Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

St Anger ALMAYIN!!!!!!!!!!

AzmodaN_SiN

Öne çıkan mesajlar

Draven en güzelini demiş... Ekleyebileceğim tek şey bir çoğunuz bırakın metalicayı analiz etmeyi, eski albümleri çıktığında teybin play tuşuna basmayı bilmiyordu. Bahsettiğiniz değişim bir iki yılda olmuyor ki adamlar günün şartlarına göre güzel müzik yapıyorlar. Eskiden yani metal bu kadar dallanıp budaklanmamışken yada bizim zamanımızda kimse "abi sen metalcisin ben black metalciyim sen sux sın demediği için ben bilmiyorum adamlar tarz belirleryen bir guruptu. Şimdi çıkıp para için bu işi yapıyolar rezil herifler demenin anlamı yok. Çok klasik ama beğenmiyorsan dinlemezsin bu kadar basit.

Bir arkadaş manowar kocadı falan demiş... almıyım ayaamın altına Manowara laf edilmez :) ...ayrıca son albümleride bence harikulade
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dedim smoke
kocamadılar mı
"Brothers of Metal" devirleri babaların zamanındaymış. O zaman gerçekten brodherhood giib ibişiler varmış etrafta şimdi deidğin gib
ne dinliyosun
ben damdandüşenkedininviyaklaması tarzı dinliyorum diyo
öeh diyosun
ot mok bi sürü metal tarzı oldu.
Metallica tarz belirlemedi bana göre geleceği gördü o tarz müzik yaptı iyi yaptı tarz öngördükleri gidbi tutuncada paralrı indirdiler cebe[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bütün albümü indirdim (dc++ saolsun) alnüm hakkında bir kaç yorum arıyordum. Baktım çok çelikili yorumlar vermişsiniz. Çoğunuzun haklı olduğu yönler var mesela adamların geçen hafta MTV deki the fridge adlı anlamsız programa çıktıklarını gördüm (yakında TRL e de çıkarlar bende kusarım artık)
Şöyle anlatayım ki Metallica yı başından beri dinleyen nesil artık 30 yaşın üstünde adamlar da yaşlandı. Dünya da müzik sektörü değişiyor. Ve her şey MTV nin elinde yani dikkat edin bir örnek var metallica nın back street boys a benzetilmesi şeklinde. Metallica böyle bir gurup muydu? (nerde o hard ötesi gurup, bir anda oldun light erkeği gibin :-P )
Eminem bu nu şarksında bile dile getiriyor ( Without me şarkısının mtv ile ilgili olan bölümü) Şöyle diyeyim ki eğer para kazanmak istiyorsanız ve avrupa ya yayılmak istiyorsanız MTV nin dediklerine uymalısınız yoksa sizin hiç bir klibinizi yayınalamazlar ve size ödül bile vermezler ( ölümüne hakkı yenen gurup ve mtv de asla yayınlanmayan gurup SYSTEM OF A DOWN) Düşünün metallica şöyle hardcore bir albüm yaptı (st. anger öfke kusan bir albüm ama MTV standartlarında bir öfke ) Hangi kanal yayınlayacaktı klipleri çıkmasa kasetleri satar mı o kadar çok? Herşey para için.

Son olarak basçıya deyinmek istiyorum o maymunu nerden buldular merak ediyorum?[hline]icq:108382340
Sosyal ağlarda paylaş

MEtalikanın en iyi bascısı cliff Bartın (nası yazılıodu unuttum)

Ama rahmetli oldu :( Otobüs kazasında ölmüştü en babasıda Oydu
Dikkatimi cekti MTV de Limp bizkit Sanitarium'ı söylerken (daha doğrusu söylemeye calısırken) Kirk Lee Hammet'ın Bakışlarını hiç sevmedim yani yüz ifade aldılar bu sarkıyı sıjdılar diyodu resmen Limp bizkitin gitarisleri (Lense bayılan zalak)ayrıldı herhalde cünki sanitarium'ı çalarken Göremedim başka gitarist wardı ve Orda Fıstık gibi soloyu atladırlar ya !!!!!!!! Gitarist tek kelimeyle Zıştı lol

Sanitarium'ı söylemek okadar kolay değildir metalika lazımdır onu söylemek icin...

