Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnterli Emre fenerbahçe'ye mi geliyo..

Freedom_Fighter

Öne çıkan mesajlar

eğer takımın sayesinde avrupa yüzü görmüşsen, eğer takımın sayesinde kendini geliştirdiysen, eğer takımının getirttiği dünyaca ünlü bir futbolcu tarafından yetiştirildiysen, kısaca 0'dan seni takımının büyük çabaları yukarılara çıkardıysa ve sen takımına bu ihaneti hala yapabiliyorsan bu şerefsizliktir. emre daha gençken trenle gelirdi antrenmanlara, sonra cebi para gördü de mercedeslere binmeye başladı.

emre'nin hiç mi emeği olmadı? tabii ki oldu. ama eğer emre galatasaray yerine o sıralar başka bir takımda olsaydı asla bu kadar çabuk pişemezdi. kimse emre'yi öyle beklemezdi pişsin de, takımda oynasın da. galatasaray emre'nin bu kadar üstüne gitmese, bu kadar çaba göstermese emre bu kadar çabuk tırmanamazdı yukarılara. çok yetenekli gençler var takımların altyapılarında, neden pek fazla genç yetenek yetişip avrupa'ya gidemiyor?

emre'nin galatasaray'a yaptığı çok büyük bir şerefsizlikti. seni yetiştiren, avrupa'ya tanıtan, seni emre yapan, seni yoktan vareden bir klüpten ayrılırken klübe hiçbir maddi katkı sağlamadan gidiyorsan bunun adı şerefsizlikten başka birşey değildir arkadaşım..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi olayın rüştü ile ne alakası var? iyice saçmaladın farkındaysan. emre'nin inter'e gittiği zaman yaşı kaçtı, rüştü'nün barcelona'ya giderken yaşı kaçtı? ikisi çok ayrı konular.

rüştü fenerbahçe'de kaç sene oynadı, emre gs'de kaç sene oynadı? eğer emre otursa, rüştü gibi o kadar sene emek verseydi takımına ve sonra bonservissiz gitse söyleyecek pek lafım olmazdı. ben sana o zaman okan örneğini vereyim..

inter'e giderken okan'da 1 kuruş kazandırmadı galatasaray'a. ama okan o kadar sene oynadı galatasaray'da. takıma çok emeği geçti ve takım okan'a verdiği emeğin karşılığını aldı. ama emre'ye verilen emeğin karşılığını galatasaray alamadı, çünkü emre uzun seneler oynamadı galatasaray'da. para hırsı ve şerefsizliği yüzünden takımını satıp arkasına bile bakmadan avrupa'ya gitti. tamam mı?

[Bu mesaj Logan tarafından 16 Haziran 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adam milyon dolarlar kazanıyor avrupa da bir klübe gittiğinde, geleceğini garanti altına aliyor
vefasız veya başka bir sıfat kullabilirsin ama şerefsiz diyemessin
onun durumunda kim olsa yüzde 90 onun yaptığını yapardı[signature][hline]be the vanquisher, to forgive

[Bu mesaj forgiver tarafından 16 Haziran 2005 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

e-5'te bir adama çarpıp ölümüne sebep olduğunda bütün fenerliler nasıl 'katil emre' dedilerse şimdi bende şerefsiz demişim, çok mu?

bana göre öyle. "vefasız"ı da kullanabilirdim belki ama ben şerefsizi daha uygun gördüm. eğer forum kurallarına uygun değilse bir daha kullanmam ama daha ne sıfatlar gördük burada, bence bu o kadar büyütülecek birşey değil.

aynı şey sizin takımınızda da olsaydı birçok kişi aynı sıfatı kullanabilirdi. başınıza gelmediği için bilmiyorsunuz. hiçbir şey kazandırmadan başka bir takıma gidip imza atarken ki o surat ifadesi falan. o zaman emre benim için bitti ve o sıfatı haketti.

