Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardim

Loras

Öne çıkan mesajlar

Selamlar bu benim accountim degil arkadasinkini kullaniorumda benimki daha acilamadi nedense...

Neyse benim sizden ufak bir ricam olucakti ben gecen yaz daoc oynamistim 30 gunluk sure bitince bir daha actirtmamistim oss yuzunden simdi yeniden actirtiyorum. Acaba yeniden actirtmak icin neler lazim, neler yapmam lazim bana bi anlatabilir misiniz? Birde bende eu paketi vardi
PS: hangi realmde oldugumu solemeyi unutmusum

[Bu mesaj Loras tarafından 25 June 2003 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öncee subs login ve pass lazım bu kaydolurken mail ine gelmiştir artık hangi mailini yazdını hatırlıyosan mail i hatırlamıyosan ozaman biyere bu şifreleri not etmiş olman lazim etmedinmi? ozaman yeniden daoc alcan
ben subcription şifrenin mail inde veya biyerde yazdını farz ediorum gidiyosun www.camelot-europe.com a subcription a giriyosun ordan account u seçiyosun subs login/pass ını giriyosun içerde kredi kartiyla işini hallediosun bu kadar...

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 25 June 2003 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Your transaction is being processed…
Reconnect yourself in the ‘My account’ directory in about 3 hours to check the state of your login and GAME password. If the state is not ‘Ok’, please access one more time to the secure payment form.

ohom ohom bole diyi :))[hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...