Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BIRAKIN BU İŞLERİ

SeeYouHeLL

Öne çıkan mesajlar

[i]SELAM ARKADAŞLAR BENİM ARES DE MAGE KARAKTERİM VAR LVL 52 ŞEREFSİZİN BİRİ ŞİFREMİ ÖĞRENMİŞ NASIL OLDU BİLMİYORUM. NORMALDE EVDE OYNUYORUM ARASIRADA İNT. CAFEYE GİDİYORUM. İNTERNET CAFEDEN ŞÜPHELENİYORUM KEYLOGGER KULLANMIŞ OLABİLİRLER YA DA TRADE DEN HACK YEDİM ARKADAŞLAR SİZ SİZ OLUN SAKIN TRADEDEN ALIŞ VERİŞ YAPMAYIN BU BENDEN SİZE TAVSİYE BİRDE İNT CAFE TANIDIK DEĞİLSE BİLMEDİĞİNİZ CAFELEREDE GİTMEYİN...BENİM SİZE Bİ SORUM OLACAK BEN TÜM ÜYELİK BİLGİLERİMİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLECEK Bİ ARKADAŞ VARSA SEVİNİRİİM.
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah yeni bi acc alırsın onu da çaldırırsın.
Deli midir nedir sanki biz çaldık accını büyük harflerle yazmış tüm yazıyı.
Az bile sana.
Edit:Biraz fazla kızmışım.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 02 Temmuz 2005 09:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLAR BİDE YAZMADIĞIM BİŞE DAHA VAR :) 10 M PARAM VE EN EZ O KADARDA HOSTESSTEKİ MALZEMELERİM GİTTİ ACEMİ Bİ HACKERMİŞ SANIRIM ÜZERİMDEKİLERE DOKUNMAMIŞ EN DEĞERLİ EŞYAM STAFFTI O DURUYOR AMA ONUDA Bİ ARKADAŞA VARDİM 1-2 GÜN KULLANMAYACAĞIM BAKALIM NE OLCAK!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abuzer kadayıf gibi büyük harflerle yazmayacaksın o zaman yazını. o yazıyı okuyan da bi insan.
oh çok iyi olmuş. ne kadar sevindim bilemezsin.

hey yarabbim ya sen nelere kadirsin. el deliye hasret biz akıllıya.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

ya bi git işine hasta mısın nesin.
senin gibi kıt beyinlilerin yüzünden databaseden yer çalınıyor.
2kb da kaplasa bu mesajların 2gb da kaplasa senin gibi birisi yüzünden ziyan oluyo.
alla yarabbi ya ne egzantirik yaratıklar var şu dünyada[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

senin balonun çabuk patlayacak herhalde.
neyse sen takıl burada.

Pati tayfaya:
Böyle bi insana yardım etmiş olan oynadığı oyuna ihanet etmiş olur.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

