Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bisiklet ile vurarak adam uçurmaca

Chemical

Öne çıkan mesajlar

said:
MartinLGore, 20 Haziran 2005 03:19 tarihinde demiş ki:
said:
elvyn, 20 Haziran 2005 01:40 tarihinde demiş ki:
Tüh best recordu degiştirmemişiz :D

3500 aslında da kesmedi.

:) aa harbi unutmuşum :D
yok be 3500 bile yapamadım 1200..
ayrıca 4100 yazıo 3500 deil..

yok ben 3500 yaptım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 20 Haziran 2005 03:30 tarihinde demiş ki:
sans olayi ya, arka arkaya 2 kere special geldi eleman bi uctu zaten 3-4k yi yere inmeden gecirdi heh :)

bende bööle bişie oldu oyun başında

sonra dokunmadım bi daha 4k li bişilerle bitmiş oyun[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya hatta 600 metre de yüksekliğe çıktım

yok paso buna uğraşmıyorum tabi, 4 saat sonra sınavım ar ona çalışıyorm

bu pis kıza takılmasam en az 20 000 di bu arada ;) her zıplayışta 2000-3000 gidiyordu, jet hızında... N.Ş.A.'da kızı da kapıp devam etmesi lazım yani :)[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
moriteri, 20 Haziran 2005 05:22 tarihinde demiş ki:
(saate dikkatinizi çekerim :) )

Bu saatte kimse bakmaz, anca sabaha falan bakılır diye söylemiştim bunu ama maaşallah hiç uyumuyorsunuz yani? vampir felan?

yavrucaklar, okullar tatile girdi yatsanıza... hadi ben göya ders çalışıyorum... siz? gidin yatın mışıl mışıl :)[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

5000 yaptım az önce bisürü special gördüm hahaha durun çektim hepsini.

Burada o stop yapan kıza çarptı special yaptım ama çok pis kodu 3 ü gelip adamın ağzı burnu kırıldı(2 defa yaptım bunu eheh)

burada eleman yokoldu tepede

Burada başka bitanesinin specialı çok fena kodu

Tekindede katana çıkıyo katana falan ile koyuyo çekemedim onu kırmızılı:P

Burada bitti 5000 ile:P
[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu "blockker" kız var ya... bir sonrakinin yapacağı şeyi iptal ediyor falan... onun da specialları var :)

Screenshot almadım ama, mesela birinde 90 saniye boyunca, o anki hızıyla uçuyor ileri doğru dosdoğru...

bir tanesinde, vuruşlar iki kat etki yapıyor, mesela o durdurucu kız bu halde vurunca , oyoyoyoy oluyor yani :) zaten bu ikisini denk getirdin mi, biraz da şanslı olursan getirirsin 10 000'i... benim zamanım olsun da 100.000 falan yapiim :) deliyim ya...

evet. ahlak diyorduk... ahlaklı olmak lazım tabi (ders, sınav... )[signature][hline]Shomenuchi Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

offf oyun çok güzelm yaa..4.seferdde 360 küsür yaptım.. adamların üztüne gelince ne gzl vuruyolar adam öluyo çok güzel olmus ya... bi ka. kerede daha denim barii çok zevkli bişey..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...