Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vieri İnterden Ayrıldı.

AthleT

Öne çıkan mesajlar

said:
MoMo, 04 Temmuz 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Vieri Cimbom yolunda
Galatasaray, İnter'den ayrılan İtalyan golcü Vieri'yi transfer etmek için düğmeye bastı. Aslan, Christian Vieri'nin peşinde... Dış transferde dünya yıldızlarına talip olan Sarı-Kırmızılılar'ın yeni bombaları Vieri.

Federico İnsua'yı Boca Juniors'a kaptıran Galatasaray, gözünü İnter'den ayrılan tecrübeli golcü Christian Vieri'ye dikti. İtalyan forvetin menajeri Sergio Berti dün yaptığı açıklamada 32 yaşındaki futbolcuya Galatasaray ile birlikte Olympiakos ve CSKA Moskova'nın da teklifte bulunduğunu söyledi.

Vieri kimdir?

12 Temmuz 1973'te doğdu. 45 kez İtalya Milli Takımı'nın formasını giyip 22 gol kaydetti.

04.07.2005

Kaynak : Fotomaç
oha abi ya direk senaryo yazmışlar :D[signature][hline]Wolf
İşlem İptal Edildi!!!!!
:rock:beynin durana kadar kafa salla:rock:

Chemical, 05 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
koltuktan zıplarken kolumu kırdım
Kenderleme, 10 Aralık 2003 15:31 tarihinde demiş ki:
peki biz sizi ararız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 04 Temmuz 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
Ya ne adamlarsınız hemen muabbeti çevirdiniz yok UEFA yok SUPERCUP.
Nereden nereye walla

Ne zaman ki insanLar konuLarı saptırıp sözü GALATASARAYın maLi durumuna getirirLerse karşıLarında ASLAN gibi aLınmış 2 tane kupa görürLer ;

Biri UEFA kupası diğer SUPERCUP

varsa daha iyisi sizde buyrun gösterin[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

@ Azmodai ; gördüğüm kadarıyLa konu başLığı " Vieri Interden ayrıLdı ". Ve Vierinin Interden ayrıLmasını GALATASARAYın maLi durumu iLe aLakaLı haLe getirebiLiyorsan , aynı şekiLde bende 2 tane ASLANLAR gibi kazanıLan kupayı içinde GALATASARAY oLan her konu iLe aLakaLı haLe getiririm.

Sonunda ikimizde aLakaya musakka der birbirimize bakarız :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Gazeteler başka türlü satamaz ama dimi azmodai?
Her manşete inanmıyosundur eminim.

Bi zamanlarda fener robinhoyu almıştı
Bjk hasselbainki (böle yazılıyodur heral)
Gs Figo..vs.vs. leri.

Gazetelere inanmam.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 04 Temmuz 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
Gazetelerde bugun manset olmus VIERI GSYE GOZ KIRPTI diye falan, millette onun ustune yorum yapmis.

gordugun gibi GAYET alakali :)

O gazeteLerin çoğuda GALATASARAYdan bahsederken UEFA ve SUPERCUP sahibi diye yazarLar , gördüğün gibi benimki de en az sizLerin ki kadar aLakaLı :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Mave tarafından 04 Temmuz 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@ insight ; insanLar geneLde işLerine geLen şeyLere , yani inanmak istedikLeri şeyLere inanırLar :)[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 04 Temmuz 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
@ insight ; insanLar geneLde işLerine geLen şeyLere , yani inanmak istedikLeri şeyLere inanırLar :)

Haklısın walla :)[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 04 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
Gazetelere inanmam.

owenin 12 milyon$ dolar ettigini fanatik gazetesi haberi ile kanitladigini dusunen, bu topici bile dunyanin en yalan gazetesi fotomacdan alinti yaparak yazan ve neredeyse butun bilgilerini bu tur yalan gazetelerden elde eden biri icin super bir cumle.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet vieri milanda
geçmiş olsun gs :O[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 06 Temmuz 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
Milan çok aptal bir transfer yaptı...
[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...