ayrıca yeni öğrendim, rüştü'yü fenerbahçe antalya'dan aldığında milli takım kalecisiymiş zaten, rüştü'yü rüştü yapan fener değil yani. neyse çok ayrı örnekler zaten emre ile. sadece edindiğim bilgiyi paylaşayım dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

afedersin ama galatasaray sözleşme uzatmayı hep istedi ama hep kaçan emre oldu. en sonunda sordular "neden imza atmıyorsun" diye. o 'vefasız' da dedi ki: "ben geleceğimi düşünmek zorundayım."

daha emre denen 'vefasız'ın eti neydi budu neydi o zaman? daha kaç yaşındaydı? geleceğinden bahsediyordu. al işte, interden gidiyor ve daha önünde uzun bir kariyer var. birçok klüp onu istiyor. galatasaray'da kalsa çok mu farklı olacaktı bu durum? ya da galatasaray'a imzayı atsa ve para kazandırsaydı? inter onu nede olsa alacaktı.

galatasaray'ın o zamanki yönetimi, bu yönetim gibi eblek değildi. herhalde imza attırmak için elinden geleni yaptı ama işte bu 'vefasız' atmadı imzayı. neymiş, geleceğiymiş..

veffasızzzz!

(benim için hala aynı sıfat geçerli ama madem rahatsız oldunuz böyle yazayım dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu 1, bu 2, bu 59 diye gitmeyecem. sıralı gideyim bari:

emre gs'den gittikten sonraki sezon şampiyon olduk, hangi havayı kaybetti gs? ayrıca emre ömrünün sonuna kadar hagi'nin rehberliğinde mi oynayacaktı? ayrıca gs'de kalsaydı da yeteneğinden neyi nasıl kaybedecekti onu da anlayamadım ya neyse. emre zaten yeteri kadar pişmişti, öyle süper kadrolu bir takıma gidip te daha ne gelişecekti? öyle bir yazmışsın ki sanki emre'yi gs yarattıktan sonra yine gs bitirecekti.

iyi ki söylemişsin, 4 sene. ki bu 4 sene sonunda emre kaç yaşındaydı, 7 sene fener'de oynadıktan sonra rüştü kaç yaşında oldu?

hangi futbolcu avrupa'da oynamak istemez ki? diğer kıtalardan her oyuncu avrupa'da oynamak ister, sırf türkler için geçerli birşey değil ki bu. ama işte orada vefa diye bir olay var. sen istersen avrupa'ya git ama sanki kendi kendine varolmuş havalarına girmeden git.

hangi kanun çıkmış olursa çıksın, eğer sen kişilikli biriysen klubünde oturur, bir-iki sene bekler öyle giderdin. ya da imzayı gs'ye atardı, bir şekilde emre bonservisini gs'den alır ve inter'e öyle giderdi. yine elinde bonservisiyle fakat inter'in verdiği parayı gs'ye ödemek şartıyla.

futbolda maaş yok, bonservis diye bir olay var. maaş dediğin şeyi bonservisle aynı kefeye koyamazsın.

bütün futbolcularını dışardan alan bir takımı tuttuğun için tabii klüpleri bir ev, aile veya ocak olarak göremeyebilirsin, çok doğal. ayrıca klüpler genellikle altyapıdan gelişen futbolcular için bir ev, aile veya ocaktır. dışarıdan gelenler için tabii ki bir kurumdur. emre'ye verilen emekleri yaza yaza klavyemin tuşları aşındı, o konuda artık birşey yazmayacağım, 2-3 kere yazdım zaten. forgiver rahatsız olmuştur diye de 'vefasız' olarak değiştirdim lafımı. demek ki vefa diye bir şey var ki vefasız kavramı ortaya çıkmış. emre'nin durumundaki biri için 'vefa borcu' diye bir olay vardır. sırf ben demiyorum, birçok kişi diyor..

serhat çünkü hep ilk 11'de başlıyordu değil mi? sözleşmesi bitiyor diye sadece son maçlarda kadroya girebilmek ve oynayabilmek için k.çını yırttı serhat, "iyi bir performans sergileyip sözleşme yaptırayım, fener'de birkaç sene daha kalayım, aziz yıldırım'ı biraz daha yolayım" diye. rüştü zaten fener'de yeterince kaldı ve antalyaspor'dan yetişme de olsa fener'in verdiği emeklerin karşılığını o da fener'e geri verdi.

