Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

911 Carrera 4S Cabriolet 2004

Dagger

Öne çıkan mesajlar

said:
Silthanas, 25 June 2003 00:30 tarihinde demiş ki:
ben boxer lari da seviyorum..

yeni nesil boxer biraz daha guclu..daha atak..

zira kullanmi$tim =P[hline]Külliyen Yalan...

bendeki forum temasından dolayı mı imzanın üstündeki çizgi pek gözükmüyo ? =P[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa bi git yaa nası Porsche deil Boxter :-P babalar gibi Porsche işte sen daha BMW 320 ti a rakip gelicek Porscheyi görünce ne dicen bakalım eheheh.
Yukardaki alet te bayaa deişmiş stoplar farklı mesela (renk deil boyları şekilleri falan da farklı) bi de eskiye dönüş yaptılar arkadaki kedi gözü şeritle hoş oldu. :) Bu arada bi de Turbo'nunki de geliyo bööle cabriolet B@b Th3 K3nK olcak yani :-)[hline]A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 25 June 2003 13:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

porsche carrera ile başlar

boxster denen alet, sırf parası yetmeyenler için yapılmıştır vede porsche'nin itibarını bozar

ciddi anlamda porsche seven insan, boxster denen, porsche'nin yandan yemişini beğenmez, sevmez, tiksinir

param olsa bile almayacağım bir araba yani[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de diyorum ki porsche her klasmana yayılmaya başlıycak bi kaç sene içinde o zaman ne diycen 320 ti'a rakip porsche'ye porsche demicen mi :-P Adamlar yapıyo işte. Öyle düşünüyosan En porshe araba 95 model Porsche 911 Turbodur...[hline]A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 25 June 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
porsche carrera ile başlar

boxster denen alet, sırf parası yetmeyenler için yapılmıştır vede porsche'nin itibarını bozar

ciddi anlamda porsche seven insan, boxster denen, porsche'nin yandan yemişini beğenmez, sevmez, tiksinir

param olsa bile almayacağım bir araba yani[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

wallahi benim porsche boxter hakkındaki görüşümü yazmışın süfersin ;)[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...