Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.O.S.E online

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

bu benim dün yaptığım patchleri bgn gene yapıyor??
oyunu çok güzel yapmışlarda updaterda foslamışlar oynanmaz bu oyun[signature][hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:
(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)

NMN
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar birazcık daha önceki yazıları okuyun lütfen . Burda kafayı kırmanızı gerektiren bir durum yok ! patch server kapalı ise nasıl yapacaksın update i , merak ediyorum . Ya canım kardeşim bekliyeceksin ki açılsın . çok mu uzun geldi sitesine bak size link verdim serverların durumun bakın. Millete kendinize noob dedirtmeyin .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu esnada biraz oyundan konuşalım . Ben hawk açmıştım . Hawların lvl 30 görevi çok zor arkadaşlar . ZAnt şehrinden Carrionla iddaya giriyorsunuz 10 dk içinde sizden 10 Aqua Captains istiyor . Elveroon Desert veya lake of anima da spawn oluyorlar. Vallaha bakın level 38 oldum rahat yapardım ama 3dk kala koşa koşavarabildim lake of anima ya varabildim ve ancak 4-5 tane kesebildim . Tabii şiştim . Ama öğrendim ki yapılınca güzel bir kanat alıyorsunuz ki en ucuzu 42 k dan başlıyor . Size tavsiyem ışınlanma gibi birşey varsa onu bulun yoksa koşa koşa olmaz bu iş .
level 20 görevi nispeten daha kolay Zant tan Mina ile konuşun . toby ile konuşmanızı isticek . Hill of Wind de oda . Ama ordan kaçtığını öğreneceksiniz ve ufaklığın biri sizi yönlendircek . Sonra çingeneye dönüyorsunuz durumu anlatıyorsunuz yine sizden birşeyler daha istiyecek onlarda Hill of wind te . Gidip o yaratıklarıda kesip içinden istenilen kadar materyali toplayıp geri dönmeniz gerekiyor .
hiç bir görevi lvl ından önce yapmaya kalkmayın yani 20 dediğimi 24-25 te 30 dediğimi 35-39 arasında yapın .

edit 1
eğer ilerde Raider olmak isteyenler str -dex -sen çalışsınlar , Scout olmak isteyenler dex - con çalışmalarında fayda var . Ama oyun esnek illa bunu yapmak zorunda değilsiniz bunlar benim gözlemim .
Ben level 38 hawk ım mesela benim statlarım aşağıdaki gibi ;

str 40 / dex 87 / int 15 / con 25 / cha 19 / sen 41

[Bu mesaj xantia tarafından 26 Şubat 2005 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh . Ben oynuyorum sen merak etme . Arkadaşlar oyun ilerde kopuyormuş .Şahsen öğrenmiş durumdayım . Para para diye kasın derim bakın size pahallı ilk gördüğüm malzeme .Diğerlerini de çekip koyacaktım ama küfürü yerdim .Korkunç güzel alet edavat var .

Şu an union olayını çözmeye çalışıyorum malum UNION WAR olmazsa yani pvp olmazsa MMORPG nin pek anlamı kalmıyor. Daha öncede belirtiğim gibi savaşçılar çoğunu str ye vermeli derim dostum . Diyeceksin ki ee con sen vermiyecez mi ?Sen şimdilik bana göre 40 a kadar çoğunu str yap derim sonra çözdükçe yazırım yine .

[Bu mesaj xantia tarafından 27 Şubat 2005 10:02 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj xantia tarafından 27 Şubat 2005 10:06 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Bizde oynayan yok . İsteyen istediğini desin , arkadaşlar bu oyunu kim oynuyor bilmem fakat saat 19:32 ve serverlara doluluk yüzünden girilmiyor .3-4 kere deneyince ancak girdim . Birde bugün alış veriş için biraz dolaştım ama kaç kişi oynuyor bu oyunu yaa . Her yerde en az 50-100 arası satıcı var oynayanlar cabası ,sanırım rakamlar server başına baya binli ifadeler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda level 10 olana ne açarsan aç dişi erkek farketmiyor adın visitors olarak geçiyor (aman bana göre hiçbir stat verme , sınıfını seç forumları oku sonra dağıt). Level 10 olduktan sınıf seçiyorsun .

Muse ;

Cleric(ilerki seviyelerde )

Magician(ilerki seviyelerde)

Soldier ;

Knight (ilerki seviyelerde)

Champ (ilerki seviyelerde)

Hawk ;

Scout (ilerki seviyelerde)

Raider (ilerki seviyelerde )

Dealer ;

Bourgeois(ilerki seviyelerde)

Artisan(ilerki seviyelerde)

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Biri bana yardım etsin sitesinden yükliyemiyorum nerden bulucam bu oyunun setupını deli gibi oynamak istiyoruım ya yardım edin lütfen resimlerine baktım süper bi oyuna benziyo birisi benmi için bir yere upload edebilirmi veya nerden çekeceğimi söyleyebilirmi lütfeen? ... Biraz önce Japoncasını buldum onuda yüklemek istemedim oyunun içi felanda japoncadır diye... :( lütfen yardım edin

[Bu mesaj Shikamaru tarafından 29 Mayıs 2005 16:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...