ayrıca emre denen 'vefasız'ın inter'e gittikten sonra "tr'ye dönersem yine yuvam olan gs'ye dönerim" tarzında açıklamaları olmadı. galatasaray yönetimi de emre'ye kalkıp da "skdir git o zaman, bir daha da gelme satıcı şerefsiz" dediğini de hatırlamıyorum. ona da "yolun açık olsun, yine gel" dendi. ama emre ne rüştü'nün fener'e geldiği gibi gs'ye geri gelicektir, ne de serhat gibi "dönersem eski takımıma döneceğim" demiştir. parayı kim veriyorsa oraya gidecektir emre.

sidik yarışına da bir nokta koyalım diyorum artık..

[Bu mesaj Logan tarafından 16 Haziran 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emre inter'de çok mu şey öğrendi? öğrendiyse neden son zamanlarda kadroda yer bulamadı?

emre zaten yeteri kadar para kazandım demiş. gs'ye imza atıp inter'den daha az para alsaydı önümüzdeki senelerde bu parayı yine toparlardı. çok büyük bir olay değil para kazanmak emre için. ayrıca emre tr'de kalıp avrupa'ya şu sene bile gitse yine çok başarılı bir kariyere sahip olurdu. karar kendisinin tabii, ben sadece galatasaray'a karşı yaptığı vefasızlıktayım.

maaş, bonservis konusundaki görüşlerimi zaten dile getirdim bu konudaki bir önceki postumda.

emre tabii ki yetenekli bir futbolcuydu. hagi ve gs'de emre'den yararlanmak için onu geliştirdi, çalıştırdı ve emek verdi. ama benim takıldığım nokta işte burada. eğer emre o sene, gs yerine başka bir takımda olsaydı bu kadar kendini geliştiremez, avrupa'ya kendini gösteremez ve buralara gelemezdi. o seneler hangi türk takımı galatasaray kadar başarılı olmuştu? emre o senelerde başka bir takımda olsa kaybolup gitmeyecek miydi? galatasaray emre'den yararlandı tabii uefa kupasında ama daha 20 yaşındayken.. neyse.

emre onu demiş te ne olmuş? şu an ya fener'e gelecek ya da ingiltere'de forma giyecek. geçen sene profesyonel değildi bu sene profesyonel oldu, fark bu. zerre kadar umrumda değil zaten emre'nin inter'e gittikten sonra nereye gideceği veya ne yapacağı.

ya neyse bu muhabbet oldukça uzadı zaten. gs'ye yaptığı vefasızlık yüzünden emre'ye şerefsiz dedim diye buralara niye geldik onu da anlayabilmiş değilim ya. bana göre öyle size göre değil. eskiden de size göre 'katil'di şimdiyse normal bir futbolcu. hatta koruyorsunuz bile. emre'nin fenere gelmesi kesinleşti galiba :)..

[Bu mesaj Logan tarafından 17 Haziran 2005 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada rüştü antalyada yetişmiş fb'nin azda olsa emeği var demişsin? rüştüyü antalyadayken kim tanıyordu? rüştüdeki emek tümüyle fb'ye aittir aksini iddia ediosan , emre'dede gs'nin emeği yoktur,zeytinburnunun emeği vardır? çünkü sizde emre'yi zeytinburnu'dan transfer ettiniz altyapınızdan yetiştirmediniz.[signature][hline]Lucas || Reconquista

Sosyal ağlarda paylaş

çok afedersiniz bence son nokta budur..

arkadaş emre gs'de kalıp az paraya oynasaydı , ileride allah korusun emreye birşey olduğunda emrenin ailesine senmi bakacaktın? geçiceksiniz bu vefa'yı fln ya ekmek parası peşinde herkez ne vefası , ne şerefi? ver adamın parasını gelsin senin mahalle takımında oynasın.bu işler böyle.[signature][hline]Lucas || Reconquista

Sosyal ağlarda paylaş

konu çok uzadı zaten. daha da uzatmamak istiyorum da emre gs'de kalsaydı aç mı kalacaktı? trenle gidip gelirken emre mercedeslere nasıl binmeye başladı?

