Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türklük Batırıldı

Reflective

Öne çıkan mesajlar

said:
Gladros, 03 Temmuz 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Bu insanlar neden küfür eder oyunda
Bunun bir oyun olduğunu hala anlayamayan insanlar nekadar çokmuş bu gün iyice anladım.
Herkez ana avrat küfür ediyor ve çoğuda bizden türk olanlar.
Artık neden dışlandığımızın sebeplerini bilmeyen yokdur ama yinede bir söyliyim içimi boşaltıyım istedim.
Millet küfür edince arkadaşlar hiç sinirinizi bozmayın senin seviyene düşemem diyip pm'i blocklayın bakın asıl ozmn nasıl sinir oluyor.
Artık keşke bu türkler bu oyunu hiç öğrenmeseydi eskisi gibi oynasaydık diye düşünür oldum .Bütün türkler demiyorum ama %90lık kısmı her lafında küfür
ve %70'i ks yapıyor.Bu beramusda böyle.Artık oyunu rezil ettik.
İçimi boşalttım bunu sizle paylaşmak istedim teşekkür ederim
Abi bu kufurleri turklerden baskasi etmio dts lerin orda bir gun party kurdum ilkez geldimde eslanda 2 pelerinli geldi biri super nowa dieri ice nowa atiyo onlar partyde olsa daha cabuk keseriz daha i olurdedim bide baktim benim partydeki adamla normalden söwüsüyolar ya neoluyo diom su adam bas ks cidir ne tutuyon partyde diyo ama ice o blizart atiyo dedim sen de gel dedim onu at öle tmm atem attim girmedi onu tekrar aldim gene normalden sowuyolar ks yapiyorlar yapmayin hani o ks ciydi diyom sen deyap1yon diyom s...klemiyo habire yapio orda biri GM HELP MEEE dedi ard1n dan butun party yaziyo GM HEPL MEEE die Adam normalden bize alay ederek gm duy cocuklar1nsesine fln dio biz oyunu b1rakt1k gm seslenioz GM GM die adam durdu durdu gm Anani bacini - soyunu sopunu- gel a.q. cocugu gelde kapisak adam simdide gm swuyo off ya adam lwl 60+ olmus hale gm ne oldunu bilmio we üstelik gm ye sowuyo............
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim küfür bir birde bir şeyler istemek iki bena çıkan itemi adam sanki ben onun namına oynuyormuşum onu bana ver demiyormu ben adeta çileden çıkıyorum hele bir de küfür ettimi
işte o zaman ben çıldırıyorum ne bu ya slm yazan bir şey istiyor yanlız asla türklüğümü saklamıyorum ve türklüğümle gurur duyarım seviyeli oyuncular saklanıp meydanı bunlara bırakırsak tabiki her kez bizden nefret eder almayın böylelerini partiye almayın clana bak nasıl adam gibi oynuyorlar birde kim nasıl hak ederse ona öyle yaklaşırım[signature][hline]Ares
Assasin
LWL 47 (Şimdilik)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...