Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TURKS_ARE_MORONS

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Bugün saat altı buçuk civarlarında benim ezik okçuyu assassin yaptım. Kallugada kasayım biraz dedim. Orda aşağıda resmi olan iti gördüm. Liderini öğrenmek için "beni de klana al" dedim. Adam önce lider ben değilim dedi, liderin adını sordum sana ne dedi. Adamın ingilizcesi baya kötüydü. İngiliz yada amerikan deil yani. Şimdi çıkıp "vay it" "vay yavşak" falan demeyin. Şikayet etmek lazım direk. Ama ben para vermeden oynuyom beni takmazlar. Jade abla(ki milliyetçi birine benziyo) veya fatih abi şu herifi şikayet etsin. Ya da premium olan başka biri.
Adamı şikayet edin derken kastettiğim şey klan tabi

Bu itleri banned listesinde görmek istiyorum[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 01 Temmuz 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
Nefret edilmek hoş bi duygu,hoşuma gitti o_O
Önemsendiğini bil.Başkalarını takma.Onlara ingame karşılığını ver.
Yüzyıllardır süregelen bi düşünceyi siz bir oyunda değiştiremezsiniz.Öğrenin artık şunu.Rahat olun,gevşeyin.

+1 katılıyorum[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

pard okumamışım doğru düzgün, yapılacak şikayeti ingilizce yazabilirim istenirse, premuim oyuncuların şikayet etmesi daha etkili olacaktır diye düşünüyorum bende[signature][hline]COMFORTABLY NUDE
:P

[Bu mesaj Aegean tarafından 01 Temmuz 2005 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kurulmayacak gibide değilki abicim.İnan ben sinir oluyorum.
Klanlarımızın 3te1inde TR yada Türk yazıyor.
Ya bir insanın ne kadar milliyetçi oldup olmadığını konuşmaları yada kendi söylemesiyle anlayamazsınız,ama ben gerçekten kendime göre milliyetçi bir insanım ve bu lanet olası oyunda bu klanların TR-Türk yazmasından gerçekten tiksindim artık.
Kendimi karşıdaki insanın yerine koyuyorum.Hadi belki onlar biraz daha esnek,biraz daha global düşünüyo olabilirler,ama hepside bir değilki kardeşim,ben Türk olmasam,bu oyunu oynasam,Adımı Türkleri S.... diye koyardım.
Açıkmı bilmiyorum.Ama durum vaziyet kötü.[signature][hline]Buzkirpisi
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar yazar tabi. Çok doğal
Senin karşılaştığın her amerikalı (Nickinde US::Nick::US veya Nick_US veya US_Nick_US) salak salak davransa, partileri sömürmeye çalışsa, sahtekarlık yapsa, küfür etse vs. vs. sen ne düşünürdün amerikalılar için.
Sakın faşist kişiliğinize bürünüp de yok zaten benim amerikalılarla işim olmaz demeyin. partilerine girmek için part pls invite pls diye yalvarmayı biliyonuz.
Oynayan türklerin %90ıçocuk.Ve bunların % 90ının nicki TR li. Ve de %90ı oyunda kötü diye nitelendirebildiğimiz hareketler yapıyor.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

o shdow_hunter olacak it türktür. 37 lvldır kendisi. geçen gün benim insan charla aynı partideydik. o zaman o clanda değildi ama. o clanın baºkanını da gördüm.hem de arenada moradonda. benim ork assasin vardı o zaman. aralıksız kestim iti. bi thrustla ölüyodu zaten. sonra abysste denk geldim.2. kata cıktım baktım o. ilk o saldırdı bütün insanları kıºkırtmak için mi ne heralde. sonra ben bi stealth yaptım gittim yine kestim bunu. küfürleºtik falan. ulan gerçek hayatta da yakalasam yine keserim valla[signature][hline]I have a friend who's name is Hidayet, but he's not a Jedi yet.
Sosyal ağlarda paylaş

adamı savunuyor değilim tabiki fakat
besiktas_09 nickli birisi gözüküyor sol altta.işte bu tip oyuncular yüzünden böyle şeylerle karşılaşıyoruz.
Neden benim clanımda Türklere karşı birşey söylenmiyor veya neden bana kimse birşey söylemiyor.
özellikle lunar war için gate de beklerken yazılanları okuyunca savaşa girmekten vazgeçiyorum ya.
ya gate beklerken yapılan (kendilerince)espriler.
''aloo deydirmeyin''
''kim ossurdu''
ama şu da ayrı bir konu
yüzyıllar boyu kimin moron olduğunu tüm dünyaya gösterdik..[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bunları kafana takma kimse inkar edemez ko da türkler her serverda söz sahibi ve aktif oyuncular tabiki üsttekine saldırmalar ve hakaretler olacaktır
türküz güçlüyüz kardeşim eğer bu lafı edeceklerse bir türkle asla parti kurmasınlarda görelim ne kadar güveniyorlar kendilerine ezik insanların yaptığını yapıyorlar yıpratmaya çalışıyorlar fakat şuda bir gerçek oyunu bilmeyen birçok türk arkadaşımız,kardeşimiz,abimiz ve ablalarımız var oyunda ben elimden geldiği kadar yardımda bulunuyorum belli bi yerden sonra bu yardım benim gelişmemi engelliyorsa ben orda yokum (benden bu kadar ne yapayım başka)elimden gelen budur[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...