Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 60 warrior nasıl NP kasar

demirhanXXL

Öne çıkan mesajlar

orasını bilmem.[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

ben kendimle ilgili iddiada bulunmuyorum
sadece eleman sallıyor ona uyuz oldum
artı oyunu dupe öncesi ve dupe sonrası diye ayıralım isterseniz.
eleman bana noob dedi ya :)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte benim bahsettigim 63 lv b.p hitme .kunt 1v1 de benimle kapışmaz beni gördümü bi slm bend eona hade eyw ama namussuz 3-5 kişi oldularmı balıklama dalıyo :)) hitme çok iyi ya ama 1v1 de kapışmıyo pek yada onu yalnız bırakmıyolar (tormentinden faydalanmak için tabeki )[signature][hline]nick:Nix_
lvl :60 blade master
clan:clan mlan yog
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bi hatırlatma daha bu abys ten çıkan kekler onları atmayın biriktirn ben onlardan biriktiriyom 50 tane yaptıydım 3 gün önce o 50 tane kekle (240 lık tan) orc towna girdim bi kişi alıp çıktım kanser oldu herifler 240 lık bi kek 800 hp weriyo we spawn ı yok yani sürekli basabiliyon birde abys in üst katların fallon angellerdan yada riper lerden 1440 lık hp pot çıkıyo onlarda çok iyi c.z de süper oluyo[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

level 62 skill'inin adı Scream Skill'dir..

250% dmg + 150 dmg verir. Hiç bir zaman fail olmaz Bunun yanında RAkibi Stunlamanızı sağlar. Bu skill'in fail olmamamıs 100% düşmanı stunlicağınız anlamına gelmez. Dagger defence helmet dediğimiz Full plate dir.. 25 dagger defence ability'si vardır. Bunu kullandığınız zman, örnek veriyorum assassin spike'ı 800 vuruyorsa, 680 vurur...[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

vtkn yasını soylemıyor ama ben senle paylasayım gecen ben sordum bundan 1.5 yıl once fln sormustum 15 ti o zaman ultıma muabbetınden sımdı 16.5 gibi olcak dun sormamda basta 27 dedi sonra dustu 21 sonra ısrararıma dayanamadı bıraz daha indi 17 de kaldı ama o kadar bıle degıl ha çük yarıstırcanızmını onu bılmem ama senınkı daha uzundur cunku en asagı bu yetkılı arkadasın ergenlıgının gecmesı lazım

ayrıca kimse belırtmemıs yetkılı bırı dıye insanları burda oyunu bılıp bılmedıklerını sen yargılayamazsın kısılerı kucuk dusurucu yazılar yazma hakkında yok sen yok oyunu bılmıyon bızım np makınamızsın fln bide alan yetkılısı olcan gereksiz polemik lol
Sosyal ağlarda paylaş

ben yaşını sadece kimle konuştuğumu öğrenmek için sormuştum
gerekli cevabı aldım.
zaten sadece burada np makinası diyebilir..[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Class: Berserker Hero
Nation: Karus

[Bu mesaj vktk tarafından 01 Temmuz 2005 08:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 30 Haziran 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
level 62 skill'inin adı Scream Skill'dir..

250% dmg + 150 dmg verir. Hiç bir zaman fail olmaz Bunun yanında RAkibi Stunlamanızı sağlar. Bu skill'in fail olmamamıs 100% düşmanı stunlicağınız anlamına gelmez. Dagger defence helmet dediğimiz Full plate dir.. 25 dagger defence ability'si vardır. Bunu kullandığınız zman, örnek veriyorum assassin spike'ı 800 vuruyorsa, 680 vurur...

İşte o 800 vuruyosa 680 vururdan kastın hesaplarsak %15 oranında azaltıyo gibi oluyo. Demek istediğin bu mu?[signature][hline]Nation: Elmorad
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nix, 28 Haziran 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
ama warior solo için çok iyi tek rakibi saglam b.p ler onun dışında çok iyi 1v1 de işide biliyosan b.p hariç herkesi alabilrsin diyorum !!!

Bende sana lol diyorum sanırım senin oynadığın serverda sana elinde 2 tane +8 shardlı assasinler dalmıyor aresde öyle adamlar herkese dalıyorlar.lvl 60 wariorla yavaş al diyorum.Sanırım beramusda ne joey var nede 1_UP ne informality var nede darkness nede üzerine koşan full shelli ,+8 raptorlu lvl 62+ wariorlar.IN varmış lvl 60 sın onada lol diyorum.
:tebrikz:[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

o Darkness eziginin ben ta ..................
kreş çocugu çok salak birisi o o darkness the_rasmus p.ç.
geçen benim daldıgım mageye ks yaptı bana ana bacı küfür ediyor onun nerede oturdugunu bulsam vallahi giderim
Darknessmış .... yesin o benim it oglu
eger onu tanıyan varsa lütfen yazsın.... bu arada konu dışı birşey ksra bkma yın ama çok sinirlenliyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 30 Haziran 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
bunları sen yazmadınmı
şimdi monitöre kafa atabilirsin..

Hangi kafayla? B? K? :-)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs

Sosyal ağlarda paylaş

BUrial abicim inan beramus item yönünden aresten saglam diyebilrim dual +8shard la yada ful +8 itemle dolaşan bi sürü asas war ama allahtan benimde üstüm saglam :))[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 01 Temmuz 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
lan bobert nasl bir lanettir ya. uy uy uy. be gambit vardı zamanında. ban yemiº 9999 gün. dupe yapmaktan. lan olmuºsun lvl 70 daha ne dupe yapıyosun ya dengesiz

Sen onun banlandığınımı sanıyorsun :D:D:D:D[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca beramusta oyanayan arkdasların warsa sor kaç asas +8 shrdla geziyo şu an ben el morad ım karuslarda en iyi asaslardan biri kunt 1v1 de 10 kere kapıstık bi kere alamadı.. drizz_ wardı şimdi human oldu onlda çok kapıştık..
ne bilim birtek humanlarda hotsauce war onla kapışmadım ama söledim arenda kapışcas onlada :))[signature][hline]nick:Nix_
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza arkadaşım saol belki beni tanırsın ben de de ares de warrior vardı bıraktım nick:Bloodly_LegenD_DeaD di şu an başkası oynuyor onu cevapların için gerçekten saol[signature][hline]nick:_JANİSSARY_
class:berserker(şimdilik)
lvl:56+
server:Beramus
baş düşman:CCshakura
clan:aranıyor
nation:KARUS(ORCÇ)
Sosyal ağlarda paylaş

rica ederim. :-)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...