Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne yaw!!!!!!!!!!!!!_?¿

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

said:
KaKsi, 02 Temmuz 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
Herkes iyi güzel demiş de, bizim kazandığımız savaşlarda da reset atılıyordu, bizimde hakkımız yenmiyormuydu? Bu bir

Savaş esnasında orclar gayet kendinden emin bi şekilde ilerliyordu, bunda şüphe yok, hatta o kadar emindiler ki, duvar gibi bir engel tanımıyorlardı??? Bu iki

Daha ismini yeni gördüğüm bir orc bana nova ile 1200 vurdu, ama bizim magelere hatta papermagelere sordum orclara kaç vurabiliyorsunuz diye, sonuç içler acısı??? Bu da üç....

Buraya gelipte bir orc'un şöyle böyle demesi açıkcası inanılmaz komiğime gitti....Bu da dört....

Saygılar Sevgiler...

lol... adam paper ve sağlam unique itemleri ve stafı varsa 1200 vurabilir...Böle şeyleri garipseme böle şeyleri açıklamaya kalkarsak sizdeki eski orc soulslayer ve 0000000 ölmüyor!!!!
Adamlar ölümsüz gibi bişey ve çok yüksek damge veiriyolar...+bu savşata ztn haskızlık oldu bunda komik olan bişey yok yani hep senmi yazcan bizde yazak haksızlıkları...
+bu laflarından sonra asıl san gülüp geçmek lazım...(birisi sana 1200 vuruyo die karşındakini suçlama!!!)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DraculaVigorous, 02 Temmuz 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
server aresse ben de koptum.
ama ben el morad/human/insan ım

bu sawaslar harbiden garip sawasin ortalarinda orclar öndeiken hooooooooooooooop yallah brete ondan sonra hemen ardindan insanlar basiyo bir de sawasa 5dakika dedii siralarda 3-5 insana gelip lunargatemize gorduklereini öldürüyo iyide abi biz neden ona orda ates edemizyoz yada biz onlarin lunargatesine gidemioz DraculaVigorous senin de insan oldunu örendik artik gacamassin sawaslarda seni yeriz Kurtulusum yok!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Merlinasın dediği gibiyse geçen savaşta yenilen tarafın magelerine %30 fazla damge veriliyo ve magein 1300-1600 vurmasının imkanı varmış.......+olay 1200 vurmayla alakası yok...Nerde kombo koyan çar varsa hepsi insan o zmn bizde bunları açalım konuyu sapıtmayın....+Kombo Yasak!!!![signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 03 Temmuz 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 02 Temmuz 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
Herkes iyi güzel demiş de, bizim kazandığımız savaşlarda da reset atılıyordu, bizimde hakkımız yenmiyormuydu? Bu bir

Savaş esnasında orclar gayet kendinden emin bi şekilde ilerliyordu, bunda şüphe yok, hatta o kadar emindiler ki, duvar gibi bir engel tanımıyorlardı??? Bu iki

Daha ismini yeni gördüğüm bir orc bana nova ile 1200 vurdu, ama bizim magelere hatta papermagelere sordum orclara kaç vurabiliyorsunuz diye, sonuç içler acısı??? Bu da üç....

Buraya gelipte bir orc'un şöyle böyle demesi açıkcası inanılmaz komiğime gitti....Bu da dört....

Saygılar Sevgiler...

lol... adam paper ve sağlam unique itemleri ve stafı varsa 1200 vurabilir...Böle şeyleri garipseme böle şeyleri açıklamaya kalkarsak sizdeki eski orc soulslayer ve 0000000 ölmüyor!!!!
Adamlar ölümsüz gibi bişey ve çok yüksek damge veiriyolar...+bu savşata ztn haskızlık oldu bunda komik olan bişey yok yani hep senmi yazcan bizde yazak haksızlıkları...
+bu laflarından sonra asıl san gülüp geçmek lazım...(birisi sana 1200 vuruyo die karşındakini suçlama!!!)

Kimseyi suçladığım yok.... ayrıca soulslayer warrior öldürememen gayet doğal, warriorların itemleri sağlam olduğunda 3k civarlarında hatta daha da fazla HP leri olabilior, diğer adamın cinsini hatırlamıyorum onun için yorum yapmıyacağım, ama sen anlattıklarımı iyi anlıyamamışsın, okuduğunu bi daha oku bakalım anlıyacakmısın? Anladığın zaman dönüp yazdığın şeye bi bak....[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

[Bu mesaj KaKsi tarafından 04 Temmuz 2005 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Combo ne zamandan beri yasak? Yasaksa neden kullananlar banlanmıyor?

Adamın kendi elleriyle yaptığı şeyi z+r+skill z+r+skill şeklinde devam eden tuş kombinasyonunu kim hangi hakla yasaklayabilir?

Ben bilimum asasin orclardan 2sn yi bulmayan süre içerisinde tam 7 adet dmg yediğimi biliyorum, elle yapılan comboda 2sn gibi bir sürede bu kadar vurabilmek imkansız????

Konuyu bence fazla aşıyorsunuz....[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...