Lucas, o zamanki yönetim ve o zamanki mali durumla bu sıralardaki yönetimle mali durum aynı değildi. kimsenin aç, açıkta kaldığı yoktu. benim dediğim emre'nin gs'den çok ani gitmesi, giderken de takımına hiç para kazandırmaması. öyle bir yazmışın ki sanki emre inşaat işçisi de türkiye'deki ailesine para kazanmak için italya'ya çalışmaya gidiyor :). emre burada da çok rahattı. inter'den daha fazla para alacaktı ve daha 20 yaşındayken gitti, 'kariyerimi düşünmek zorundayım' diyerek. giderken hiçbir şey de kazandırmadı. emre 1 sene sonra gitse de, şimdi gitse de avrupa'da yine dünyanın parasını götürecekti.

ben emre'nin gitmesine karşı değilim, yanlış anlaşılmasın. 50 kere yazdım neye karşı olduğumu zaten. eleştirdiğim emre'nin kişiliği.

[Bu mesaj Logan tarafından 17 Haziran 2005 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aynı şeyler tekrarlanıp duruyor. Transferden kişilik tahmini yapmayı bırakalım. Geleceği varsa gelsin gelmiyosa gitsin nereden çok para alıyosa orada oynasın. Tabiki cebini düşünecek ben olsam bende kendi cebimi düşünürüm. Türkiyede oynarken yıllık 3 milyon Euro mu alıyordu gs den? Hakkı olan paranın çok daha aşağısına oynuyordu. GS, Zeytinburnuspor dan 2 çuval patates parasına transfer etmiştir. Güzelce dekullandı zaten giderkende para kazandırmayı versin.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

logan, senin dusunmek istemedigin bazi seyler var o yuzden emre'de buluyorsun hatayi. 4 sene ust uste sampiyon olmus, uefa kupasi kazanmis bir takimin 5 sene sonra bu hallerde olmasindan yola ciksan anliyacaksin aslinda. bu emre'nin ve diger bonservissiz giden futbolcularin transferlerinde hatali varsa o da yonetimdir(fatih,hakan unsal,arif,umit davala,neredeyse sampiyon kadronun tumu)
neden yonetimdir; yonetim bu kadar onemli basarilar elde eden futbolculari goz ardi etti, herhalde butun basariyi hagiye,popescuya felan endekslediler ki emre gibi futbolculari onemsemediler hak ettikleri olan daha fazla parayi vermek yerine, gittiler jardel diye bir adami 20 milyon gibi bi fiyata transfer ettiler kendisine de emrenin 5-6 kati senelik para verdiler. bole bi durumda kim olsa ayni seyi yapar. emre intere gittiginde kac para aldi ki ? en fazla 1.5 milyon(artislarla beraber su an daha cok aliyordur), bunu gs veremez miydi onu birak 1 milyon verse bile emre kabul ederdi. yani burada yanlisi yonetim yapti futbolcularin degerini bilmedi ve kimsenin olmadigi gibi onlarda salak degil daha iyi imkan ve kariyer acisindan ayrilmak zorunda kaldilar.
rustuyu hos gormussun de normal olarak rustunun yaptigi daha buyuk bir yanlisti neden? barcelona 2.5 verdi pesin, fener 1.5 pesin gerisi sampiyonluk primi dedi bunu kabul etmedi rustu, o yasta bir insanin ole bisi yapmasi daha kotu bisi bence.
ayrica rustunun kariyeri hakkinda yanlis bilgilenmissin, dogrusunu soliyim:
rustu antalyasporda forvet oyuncusuydu, bi macta kalecileri sakatlandi kaleye gecmek zorunda kaldi sonra diger maclarda da iyi oldugunu anladiklari icin onu kullanmaya devam ettiler, sonra fenere transfer oldu, enginin ayagi kirildi, mecburen ona verdiler kaleyi o da sansini iyi degerlendirdi(zaten yetenekli oldugu icin) sonra da milli oldu. antalyada zaten milli felan degildi.
ayrica gs de olmasaydi bole olmazdi gibi bir mantik ne kadar sacma bisidir, kim nerede olursa olsun her yerde ayni performansi sergiler, elbet bir gun buyuk klupler tarafindan farkedilir,
-emre sifirdi gs var etti
--hadi canim sende.
-ronaldinho psg e gitmeseydi bole olmazdi
--hadi canim sende..[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Patos, hagi, popescu veya taffarel o sene tek başlarına takımı uefa şampiyonu yapmadılar, tek başlarına birşey yapamazlardı zaten. o şampiyonluk bütün takımın ortak ürünüydü. bütün başarıyı onlara yüklemek te, bütün başarının mimarını emre olarak göstermek te bir o kadar yanlış.

