Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skin deiştirme.

Suark

Öne çıkan mesajlar

said:
Suark, 05 Temmuz 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
I-World of warcraft dosyasının içindeki tüm datayı
guvenlı bır yere kopyalıyoruz çunku patch ellenmiş datayı kabul etmiyor.

Bir de burada yedeklerken tüm data klasörünü mü yedekliyelim yoksa sadece açtığımız mpq dosyalarını mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

ne olur ne olmaz hepsini at.Ama sadece texture ve models i de atsan olur ama ben biraz paranoyak olduum için komple attım =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Peki ben mesela benim tauren'i değiştirsem, mesela centaur yapsam üzerindeki zırhlardan dolayı bir sorun çıkarmı yoksa zırhlar gözükmez ve normal normal oynanır mı ?

Ehe ehe ben de yapmadan önce herşeyi soruyorum biraz tırstığım için... :D

Ben demin yaptım... Açtım mpq'yu oradan Kelthuzad'ı extract ettim. Sonra ismini değiştirdim TaurenMale diye... Sonra Add dedim ve başındakileri de aynen yazdım zaten üstüne kaydetti. Ama ben oyuna girdiğimde benim tauren'in görünüşü aynıydı... Program da save diye birşey de bulamadım... Herhalde otomatik save ediyor...

[Bu mesaj kfg tarafından 08 Temmuz 2005 10:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tauren gibi ana karakteri yapmak epey zor.Çünkü orda bir sürü dosya var ve hepsinin uyuşması lazım[yuz goz anımasyon bir sürü şey var].Kel abimizi istiosan donustugun bir forma ya da summon edilen bir şeye yaparsan daha rahat olur.
save yok dırek cıkıosun =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kasmaz sanmıyorum.AMa uçan birşeyse kanatlıysa yani onun için ayrı bir texture istediği için onu uçan birşeyle değiştirmelisin mesela doomguard =))..
Diğerlerinde kafana gore takıl =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Suark tarafından 08 Temmuz 2005 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha yok kurt benimki... Bir de son birşey soracağım... :P Benim henüz mount'um yok ama mesela ben mesela bir normal kodo aldığımda onun görüntüsünü şu hk rank ile verilen siyah mountlar var ya onlarla değiştirebilir miyim ? Bir de onun dosya ismini nasıl bulurum ? Çok teşekkürler cidden...
Bir de birtek bende mi sorun var blmiyorum da benim mywarcraft studio'da çoğu skin renksiz, beyaz... Hiç birşey anlaşılmıyor. Ayrıca bu mywarcraft studio'da zoom out var mı ?

[Bu mesaj kfg tarafından 08 Temmuz 2005 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

studiodan açarken renk istiosan models degılde texture dosyasını açıcan.
mountun skini aynıdır ama texture u degişiktir.texturedan onun ismi vardır orda ha hangisi hangisi diye merak ediyosan my warcraftstudıo dan texture acıp bakıcan hepsıne[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...