Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Memleket Kahpe Dolmuş

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunda hep insanlara yardım ettim gerek exp gerekse para ve item konularında herkese açıktım bana küfredenlere bile insancıl şekilde yaklaşmaya çalıştım . Görüyorum ki memleket kahpe dolmuş yardım ettiğim insalarlar beni hacklemeye çalışmış sanki bir şeyim varmış gibi...
Oysa bir şeylerim olduğunda hep dağıttım ihtiyacı olmayan adama shell almak yeni gelenlere goblin vermek gibi hep yardım severdim belkide yardım sever olduğumdan dolayı şuan param yok...
Arkadaşlarım , büyüklerim beni uyarmıştı oyunlarda insanlara yardım etme diye oysa ben onları dinlememiştim hep insanları kucaklamıştım yalan oldu tüm iyiliklerim . Beni oyunda tanıyan herkes bana güvenmişti hepside sen çok iyisin derlerdi neden diye sorduğumda ne bileyim sen uskoyu bilmiyorsun diye geçiştirirlerdi belki haklıydılar gerçekten iyiydim bunu kabullenmezdim asla kendimi kötü biri olarak görürdüm daha iyisini yapabileceğimi arkadaşlarımın memleketimin insanının bunu hak ettiğini düşünmüştüm.
Ama bu son olaydan sonra bana keylogger atıldıktan benim gibi birine saldırıldıktan sonra iyi olduğumu kabul ediyorum ! Allah sizleri kahretsin ! ben bundan böyle sizin yüüznüzden insanlara farklı davranacam sizin yüzünüzden artık kendi milletime güvenmiyorum allah belanızı versin versinki benim gibi başkalarının hayatlarına zarar vermeyin ! lanet olsun sizin gibilere sizin gibi asalaklara !
İtem istedinizde vermedim mi? olduda vermedim mi ? tüh sizin kalıbınıza tüh sizin insanlığınıza .
Anlayamıyorum bu insanları gerçekten anlayamıyorum nasıl olurda benim aylarca uğraştığım emeğime göz dikerler nasıl benim gibi iyi birine bunu yaparlar ? Ölümden sonraki hayata inanırım Allaha inanırım tek dileğim sizi cehennemde izlemek !
----
Bu yazıyı insanları hacklemeye çalışan o iblislere yazdım . Sert ama hissettiklerim bunlar :( bana bu yapılmamalıydı hile yapan onca adam var milyonları milyarları olan insanlar var üstünde 55 lvl ken 70k parası kalan birine yapılmamalı bunlar ayıp...
Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol biraz.
bırak öyle arkadaş bilmem ne olmayıversin daha iyi.
Bu arada bi kaybın var mı?
maddi anlamda yani.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak üzme tatlı canını.
öncelikle norton internet security kuruyoruz bilgisayarımıza.
sonra bana pm atıyoruz. :D
ben sana her türlü yardımcı oluyorum firewall konusunda.
böylece sana bir daha kimse saldıramıyor.
bir daha da üzülmüyoruz
anlaştık mı?[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

abi işin çözümü şu bana bu ettiğimin zıkkımını iki yolla bulaştırmış olaiblirler 1. msn ki hiç sanmıyorum 2. oyunda tradede bir şeyle bulaştırdılar oyunda yabanclaran trade almıyorum anca ben bişi veriken yapmış olmalılar eğer öyleyse dediğim gibi memlekete kahpe dolmuş yardım ettiğim adamlar arkamdan vurmaya çalıştılar yazıklar olsun ağladım abi ilk gördüğümde o keyloggerı nasıl olurda bana bunu yaparlar anlamıyorum[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

benim hiç bir şey gitmedi dostum giden sadece ümitlerim ve hayallerim oldu idealist bir insanım bu ülkeye milelte olan inancıama çok pis bir şekilde vurdular ben buna yanıyorum yabancı adamlar çalsaydı alsalardı 55lvl charı zaten üstümde para yok ama benim hayallerimi yıkmalardı[signature][hline]Ceyhun ALYEŞİL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...