Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morad/Karus

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

Sürümden kazanıyoruz heralde,aşırı fazla insan var aresde.Orclar az var ama çoğuda sağlam.
Yanlız bir yorum daha yapıcam,Areste Orc oynayan Türkler daha efendi gibi.İnsanlardaki çoğu klan ve kullanıcı isimleri saçma sapan,küfür çok,ks çok.Orc yakasında durum nasıl bilmiyorum ama uzaktan daha temiz gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 04 Temmuz 2005 21:52 tarihinde demiş ki:
Sürümden kazanıyoruz heralde,aşırı fazla insan var aresde.Orclar az var ama çoğuda sağlam.
Yanlız bir yorum daha yapıcam,Areste Orc oynayan Türkler daha efendi gibi.İnsanlardaki çoğu klan ve kullanıcı isimleri saçma sapan,küfür çok,ks çok.Orc yakasında durum nasıl bilmiyorum ama uzaktan daha temiz gözüküyor.

+1
gel dai sende orc ol :d[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Rock ve kirpim siz mi görmediniz yoksa ben mi yanlış görüyorum bilemiyorum ama adam beramus demiş herhalde?
Biz areste değil miydik yaws? :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
[b]Ares1-->Human : WhiteOne [Ranger] [Lvl 2X] , Soterios [Cleric] [Lvl 3x]
Charlar silinmiş...

Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de çok uyumuşum. Acaba ben mi yanlış okuyorum diye kendimden şüphe ettim ehiehi
Neyse şekil 1a sazan örnekleri : Rock ve kirpi :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

Oha ne zaman be
39 benim char.
Yok baba yok adsl gelir gelmez ilk yapacam şey bi pre almak olacak euhueh.
Kaçıncı serverdasınız bakim gelim ben de kasim.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity], Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]
Charlar silinmiş...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...