Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni server

delihan

Öne çıkan mesajlar

Gene mi yeni server.
Valla bilgim yok. mesaj kasmak için atmıyorum bunu ama bence baydı bu yeni server hedesi.
Bilmem siz ne düşünürsünüz.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Beramus açıldıktan 2 gün sonra Knight Online için açılan son server olacağını açıklamışlardı...

Temmuz'un ikinci haftasında Knight Empire geliyor. Belki onunla karıştırmışsındır...[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 04 Temmuz 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
KE malezya ve japko ile aynı olacak demi.birde japkodaki gibi herdakka item çıkcakmı

Yok.. Jap-ko, knight empire'nin epey bir editlenmiş hali. My-ko da pek fazla oynama şansım olmadığından bilemiyorum. Ama otijinal KE olursa jap-ko gibi olmaz.[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

doğru duymuşsun
myko da açılıyor
işte orijinal haberi
ing bilmeyenler için
süper olacak cillop olacak felam diyo :D

NEW SERVER DEIMOS LAUNCHING!!!
Dear Knights,

We are glad to announce that we will be setting up a new server for our Knight Online community. The new server named Deimos will go live on the 14th of July and will come with updated happenings as a reward to our Knight Online community.

- Experience Event. During the launch of the new server Deimos, we will be organizing an Experience event for all of our players.
- Ultra Premium Service. The all new Ultra Premium Service will be available to all players and purchasable in the Power Up Store. Being an Ultra Premium Service user provides players with benefits and also a Reward Point system.
All of this starts on the 14th of July![signature][hline]ehven-i şer, şerdir.

[Bu mesaj fereke tarafından 05 Temmuz 2005 09:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu konuda bişeyler duydum bir söylenti var evet yeni server için fakat beramus ilk açılacağında biz aslında avrupa serveri diye bekliyorduk yani her bilgi doğru olmayabiliyor arkadaşlar fatihte bu konuda zaten bilgi vermiş son server diye[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

myko nedır bıraz bılgı werırmısınız yenımı acılıyor yada paralı bır servermı bir link verebilirmisiniz bu 14 undew acılacak servera baslamayı dusunuyoruz neler yapmalayız .. mesela oyunu baska biryerden mı indirmeliyiz? vs..[signature][hline]Nick: trden
Clan: Beramus
Level: 53+
Race: Karus-assassin
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

bu exp event nedir ben hızlı exp artısı olarak anladım oylemı yoksa quest tarzı bır seyleri yapicaz diyorlar eger hizli exp artisi olursa bende usenmem valla gelir kasarım warior bi tane :p[signature][hline]Sunucu:Adonis
Class:Rogue/Archer
Lvl:6x
Weapons:İronbow

Ayrıca ultimanin eski pisliklerinden The Wicked Osiris Quidam Bloodyface :p

Sosyal ağlarda paylaş

said:
delihan, 06 Temmuz 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
clienti bir turlu indiremiyorum bende mi sorun var anlıyamadım nasıl ve nerden ındırcem bu clienti yardim lütfen

burdaki mirrorların birinden indirebilirsin :
http://files.filefront.com/KA_v1298_20050527/;3857909;;/fileinfo.html[signature][hline]ID: Shakkil
Nation: Karus
Job: Sorcerer
Lvl: 58
Clan: ESC
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...