Ama lars bayıldı Tam fırlama pij oldugundan Her zaman pijlik yapıo Bence Bi sarkısı güzel oda kafa sallamak icin Power şarkısı harika kafa sallamak icin

Bu arada Jeyms Hetfiıld falan cıktıya oraya bi sarkı calmaya Adam iki kol salladı adam yorularak konuşmaya başladı eee adam gelmiş 500 yasına lol üzüldüm tek kelimeyle...

Yeni bascıya gelince lamerın birine benzıo ->lol<-
Metalika Bozuluyodu Bu zalak bascıyla iyice bozuldu Ne güzel Eskiden METALIKA ruhu varda simdi tuz ruhu gibi oldu sarmıo artık :) lmao
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın bişe daha diyecem

Neden böyle Garip bir album yaptılar biliyomusunuz

Metalika baktı Biz Eski Trash metalimizle Satamicaz Herkez Gibi HArd core alternatif vs vs karışık tarzda bişe yaptılar ve anladılar Insanların bu müziklere bayıldıklarını ve paranın bunda oldugunu düşünerek yaptılar (bence)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 June 2003 01:09 tarihinde demiş ki:
s&m deki parca no leaf clove
rgayet guzel parca
ama orkestrayla
s&m den sona ben umitlenmiştim
guzrl bişiler yapmıslar geriis gelir mi diye
nerdeee[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

adını hatılayamadağım bi parça daha var..

"tell me does your sun still shine" li fln hastaydım bu şarkıya..

mendoza: yenı sarkı yok dıyosunda .. clıff 3 album ardından gelen black en cok sattıkları album abı... bu ıs sadece bascıyla baterıstle degıl abı.. ne ıstıyolarsa onu yapıyolar sahsen benım bı sıkayetım yok sarkılları hosuma gıttıkten sonra.[hline]Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 12 June 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
milletin metallicaya bok atmasindan sikildim artik, yetti be. "hey man I am hardcore, I'm cool man" gibisinden bir davranisdalar. Sonrada eminim odasina gidip gizli gizli linkin park falan dinliyorlardir ayri konu.

zevkler renkler tartisilmaz.

load dan sonra artik metallica degisti, bunu kabul etmek lazim.

eger eski metallica gibi birseyler istiyorsaniz gidin Shadows Fall dinleyin, gelipde buraya almayin zart zurt demeye gerek yok.

st. anger bence halen guzel bir album. uzun sarkilar var, vede dinamik, yani eski tur verse chorus bridge degil, surekli riffler devamli degisiyor.
[hline]Can't rain all the time...

+1[hline]DarQeR, 3 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
delikanlı adamın t..saklari aynı hizada olur
Sosyal ağlarda paylaş

ya neden herkes kendine göre yorumluyor merak ediorum ya adamlar istediğimizi yapıoruz diolar siz neden her dakka laf atıonuz

her albümü farklı metallica nın neden hala 90 öncesi metallica yı istio herkes. o albümler bi kere yapıldı bitti belki de daha iyisi yapılamaz. ama neden herkes illa o albüm formatında bişey beklio ki. o adamların hayatlarının sonuna kadar yetçekleri kadar paraları olduğunu düşünerek bu işi para için yaptıklarını hiç mi hiç zannetmiorum aklımın ucundan bile geçirmiorum.

metallica bi ilahtır. her zaman ilah kalıcak. -bence[hline]DarQeR, 3 June 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
delikanlı adamın t..saklari aynı hizada olur
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç bir albümü elimde bulunmamasına rağmen adamlara olan saygımdan ve bu kadar karşıtlık varken onların yanında olduğumu göstermek için alacağım St. Anger'ı.

