Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest Takıları

Gothic

Öne çıkan mesajlar

ehueh :D japko o. adamlar harbi sapıtık ya. lan japkoda 10 tane abyssten bi chitin ıktı diye sevinmiºtik :D sonra fiyatlara bi baktık chitin 400K. ne küfretmiºtim :D 50kdan almıºtım abyssleri. 100K zarar. (gerci upgrade scroll falan cıktı kurtardık :D)[signature][hline]deli büyücü geri döndü
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben buffer healer işte 90 int geri kalanın hepsi full str str ydi sanrıım :( unuttum walla neyse chitin giymek için işte normal bi priest :) buffer/healer[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

chitin mhitin hikaye
gel seni de bp yapalım.
bakma şimdi ben de bufferım ama ilerde dönecem :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 4x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

priest için opal ring priest pendant(10dex verio benim arcta kullanıyorum)int ve mana veren takılar genelde kullanır
ama mesela benim gibi başkasının iteminide kullanabilirsin str priestsındır warrior takısı kullanırsın filan[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...