Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slayer Fiyaskosu

kfg

Öne çıkan mesajlar

Bu sene RockRepublic festivalinde dün Slayer'ın konseri vardı... Çok müthiş bir konserdi ve benim vip bilet vardı... Vip olanlar ayrı bir yerden izliyor ve grup elemanlarıyla tanışıyor... Yani katalog da yazan buydu ancak ayrı bir yerden izlememize rağmen Slayer da grup elemanlarıyla tanışmak yalan oldu... Konser bittikten sonra Slayer'da bayağı memnundu seyirciden... Gerçi Slayer söylemese de bir önceki gün Overkill, Türkiye'den başka bir yerde böyle seyirci yok demişti... Konser bitiminde Tom Araya "We will meet you again...... tonight." dedi ancak konser bittikten sonra bir tek Dave Lombardo geldi davulunu toplamak için... Sonra buluşmak için çadıra gittik ancak Slayer gitmişti... Neden olarak da Dave Lombardo'nun hasta olduğunu ve hastaneye gittiklerini söylemişler... Ancak adamın konserde çalışını gördükten sonra adamın hasta olmadığını anlamak pek zor bir iş değil... Ayrıca basın toplantısı da yapılmadı ve o yüzden basındakiler bayağı sinirliydi... Güvenlik de oldukça rahat bir biçimde 5 dakika önce uğurladık diyorlar... Normalde bitmedi konser ama pek in flames sevmediğim için bir de o sinir eklenince döndüm... Neyse ki Jeff Hanneman'ın penayı kaptık bir de dvd için çekilişe girince biraz yatıştım...

Ayrıca organizasyon da hiç iyi değildi... Güvenlik sağlam değildi... Major müzik'in anlaması gereken şey olayın grupları getirmekle bitmediği...

[Bu mesaj kfg tarafından 03 Temmuz 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında vip gene oldukça iyiydi... Jeff Hanneman'la karşı karşıyaydık resmen... Ara sıra Kerry King falan da burada çaldı ama Dave Lombardo'yu konser boyunca göremedik... Adamda öyle bir davul var ki resmen kayboldu arkasında :D...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende vip'teydim. Slayer'in sahnedeki güzel manzalarından 18dk video kaydı yaptım. Yakında koyarım. Kıskanın =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

yoktu.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Konserden br gün sonra başka bir konserleri varmış onun için erken gittiler.
Slayer hiç hazzetmedi Türk seyircisinden.
Her sorusuna yada yorumuna "YEAAAAAAAAAAAAAH" die bağıran bir seyirciden bende hazzetmem.
hatta " Beyler şu hani yuvarlak bişi oluyosunuzda acaip hareketler yapıyosunuz ondan yapın" cümlesine de "YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" die cevap verdi insanlar.
Tşk konusu oldu türk seyircisi anlayacağınız.
İlk konserleride hüsrandı ses sistemi ve seyirci açısndan
Buda öyle oldu aşağı yukarı.
Slayer a kusur bulamıyorum ben.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

Slayer bence seyirciden oldukça memnundu, Tom Araya ilk 5-6 şarkıda paso mutlu mutlu sırıttı ki bu bence tarihi bir olaydır:)Slayer'ı vip'nin tam yanında 2.sıradan izledim.Ben hayatımda bu kadar ezildiğimi hatırlamıyorum.Slayer da mik kadar sahne önü olursa olacağı budur zaten.Performans çok çok iyiydi.Seyirci de gayet iyiydi bence.(vip hariç) Nerdeyse tüm klasikleri çaldılar.70 dkda öldürdüler(o kadar mı sürdü tam emin değilim). Overkill,Doro,In Flames'in toplamında o kadar yorulmamışımdır.Headbang den bahsetmeme gerek yok heralde:) Son olarak bu şeref nasip olmaz herkese, değerini bilin demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Seyirci biraz basitti cidden ama Tom Araya hiç de sıkılmış değildi o ayrı... Ayrıca bilmeden konuşmayın adamların bir gün sonra falan konserleri yok istiyen siteden bakabilir.

Bu arada diğer bi slayer topikinde Nereid konser gösterildi demiş de konser başlarken kamera toplandı tam önümüzde. Hangi kanalda gösterildi ?

[Bu mesaj kfg tarafından 05 Temmuz 2005 09:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uff.
Slayerın ayrılma sebebi pazar aksamı olacak baska bir konserleri.
En azından organizasyonun söylediği bu.

Tabi sen organizatörlerden biriysen doğrusunu söylersin bize.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

Basının 3 şarkıya kadar Kayıt ve fotoğraf çekme hakkı vardı. Onu göstermişlerdir yada tepede dönen bir kamera vardı o çekmiştir.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

dave lombardo nun hastalığı yalan değil arkadaşlar, konserin kısa sürmesinin sebebi lombardo'nun hastalığı, ertesi gün konserleri olduğu anlaşma yapıldığında belliydi zaten. ne olduğunu bilmiyorum ama eften püften sallamazlar konseri imzayı. pogo vardı ama klasik türk metalcisi pogosuydu, sick of it all da yapılanla zerre alakası yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünmeden konuşmamak lazım tabi.
Slayer a çok koyar ya 2 yada 3 şarkı daha çalmak.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
Sosyal ağlarda paylaş

slayer, almanya da yapılan with full force festivalinde confirme bir gruptur ve with full force festivali bu sene 2-4temmuz tarihleri arasında yapıldı, yani 2temmuz da slayer istanbulda, ordan çıkıp ta almanya ya gittiler, önceki konserden emin değilim, pardon eminim o da sanırım furyfest olsa gerek.

slayer gibi bir grubun yazın tatil yapacağını mı sanıyorsunuz? adamlar hergün başka bir ülkede başka bir konserde, öncesi de sonrası da dolu, riske atmak istememiş olacaklar ki kısa kestiler, meet&greet yapmadılar.

[Bu mesaj othinn tarafından 06 Temmuz 2005 07:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj othinn tarafından 06 Temmuz 2005 07:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Slayer olayinin nedenini anlatayim, okuyamadim hepsiin valla belki yazan olmustur.
Ilk olarak bu adamlarin tiri İpsala'da gümrüge takildi, organizatorlerden Erdem Edirne'ye gidip ugrasti didindi ve getirdi herifleri, ama tatlari kacti bi kere zaten.
Ondan sonra, heriflerin otel rezervasyonlari 1-2 si yerine 2-3 üne yapmis. Lobide bekletilmis kisaca kos koca Slayer.
Konsere ciktiklarinda, "Aman bitsin de kurtulalim illallah" modunda ciktilar zaten, ve bir daha da uzun süre Türkiye'ye geleceklerini sanmiyorum.
Güzeldi müzeldi ama 150k euro da degmedi bence.[signature][hline]Agac rüzgari affetse bile, kirilmis bir kere...
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

hiç de kurtulalım da gidelim gibi bi hava sezmedim ben. özellike araya ve king baya baya memnun göründüler benim gözüme. eğer gerçekten uzun süre türkiyeye tekrar gelmemeyi düşünüyolarsa çok üzülürüm. ünlü bi grubun daha önce yaşadıkları aksilikler nedeniyle bi ülkeye önyargıyla bakmaları çok kötü[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

slayeri canlı kanlı görmüşsünüz hala şikayet ediyorsunuz. :)
biz hala live performance izleyelim klip izleyelim.
neyse adamlar ölmeden önce bir daha gelirler inşallah türkiyeye[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...