Ps:Hem yanında dvd de var bele$ mmmmmmm :P[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
Wisdom is only possessed by learning.../Elminster
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

off neler yazılmış neler......

nieyse herkes Cliff Burton die ağlıyo anlamadım. Metallicanın en çok satan albümleri (Ride The Lightning, And Justice For All,Black album) hep jason newsted varken yapıldı. Ve ayrıca şunuda söliyimki eminim hiçbiriniz Cliff Burton varken Metallicanın adını bile bilmiyodunuz. Çoğunuz ya black albümle yada Reloadla duydunuz(şimdi herkes alınmasın).

metallica para için albüm çıkarmaz. metallicanın paraya ihtiyacı yok çünki. Eski albümlerinden hala gelir geliyo. Bunu anlamak için geçen sene aldıkları uçağı örnek gösterebilirim.

Metallica zamana göre müzik fln yapmaz. küçük atında civcivler yesin. Nez den yada Rober hatemodan bahsetmiyoruz. Metallicanın her büyük grup gibi bi çizgisi vardır. ama bu çizgiyi ne yazıkki metallica 2 albüm önce kaydırmaya başladı. bunun sonucundada kendi cezalarını kendileri çekti.

black albüm aylarca Top 10 lerde 2 numaraya düşmezken, Garage inc top 10 i göremedi. Bu herhalde james i çok mutlu etmemiştir.

Bassçı önemli değildir diyenlere cevap:
1-Gitar çalmayı öğrenin
2- Grup kurun
3-Studyoya bassçıyla gidin
4-Studyoya bassçı olmadan gidin.

Metallica yeni bassçısını nerden buldu diyenlere cevap:
Ozzy Ozborne önerdi.

Metallica yaşlandı bıraksın diyenlere cevap:
benden çok yaşıycaksın.

Jason geri dönsün diyenlere cevap:
Nerde o günler?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AzmodaN_SiN, 13 June 2003 23:57 tarihinde demiş ki:
off neler yazılmış neler......

nieyse herkes Cliff Burton die ağlıyo anlamadım. Metallicanın en çok satan albümleri (Ride The Lightning, And Justice For All,Black album) hep jason newsted varken yapıldı.
harbi neler yazılmış neler ama senden yazış yapılmış iyi bir şekilde, ortam boşken. Bir kere ride the lightning de cliff var üstüne master of puppets albümü var onda da var. Hatta yanlış hatırmamıyosam a evet one ın klibinde bile cliff var ki zaten dikkat ederseniz penasız çalıyo. Benm daha jason un penasız çaldığını görmedim (büyük istisnalar haricinde). Neyse zaten o black album dediğin niye black albüm biliyomusun? And justice for all tamamlandıktan sonra cliff ölür ve yerine jason gelir. Bunun için adı albümün black (yastayız fln hesabı) konur. Zaten albümdeki şarkılara bakarsan; Sad but true, Unforgiven, Nothing else matters gibi gerek adı hüzünlü gerekse yawaş şarkılar. Onun için önce bi öğrenin bakalım gerçeği sonra atın. Meydan boş diye bu kadar da adamları özellikle de Metal müziğin duayenlerini yerden yere vurmayın.

OH be. :)[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AzmodaN_SiN, 13 June 2003 23:57 tarihinde demiş ki:
Jason geri dönsün diyenlere cevap:
Nerde o günler?

jason geri meri dönmesin ben çok sevdim bu half orc u :) belki metallica nın standartlarına uymuyo ama bi farklı çıkıntı adam iyi gitmiş bence. Bir de adamın yürüyüşüne hasta oldum. Ne biliyim ben sevdim. Tabii bazınız sever bazınız sevmez o na bişey diyemem. Neyse ama metallica gibi büyük bi gruba taş atmadan önce bi düşünün.[hline]Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuklûk agh buzum-ishi krimpatul.
[b]Icq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 16 June 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
ama eskiyle kıyaslanırsa hayal kırıklığı yaşadım..

buna her şekilde katılırım.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...