Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rockcuların kastı bizemi

hellspe

Öne çıkan mesajlar

said:
Dela, 04 Temmuz 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
alinti ne demek? konserde soyledi dave bunu pis dave denilsin diye mi yazdim sence onu? bi dusun bakalim? ikinci defa da ilkinde oldugu gibi senin beyinsel fonksiyonlarina itafen kullanildi, boyle devam edersen ucuncusu de gelecek buyuk ihtimalle.

liriklerle alıntının farkını algılayamayan kendi beynin icin kullanırsın artık ucuncusunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Megadeath anlamaz ama Megadeth anlar bence.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

olur tabi niye olmasın[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

system of a down korkusundan gelemiyor diyen arkadaş sanırım konser konusunda pek cahil, hiç bir grup veya sanatçı "aaa hadi ben bu ülkeye gidiym de konser vereyim" demez ki, plak şirketleri, ajanslar, menejerler var, onlar karar verir, label ne derse o olur, e tutmayacağı düşünülen bir konserin de altına kimse girmez, korkmak değildir o, gayet politik ve diplomatik bir davranıştır aynı zamanda da oldukça ekonomik.

aman neyse milliyetçi damarına basmayalım yurdum gençliğinin.

dave hiç bir şekilde hiç bir hakarette bulunmadı bütün konser boyunca en önde idim. sallamayalım etmeyelim.

slayer ın da yaptığı bir şey yok, olumsuzluklar yüzünden erken ayrılmak zorunda kaldılar.

sizin ülkenizde savaş var, terrör var diyip de 1,5 sene geç gelen dream theater a laf edin biraz da hadi, helloween, my dying bride da benzer sebeplerden gelmediler zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Dave kesinlikle seyirciden memnundu. Türk seyircisini sevmese ne diye ikinci konserine çıksın? Seyirciyi sevmese ne diye onlara bilekliğini armağan etsin?

Slayer'a gelince. Eelemanlar World Tour da. Neredeyse hergün bir konser veriyorlar. Üstelik Lombardo hasta. Haliyle adamlar ziyadesiyle yıpranmış durumda. İşleri çok zor. Yinede efsanevi bir şekilde seyirciyi yüzlerinde kocaman bir tebessümle izlediler. Bizi çok beğendikleri her hallerinden belliydi. Zaten "Tekrar görüşücez" demeleri beğenilerini anlatmaya yetiyor.

DORO "muhteşem bir seyirci topluluğusunuz aranızda bulunmak inanilmaz" diyerek bizleri onore etti. OVERKILL inanılmaz sahne performansı ve iltifatlarıyla adeta Türk seyircisine özel bir performans sundu. Sick Of It All un ne denli eğlendiği ve eğlendirdiği açıkça ortadaydı.

IN FLAMES'ten Anders "hayatımın en muhteşem şovunu yaşattınız" diyerek seyirciyi dakikalarca alkışladı, önünde eğildi. IN FLAMES in hiç adeti değildir sahneden ayrılıp tezahürat üzerine geri gelmek ki Türkiye'de bunu da yaptılar. Bize olan sevgileri açıkça belliydi.

E şimdi ben sorayım size: Rockcıların kastı bize mi?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...