Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abyys a c i l

capital

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca "secret key" de Abyss Hell' e girmene yarar ve orasıda katlardan oluşuyor fakat biraz daha sağlam yaratıklar var :)

Benimde bir sorum olsun... Burning iskeletlerden eskiden 1 saat takıldığımda garanti +9 küpe falan filan düşerdi, artık hiç düşeremiyorum :( sebep veya fikri olan varmı???[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
serdary76, 03 Temmuz 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Ayrıca "secret key" de Abyss Hell' e girmene yarar ve orasıda katlardan oluşuyor fakat biraz daha sağlam yaratıklar var :)

Benimde bir sorum olsun... Burning iskeletlerden eskiden 1 saat takıldığımda garanti +9 küpe falan filan düşerdi, artık hiç düşeremiyorum :( sebep veya fikri olan varmı???

Gel aga birlikte kesek çıkar belki. manner 2005' de bıraktım 2006 yılında 1 manner alıp o yılıda öle kapıcam :D[signature][hline]Nation :Karus
Server :Ares
NicK :Bymad_TR
CLaN :major
LvL :61 Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maximil_King, 03 Temmuz 2005 17:27 tarihinde demiş ki:
sorun sende degil belirlk zamanda cikiyor katlarda oda kime duscegi sans sana denk gelmemistir...

Peki bu olay ben katta tek basima isem hep banami duser.Yokhsa bu sure tum abyss dungeon icinmi gecerlidir.Ona gore black widow felam kesecem.Birde abyss hell in 2. katındaki orclar nedir tam goremeden yattım.Guçlümüler yokhsa başka bişeydenmi öldüm.LvL 40 mageim.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Abyss Hell'in ikinci katında orc'lar yok. Onlar Karus'lu. O yüzden nickini istedimdi..

(Yanlış hatırlamıyorum dimi?)[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...