Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage Itemları

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

PvP: Tons of HP
Level: MP

:-)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

paper'in giyebilecegi tek sey grade 1 armor. ilk zamanlar goblin armor cok is gorur. fakat ilerki lvllarda +6/10 hp seklindeki armorlar daha fazla hp verir. cz'de mp takilarinin felan ise yaramadigini biliyorsundur. o yuzden pvp'de kesinkez HP giyinmeli. mob'da ise istege bagli tabi ki. ama az kisi cok is basarmak icin mp, yok riske atmam kendimi dersen mp & hp karisik.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

falla benim paper mage im de set +7 hp 12 var pendant olarak bi lycaon pendant aldım 30 deefans bide birsürü resistance veriyo.ben başlarda lvl kasarken 57 ye kadar fln hep mp taktım. daha sonra paso hp ye yüklemdim dex str int mp nin yanında hiçbişey yok bende hp +73 kafamda +3 dagger defans 10 var elimde wizard +7/56 flame var ben memnunum kısaca yanlız tek şikayetim var para yok :D oyundan soğudum şu scroll lar yüzünden 3m param var ya beramusta sakız parası bu :( ne cz ye gidiyom ne savaşlara paso moradonda worm lere nova atıyom :D:D yapçak bişi yok insanın parası olmayınca çok canı sıkılıyı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 04 Temmuz 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
+7/12 hp lvl 1 set ne kadar eder?

Satın alacağına gidip kendin yapsana.. Yazık onlara vereceğin paraya..

Ayrıca paper'im diyosun. Önce kendine MP bonuslu bir set yap...

Staff olarakta lycaon kullan. Wizard staff tırışkadır..[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Hani hep şunu derler : "Paper mage bu oyundaki en ucuz char. Eğer mageysen ve paran yoksa charını paper'e çevir hiç para harcamazsın"

9 ay paper mage kullandım. Yukarıda yazdığım, insanların genelde söylediği o sözler külliyen yalan...

Yaşadım biliyorum...

+7 Lycaon staff'ı olmayan paper, paper değildir... Bul bi arkadaşından +7 lyc, git dene ne demek istediğimi anlarsın..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

Ee gidip sıfırdan paper magemi açtın?

Hey allam ya.. Olm neden bana söylemedin boşta level 56 paper mage'm duruyo.. Verirdim kullanırdın..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

SeLamLarr.

Yeni kon açmayam dedim.Bende de pet mage war.Ben ne kullanayım.Level 40 daha ama azimle gelişiyom.Üzerimde +6 mp takıları ve Level 2 Goblin armorlar birde +4/32 Alch Staff var.

Bankada Cyrstal Set duruyor ama armor larına bakıyom Goblin daha iyi.eee Ben LvL 50-60 oluncada mı goblin giyecem.
Pet mage im ve int mp orantılı gidiyorum.Bir tavsiye lütfen...[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

En kral pk itemları mage ler için;

2x Warrior Earring (Secret-Silver yada Cleric de iyidir.)
2x Ring Of Life ( Ring Of Magic'te yüksek defans ayrıca xp yaparken de işe yarayacak MP bonusu vardır. )
Iron Necklace (Elemental Pendant da iyidir.)
Glass Belt

[Bu mesaj yazik tarafından 04 Temmuz 2005 18:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...