Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hafta sonundaki savaşta 1045 np (paperlerin Farkı) :D

bymad

Öne çıkan mesajlar

kk şimdi oldu ben başka anladım:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehue biz daha yeni mage kasdık eskiden battla oynuyoduk+ ne bilem paso aynı damge veriyom aynı adama :)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Sosyal ağlarda paylaş

humanların o kadar vurabilceğini tahmin etmem. Herşeyde avantajlı adamlar. breth te uruk hailer falan var tabi o kadar çabuk kasar adamalar.[signature][hline]Name: CaNNi
lvl: 58
Class: Rogue-Assassin
Clan: GeneraLs
Race: El Morad
Server: Beramus

CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 04 Temmuz 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
bırak ya kime vurunuyonuz okadar anlamıyorum lvl 54 full goblin var üstümde asasinim en fazla 854 vurdu merlin ben anlamıyorum siz bu dmg yi kime vuruyonuz bu arada üstümde buff oluyo ondan yatmıyorum yoksa hp 841 bende :D

Fire resistance + goblin armorlar = Merlin1st is inflicted with 980 dmg. ( colony zone )

nasıl oluyor anlamadım.cz de nasıl en fazla 800 vuruyorlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

Pet mage kasıyom.Acaba paperamı çevirsem diye düşünmüyo değilim.Hangisi daha rahat level kasar.Benim actionla pek işim olmuyoda.Walla 60 olsamda pek işim olmicak actionla.
Sadece PvM yapacam item toplicam Merch kasacam.Nedir fikriniz Pet Mage lemi yokhsa Paper mage lemi devam edeyim ?
Bide Paper olursam Skill ler ne tavsiye olunur.Takılar felam.
Aciton yokh sadece yaratık için.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

paper mage kötü olur mu allasen bayaada güzel bence ama ekip adamı oldugu için yada fazla damage aldıgı için kötü demiş olabilirler. bunun dışında 2 tanede tavsiye yapim. hızı sevenler rogue açsın, sizi görenin kaçmasını istiyosanız Bp açın.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben paper mage im çokta güzel yani savaşlarda adamlar hep sürü gibi içiçe gittilerinde aralarıa girip bi nova atsan kesin 7-8 kişi yatıyo çoğundan sadece para çıkıyo o başka :D tabi cz de böyle olmaz cz de kjimse yatmıyo bi novayla :D savaşa lvl 41 de giriyo 70 de giriyo ondan eziq çok oluyo savaşta aralarına girip bi nova atsam bende ölüyorum ama acayip karlı çıkıyorum ordan yani bende paper pet den katkat daha iyi...[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 04 Temmuz 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
Pet mage kasıyom.Acaba paperamı çevirsem diye düşünmüyo değilim.Hangisi daha rahat level kasar.Benim actionla pek işim olmuyoda.Walla 60 olsamda pek işim olmicak actionla.
Sadece PvM yapacam item toplicam Merch kasacam.Nedir fikriniz Pet Mage lemi yokhsa Paper mage lemi devam edeyim ?
Bide Paper olursam Skill ler ne tavsiye olunur.Takılar felam.
Aciton yokh sadece yaratık için.

madem action yapmıcan item kacan pet kas daha ii çünkü tip ve itemler daha sağlam oluyo:)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Np:10xxx..........................Np:15xxx

Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

Eywallah önerin içinde bişeyi merak ettim.İmzanda her oy için moradonda havuz park felam yazmışın.LoL site yöneticisi olacan yaf oyun yoneticisi deil ehuehua.
Şoyle değiştir bence.Verilecek her oy için extra 10 post hesabınıza eklenecektir felan de ki mantıklı olsun haeuhae.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 05 Temmuz 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
Eywallah önerin içinde bişeyi merak ettim.İmzanda her oy için moradonda havuz park felam yazmışın.LoL site yöneticisi olacan yaf oyun yoneticisi deil ehuehua.
Şoyle değiştir bence.Verilecek her oy için extra 10 post hesabınıza eklenecektir felan de ki mantıklı olsun haeuhae.

lol bana oy atanlar ücretsiz havuza gircek maradondaki am atmayanlar 1gbye gircek:D[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Bena Alan yetkilisi oylamasında vericek her oy size 1k np,maradonun ortasına havuz ve her şehre nooblar için çocuk parkı olarak geri dönecektir:D
Sosyal ağlarda paylaş

+konumuz bu deil[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

kankam saol :D muck ama ben lwl 65 olmadan cz ye girmicem beni ancak sava_ta görürsün. :D oda sana nova at1p senin pres on ok yaz1s1na bakarkene asada bymad_tr 2300 damage yaz1s1 felan :D

la saka maka bi yana savasta göremedim seni bugün. bu arada bu savastada 1600 np daha yapm1s bulunmaktay1m 5 savas daha kald1 20k np olacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...