ellerinden ,kucuklerimin gozlerinden,yasıtlarımın iki kaslarının arasından operim.derin saygılarımla....
iRiN bacınız
Sosyal ağlarda paylaş

ray manzarek. (the doors)[signature][hline]chiptech.
Seni unutmicaz Windshade...
"Ölüm dediğin budur perde arkasından haber,
hiç güzel olmasa ölürmüydü peygamber..."

06.13.2002 - 05.06.2005
*Kim bilir kaç ilke söylemiş, kaç ban yemiş...

[Bu mesaj Chiptech tarafından 09 Temmuz 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...