Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya bnm Kanaryalar çiftleşmio :)

Syn

Öne çıkan mesajlar

Ya 2 tane kanaryam var işte ben bunları önceden ayrı kafeslere koyuyodum şimdi işte ikisini aynı kafese koydum.Yuvasını,yuva kılnıı,tüyünü her bişi aldım.Bi ara böle öpüşür gibi oldular ama yok kardeşm.Ya yuvalarına fln kılnıı koyuyo dişi kuşta icraat yok :) Bu konuda bilgisi olan varmıydı ya? Teşekkkürler..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
biraz beklemelisin. hemen çiftleşemezler, biraz zaman gerekli. daha yeni koyduğunu söylemişsin. 1-2 hafta kadar birbirlerine alışmaları gerekli. ayrıca cinslerindende emin ol. (erkek-dişi) ayrıca sürekli gözetliyorsan hayvanların çekinmeside doğaldır. kendi hallerine bırakmalısın :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

sadece arkadaşız triplerindedir şimdi onlar bekle biraz[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

suluga 1 2 damla rakıkoy kafesi de bezle ort gerisini onlara bırak bu yontem olursa yumurtayı alırım :D[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SbNN, 08 Temmuz 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
Abi erkek olan Gay olmasın??.. Onlarında bu konularda tercih özgürlükleri var sanırım..

ahaha o da bi ihtimal tabiki[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...