Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez kasacagım...

Raistin

Öne çıkan mesajlar

yaklasık 6 aydır bu oyunu oynuorum ancak kasmasıo zor geldiginden hiç levle 30dan sonra devam etmedim... artık adam gibi bir charla hep ve devamli oynamak istiorum... Diez rogue acacagim ama size danısayım dedim Archer mi asassin mi?[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

yardımın için saol (digerleride cevap yazarsa genele baglı olarak gelistiricem ondan birileri 2-3 cevpa daha yazarsa sevinirim) teşekkürler...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm, sonuç olarka napsam biri asassin 1 archer diyor.... (her en kadar genel olarak yazsada detaylı verilmedigi icin sroyorum) archer ın eksisi +sı nelerdir asassinin - si +sı nelerdir...[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

sana şöyle anlatıyım eğer fazla ölmek istemiyosan yani kendini tehlikeye atmak istemiyosan archer ol çünkü archerlar her zmn uzaktan attıkları için fazla ölme riskleri yok yani assasinler görünmez olup adamların dibine girip spike thrust vuruyolar adamla çarpışıyolar ama archer lar ortada wariorlar fln birbirlerine girmişken uzaktan sakin sakin shadow hunter çakıyolar birde bence 55 e kadar fln archer ol 1.si eğer assasin başlarsan dagger masrafı var çok pahalı hem dagger lar hemde tamirleri el yakıyo archer olcaksın 55 e kadar deru apost fln yapıcaksın elinede bi +6 iron crossbow alsan yeter 55 olduktan sonra biraz para kasıp ii dagger lar alcaksın sonra reskill yapıp assasin tabi dvm etmek istersen archer la dvm et seçim senin.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

tamam saolun (archer oluyorum o zaman) tavsiyeleriniz için teşekkürler... diezde oynayipta manner kasmak isterseniz (bana level atlatin diye bagırıyorum bakmayın ondan :P) oyundaki nickim Goraxe[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi tavsiyede bulunayım sana lvl için arc. olup lvl kas
çok daha hızlı lvl kasılıyor daha sonra yüzde 600mü yüzde 250 mi karar ver şahsen benim arc ın pvp de 1200 vurduğunuda gördüm 325 i de gördüm assasinde spike vurursan belli süre bekliyorsun ve genelde spikeyi absord etme yi herkes başarıyor çünkü bu skillin cooldownu uzun bunu atlatırsan büyük avantaj sağlarsın (genelde dagger defanslarda kullanılır heryerde) ama arc ta skill için beklemessin eğer np olayınıda düşünürsen yanına bir debufer alıp çok rahat kasarsın uzaktan vuracağın için gelene kadar alırsın (ben hep solo takılıyorum) ama aklım assasinde de kalmadı deil çünkü hiç denemedim[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

archer ol. cunku lvl kasmasi cok rahat. oncelikle bi tane horn crossbow al npc'den. isini gorur bi sure. sonra iron crossbow alirsin onunla devam edersin. zaten archer kalacaksan iron bow felan o kadar pahali degil o lvle kadar ayarlarsin. ama dedigim gibi sin olacaksan bile archer ile lvl kas.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...