Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet kablo

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

hm kablo yazmışsın ama sen adsl ile deneme yapıyorsun başka yerde. bu saçma olmuş bi kere. sadece ethernet kartlarını denemişsin -birde işletim sistemini. geriye kalan etkenlerede bakmalısın. modemine, kablolara vs. şu sıralar kablo tv sık sık gidip geliyor ben çizgi film izlerken. belki ondan olabilir. bunun dışında yaz geldi modemine bir bak. çok ısınıp kafayı yiyordur belki. olmadı kablolarda parazit fln vardır. bi ton şey yani.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada sent kısmı çok güzel çalışıyor ama received kötü[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

yaw trojan fln olabilir mi 50 kere format attık gene oluyor ama sence neyden olabilir ?[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

ben önce şeyden şüphelendim uo dan birisiyle tanıştım msne ekledim acaba diyorum o mu bişiler atıodu ama sanmıyorum neden kafayı yicem format atcam bi dünya ahmet kaya,grup yorum,bloodbath vs. mp3lerine kıyamıyorum delircem yaaaaaaa
bak yine gitti internet işte[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

yaw adamlara diom eve gelip bakın olmaz modemde sorun yok ekip yollayamayız diyorlar hay sokam ya[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...