lol lol lol lol yani konuya sizden başka yazan olmamış :D ben bişeyler karalıyım dedim. abi çok dikkat ediceksin yanlız bişi diyim trade hack yalan a.q ben ne zmn dır oynuyorum bu oyunu trade hack duydum ama hiç trade den hacklenen duymadım yani ben inanmıyorum kısaca trade hack e seni cafeden bi mal hacklemiştir.bazı itler oluyo sadece şifreni örenseler bitiyo.size başımdan geçen bi olayı anlatıcam.benim bu mage den önce 60 wariorum vardı beramusta adı mastermurder'di şimdiki adı :::TankJR::: adam humandı orc olmuş.neyse cafeden biri bana pm atttı benden 5-6 yaş büyük adam dedi diezde lvl 60 archer la deişmek istermisin dedi diezdeki adı "name" ben dedim görmem lazım dedim id pass verdi girdim baktım biraz cz yaptım sevmedim neyse geri ggeldim beramusa adam hemen pass deiştirmiş tabi bana dedi mağdem beğenmedim ben sana verdim sende bana 5dk lıına versene charını dedi. bende dedim kendime nsl olsa cafeden bişey yapmaz verdim adama pm den dedim hadi dc et beni adam bi dk dedi. meğersem cafedeymiş saat gece 12:00 yandaki masayıda açtırmış.ben orda dc olmayı beklerken yandaki masadan doum tarihi bulma programımı ne varmış onu açmış doum tarihimi buldu biraz bekledim sonra kendi kendime hssk.. dedim hemen alt + tab yaptım siteye girdim invalid dedi oyuna bi geldim bi adım attım dc oldum bida girdiimde ise invalid dedi olm dedim o cafenin ortasında onu ...meyen nolsun dedim.yattım sabah cafeye gittimde yoktu adam beni cepten aradı.ben eskişehirliyim, adama dedim nerdesin dedim çanakkale dedi nee dedim evet esk den dün ayrılcaktım cafedeki çocuklarında charlarını çaldım dedi adam güldü tel. de bana sonra kapattı gitti yani olay bu. anladın dimi sen yine ii sıyırmışın hem değerli şeylerin gitmemiş en önemlisi charın gitmemiş kendini o kadar sıkma kasarsın ama ben napıyım ühüü :'( neyse 60 master mage yaptım şimdi onla kasıyom..
Herkese ii oyunlar[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

JustGiveMeUrNp kardeşim senin için üzüldüm.Konuyu bizden başka yazan olmadı çünkü densizin bir çıktı karşıma konuyu yni yazdım zaten :)Ama trade den benim bi arkadaşımın karakteri gitti bende ilk başta inanmıyordum ama başıma bu olay geldikten sonra inanmaya başladım inşallah devamı gelmez:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 02 Temmuz 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
evet post kasmak için açılmış gerçek bir topic..

büyümüşte ,topicler hakkında yorum yaparmış. ay yerim seni.

adam bişey sormuş dracul kudurmuş nedensiz yere. soruyu dogru anladıysam oyunun sitesinden log in yapıyosun /sol en altta var/ ordan degiştiriyosun herşeyi. herşey derken bazıları degiştirilmiyo ama gösterir orda degiştirebildiklerini.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

işte benim anlatamadığım da buydu.
adam bişey sormamış resmen bağırmış
bizim suçumuz günahımız ney caps lock açık yazıyı hem de (i) (/i) li okumak zorunda bırakılıyoruz anlamış değilim.
ki fake acc gibi geliyor.
densizliğin daniskası bana göre.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

ki başlıkta bile meymelet yok.
BIRAKIN BU İŞLERİ
sanki paticik kullanıcılarına laf geliyor gibi geldi bana.
neyse sizin yorumlarınız farklı benim yorumlarım farklı
etik kurallarına aykırı bir topic aykırı bir yazı vs. vs.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 02 Temmuz 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
tamam belki yanlış bir şekilde sormuşturda, onu belirtme biçimide bu şekilde olmamalı bence. hırsızı öldürmekte suç sonuçta.

Tamam belki yanlış bir şekilde sormuştur da onu belirtme biçimi de bu şekilde olmamalı bence. Hırsızı öldürmek de suç sonuçta.

Can sıkıntısı :D[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

Dracula cevabı güzel vermiş,öyle .. böyle ... diyoruz bizim orda
Hemen bi değerlendirme yapalım isterseniz.
Başlık sıfır
İçerik sıfır
Büyük harfle yazılmış.
Cümle içinde kötü kelime kullanılmış.
Eee,daha ne diye savunuyosunuz bu adamı?
Hırsızıda öldürürüm abi.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 03 Temmuz 2005 15:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

verilen tepki adamı haklı bir konuma geçiriyor , en azından benim gözümde vicdanen haklı bir yere geçiriyor.

hırsızı vurabilirsin tabii o senin seçimin ama kanunlara göre 2 side aynı kefede = suç. cezaları farklı tabii.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...