Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parmaamı yaktım

Fly

Öne çıkan mesajlar

said:
Chemical, 25 June 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Kim yaktı bende onu yakim?
Geçmiş olsun:)
Ben bi tarafım yandığında suya sokuyordum soğuk suya acısını alıyodu hiç olmazsa(uzamndan yanık tavsiyeleri)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

Sen gidemedin mi ya?!

[$aka $aka :)][hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

Evet eczane en iyisi ben elime maket bıçağı sağladığımda(Arabada idim elimde bıcak vardı bişi kesiyodum bi fren yaptı annem saolsun:) başparmağımın başladığı yumuşak yerin 1.5 cm derine girdi eczane direk durdurdu saolsun:) baya kanadı ama bütün yerlere damladı sonra temizledik felan bi bakdık çizgi serçe parmak tırnağı kadar yokmuş:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bişicikler olmaz, bi eşşek şakası vardır bilen yapan vardır mutlaka 2 kbriti kibrit kutusunun yanına yanan yerleri o taşın üstüne gelecek şekilde birine tut düşürmeden sürükle dersin o yapar yaparken tepeden vururlar kibrit yanar, adamın elide yanar işte bana yapmışlardı onu 1 gün acıdı(su altına felan da tutmadım hiç bişi yapmadım) sonra su topladı bi kaç gün oyle kaldı sonra patladı hiç bişicikler olmuyo yani :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...