Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

put the phone now - polis ve taz weapon

sostizm

Öne çıkan mesajlar

biber gazı sıkıyor kadın artist.napcak yani ağlıyo diye bırakacak mı.[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

netten arastirdim da,bi ara turk polislere de verilecekti bu aletten bildigim kadariyla.Normalde pek insanlar icin uzulmem de bu sefer acidigimi inkar edemem.[signature][hline]Blissfully Ignorant.

[Bu mesaj Leath tarafından 05 Temmuz 2005 13:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kadin arabadan cikmayi reddetmis hiz cezasi kesicek polis, poliste elindeki en guvenli yolla cikartiyor kadini, onun da yapabilecegi bir sey yok yani

isin hayvanligi taser egitiminin verilmemesinde, bir kisi sanirsam taser yedikten sonra kaslarinin kasilmasindan dolayi oole rahat hareket edemez, ele ellerini vucudunun arkasinda tutmak gibi zor bi hareketi asla yapamaz.[signature][hline]Let us march on
To the fields of sacrifice
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu nasıl bir hayvanlıktır? ellerini arkada birleştir diyo kadın yapamıyorum diyor üzerine bir kez daha elektrik şoku veriyor. hayatta tutunamayacağını anlayınca polis olan bir canlı daha işte. sen elindeki şeyin nasıl kullanılacağını bilmiyorsan kullanma hakkın olamaz. böyle şey olur mu ya? şimdi konuşurdum bi güzel ya, neyse..[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...