Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Bnm yukleme derken uninstal edip re-instal etmekti ben su an kendi ewimde deilim teyzemin laptoptan baglanmayı denedim charı sectim ve waitingde kaldı o snrm sanal bellek durumundan kaynaklanıyor bende oyun kapandı ve su hatayı verdi:
Program kapatılıyor hata ise şı; %1!
CPU kullanımı fazla olan programları kapat(veya işlemleri sonlandır) sonra bi daa dene bi de programın gereksinimlerindeki ram ihtiyacı ile kendi ramini karsılastır :D
Eger bagalanbilirsen oyuna bnm oyundaki ismim Beryl beni friend listenize eklemeyi unutmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

ii sevindim :) bi de nicklerinizi yazınn yardım etmeye calısırım olmassa ben yeni bichar accam belki onla birlikte kasarık beraber lvl 27 olan adı Beryl beni listeniz ekleyin ama cok beklersiniz :P ben su an ewde deilim teyzemlerdeyim ve bu pcden baglanamıyom kaldırmıyo ne yazııkkki 1-2 haftaya donecem ewe o zmn sizinlebirlikte oynarız!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 29 Haziran 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
merhaba regius ben AlperXp yim belirteyim :D ondan sonra şu şehirde dolaşan arabalı kişileri göre göre içim çıktı onun için oynamıyomurm lvl 29 dealer kaldı bnm :(

araba level 50 de alınıyor galiba(ehliyet questi var) ,kasmışssın 29 a kadarda kalan 21 levelımı kasamıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Onu duymustum bazen bizim doğudaki ahbapların patch serverına bağlanıyomuş sen naapıp de deip patchleri yeniden yuklemen lzm gene olmazsa faq gibi bi site verdilerdi oraya bak sorunun icin bide oyunu downloading avatar list veya charı sectikten soora waiting ke kalanlar icin bi mujdem var :)
Şimdi sooleye sooleye usandırdım sizi ama ben su an istteyim laptoptan giremiyodum rose a waitingde kalıyordu ancak demin baglanıverdim sıkıntıdan acc ve şifreyi yazarken takılıyorsa aşağıda verecegim cozumu bi deneyin derim:

Configuration dosyasını acın ve oyunu full screen yerine window moduna gecirin ve ayrıca qualit bolmesinde ki o surgu gibin şeyi:P ortaya veya daha gerisine getirin bide boole deneyin ama waitingde biraz bekliyor ve ilk başta girince biraz kasıyorve mosue bende su an kaybolup kaybolup cıkyıor hareket ettirirken :D Sonra ozellikle norton u ve msni kapatın cok fazla cpu kullanan işlemleri iptal ettirin!
lutfen oyunu bu yuzden oynamak isteyip de oynıyamıyanlar lutfenbi denesinler bi bulusalım bari:D
Sosyal ağlarda paylaş

hyr oyun kapanmadı bende siteyiacmayı dendim ve acılmadı(yarın alacagımlvl 102silahina bakıyodum:P) ama oyuna laptoptan kasa kasa oynadım 1saatte lvl 10 oldum tamqueste cıkıyordum ki elektrik kesildi :( bi de hala oynuyanlar varsanicklerini ve hangi channelde oynadıklarını v zahmet olmazsa joblarını yazarlarsasevinrim:)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben bu oyunu is yerime kurdum sorunsuz oynuyor yalnız eve kurdugumda yukledim patchleri bitirdim ve play dedigimde direcktx 9.0b required diyor yuklemedigim direcktx kalmadı hep aynı sıyırdım kafayı bi yardım lutfen
bu arada lvl:27 solcierim nikim :RYKO oyunda gorusmek isterim hepinizle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...