şerefsizlik olarak gördüğümü de 50 kere söyledim. ayrıca ben emre'ye "kalsaydı, gitti ve şerefsizdir" demedim ki. giderken takımına para kazandırmadan gitmesi benim gözümde emre'yi şerefsiz yapan. kusra bakmayın ama benim vefa anlayışım bunu öngörüyor. yoksa istediği takıma gitsin, avrupada oynasın bunlar normal şeyler.

AMA diyorum ki eğer o sene emre zeytinburnu'ndan 2 patates çuvalı parasına galatasaray tarafından alınmasa ve başka bir takım tarafından alınsa ne avrupada boy gösterebilecek, ne kendini bu kadar geliştirebilecek, ne de bu kadar ünlü olacaktı. şu anda ne inter'i ne de başka bir avrupa klübünü rüyasında göremezdi. bunca şeyin üstüne emre'nin imzayı atmadan, yönetimin o kadar üstelemelerine rağmen atmadan gs'den ayrılması bana göre şerefsizlik..

ayrıca iş dünyasından verilen örnekle buradaki çok farklı. emre daha 20 yaşındayken gitti inter'e. yıldızı parladı 4 sene içinde ve gitti. iş dünyasında hangi 4 senede nerelere tırmanıyorsun? kariyer yapmak için emek lazım, sıkı çalışmak lazım. emre futbolcu olduğu için çabuk tırmandı yukarılara çünkü futbolda yaşlıları değil gençleri alıyorlar. iş dünyasındaysa tam tersi.

zaten yıllarca o işyerine verdiğin emekten sonra sen gitmişsin kimse sana birşey demez. iş dünyası çok daha zor, herkes birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor. futbolda ise herkes ortak bir şeyin çabası içinde çalışınca yükselmek daha kolay oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

onca konusmadan sonra benim cikardigim sonuc,
logan sen benim ve diger kisilerin yazdiklarini okumadan, yorumlamadan kendi dedigini tekrarliyorsun, bu adamlar ne anlatmak istiyor diye dusunmuyorsun hic, o yuzden ben buradan sonra cekiliyorum muabbetten, cunku ben demisim afyon sen demissin guetamala. kusura bakma.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sizin yazdıklarınızı okuyorum merak etme. ama neden bu kadar fazla emre'yi koruma altına aldınız onu anlayamıyorum. ben buraya 100 tane de post atsam yine kendimi tekrar etmiş olacağım çünkü konuşulacak pek birşey yok. ben nedenlerimi söylüyorum, siz normal birşey olduğunu söylüyorsunuz ama bana göre arkasına bakmadan gitmiş olması, yöneticilerin ısrarlarına rağmen o senelerde imza atmaması pek de normal değil.

giden gitmiş zaten, bu kadar uzamasına gerek yoktu konunun. bana göre emre öyle biri, size göre değil..
Sosyal ağlarda paylaş

