Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin de combo

NsN

Öne çıkan mesajlar

R attack + spike + S + R attack + Thrust + S + R attack + Cut + S.................

uzar gider.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

4 farklı combo var diye duymuştum ama bilgim ok bu konuda sadece şunu diyebilirim belli bir ücret karşılığında bunun programını kullananlar var serverlarda combo programını aylık 5dolar diye duydum[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza sağolasın
Evet faklı combolar var ama sr + skill+sr+skill+sr+skill yada wr+wr+wr.... nin dısında biseyden bahsedıyordum ayrıca skill dizimlerının skiller daha seri vurmakla bir ilgisi varmı onu soracaktım... sr + skill vede wr+ skill yada rr + skill in dısında bisseyden bahsetmemım sebebıde benım yedğım atak sayısına nedense ben okdar serii cevap veremeıorum bunlarla....[signature][hline]Natıon :Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Madem konu assasinden açıldı bende bişey soriyim. Benim bi mage charım var, lvl 46 şu an, pet. Ama ben biraz daha ekşın ve dayanıklı bişi istiyodum. O sebeple lvl 35 okçumu assassin yaptım. şu an lvl 37. Ama içimde bi kurt var. Mage mi daha iyi assassin mi? Benim bi lvl 55 mage arkadaş var, tek başına troll kesiyo. lvl 55 assassin de böyle bişi yapabilir mi? Kendimi avuturken, boşver be olm mage'le de abyss kasarsın diyorum ama. Bi yol gösterin pls :( Çok mağdur durumdayım :D hangisiyle devam edeyim? mage mi daha kolay parti bulur assassin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

master olmadan hiç bişi yapamazsın diyelim..
master olunca 20% attack boost var da..[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak arkadaşım genelde birçok yeni başlayandaki hatalar şunlar oluyor 10 tane char açıolar sonra hangisini kassam diyorlar bunu açmadan düşünün yazık diğerine harcadığın zamana ama diyorsanki ben 2sinide 3 ünüde master yaparım amenna tek sözüm olamaz her sınıfın özelliği var[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

ewt aynen o durumdayım.
bi archer lvl 38 war.bi tanede 39 lvl barbar war.
ama ilk başladığım asıl adam flame mage 3 charla oyun gitmio abi.adamlar doğru sölemiş.şimdi bıraktım mageye kasıyorum hep lvl 50 oldum şu serveri bi girsem 51 görevini yapıcam ama.arasıra mageyi bırakıp roque kullanmak çok zeevkli oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...