bu ona gore bana gore sana gore olan bisi degil. yanlis dusunuyorsun, yanlis yorumluyorsun. bizde hatali oldugunu soyluyoruz sen ise sadece benim dedigim dogru mantigindasin.
olay senin dusundugun gibi degil diyorum, ortada bi vefasizlik var ise onu da yonetim yapti, sampiyonluklari kazanan futbolculara hakkini vermeyerek. yeni futbolculara "okuz gibi" paralar vererek bi nevi hakaret ettiler emre gibi diger futbolculara. sen bunu bi dusun ne demek istedigimi anliyacaksin. klubu emre satmadi, klup emre gibi diger futbolculari satti. emre ve digerleri de yapmalari gerekeni yapti, dedigim gibi eger inter 5 verdiyse gs 3 verseydi emre de kalirdi digerleride ama sen emreye 1 verip yeni transfer ettigin adama 20 verirsen bazi seyleri hak etmis oluyorsun.
ve ayriyetten olay senin anlattigin gibi olsa bile serefsizlik ile suclaman yok buyuk bir yanlis bence. yani ukalalik yapmak degil amacim ama herhalde "seref" ne demek tam bilmiyorsun ya da dedigim gibi dis goruslere kapali bir yapin var.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica emre gs e degilde baska takima gitteydi interi felan ruyasinda gorur mantigindan vazgecmelisin, cunku cok sacma.
emre su an avrupanin en iyi 40-50 oyuncusundan biri(sadece su an degil 4-5 yildir bu bole)
bole bi futbolcu icin gs de olmasaydi 0 olurdu demek nasi diyim asiri bir fanatizmin. biraz once de ornek vermistim.
ronaldinho psg e transfer olmasaydi, ronaldo barcelonaya transfer olmasaydi, brezilya 2. liginde kalsaydi 0 olurdu demek... nasi diyim bilemiyorum ama dunyanin en sacma seyi.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ne diyorum kaç zamandır? asıl sen okumuyorsun galiba.

emre eğer o sezonlarda galatasaray'da olmasaydı, hagi'nin öğretmenliğinde kendini geliştirmeseydi, diğer futbolcuların da çabaları sayesinde galatasaray avrupa'ya çıkamasaydı kim, nasıl takip edecekti emre'yi?

ronaldinho'nun brezilya'da kalması farketmezdi çünkü brezilya ligi zaten bütün avrupa klüplerinin izlediği bir lig. inter'li yöneticilierin kalkıp da türkiye'nin 2. ligindeki bir takımı izlemeye geleceğini de pek sanmıyorum.

fanatizmle alakası yok, emre gs'ye gelmeseydi inter zeytinburnu takımının ya da emre'yi alacak olan diğer takımın avrupa'ya çıkmasını mı bekleyecekti? ya da türkiye liglerini mi takip edecekti? galatasaray emre'nin şansı oldu ve emre bu şansı iyi kullandı. giderken arkasına bile bakmadan gitti. sizde de yetişseydi böyle bir futbolcu anlardınız.

ayrıca jardel'e o parayı yönetim vermedi, jardel'in bonservisini cem uzan aldı. takım yıllık alacağı parayı verdi diye hatırlıyorum. jardel'de boru değildi hani, avrupa gol kralıydı sanki biraz parayı hakediyordu. yine de jardel'e verilen paranın çok daha azının uefa kupasını kazandıran futbolculara verilmesi de bir yönetim hatasıydı, o konuda diyecek bir şeyim yok.

ya neyse bu konu çok uzadı bence, bana göre benim düşüncem yanlış değil. size göre sizinki doğru bana göre doğru olan bu. konu hakkındaki yorumum budur, değişmeyecektir. kusra bakmayın, zorla fikrim değişmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Emre bugünkü futboL yaşantısını 2 kişiye bağLı ; Biri onun eLinden tutan Fatih TERİM hocası diğer ise ona futboL oynamayı öğreten diğer hocası George HAGI.

Peki Emre ne yaptı ? Hiç aLakası yokken Okan gibi bir adamın akLına uydu ve aLdı başını gitti. Sonuç ? Şu anda eski futboLundan ve kaLitesinden çok uzakLarda , Türkiye ye geri kakaLanmak için ismi bir kaç tane aLt düzey Avrupa takımıyLa zikrediLen bir adam.

ALana hayırLı oLsun , ne hayrını görecekse[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Vakti zamanında yaptıkLarı için hiçbirşey demiyorum, son 2-3 senedir Emrenin Interde hangi başarısını duydunuz ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 17 Haziran 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
son 2-3 senedir Emrenin Interde hangi başarısını duydunuz ?

interde oynuyor yeter galiba sadece bu, azim var ve genç büyük klüplerde oynayabilcek kapasitede...[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit tarafından 17 Haziran 2005 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...