Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke Kesinlesen gruplar.

UrZa

Öne çıkan mesajlar

peki şöyle sorayım, geçtiğimiz sene 50 cent ve tayfası geldi, gene bir sürü rockçı gitti, bu sene korn, offspring, cure, skin geliyor

gidilmemesi ya da itiraz edilmesi için bir sebep göremiyorum. Hatta ve hatta bana göre Ceza müziğiyle degil ama duruşuyla ve piyasadaki konumuyla rock piyasasına çok çok yakın olan bir şahsiyet. Başarılarını zaten saymıyorum bile. Şahsen ben rockncoke ta cezayı seyredecegim için çok mutluyum...[signature][hline]Penthesilea'yı banlayanları protesto ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hellspe, 15 Haziran 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
biraz daha düşün
megadeth
korn,offspigring,cure
ben megadeth derim ama
bence o kadar emim olma

metal sevmiyorsam ne olacak abi :)[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arian, 15 Haziran 2005 12:20 tarihinde demiş ki:
The Cure'unda 2 elemanı ayrılmış öle duydum klavyecisi ve gitaristi..

doğru
ama insanlar micheal smith görmek istiyor

Ben Foo Fighters Gelecek Dunya Turnesi yapıyorlar In Your Honor albümü ile diye duymuştum
Rockin' coke ' a geliomus sanırım[signature][hline]Velvet Revolver Türkiye'ye Gelsin
I WANNA GET FREE!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hellspe, 15 Haziran 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
o zmn en iyi fest. deme biras daha arastır gelcek grupları

arkadaşım iyi de ben bi karşılaştırma mı yapmışım? kişisel müzik zevkimden bahsettiğim postun sonunda kendi tercihimi belirtmişim, ben şuna değil buna gitmeyi tercih ediyorum şeklinde. nesini yadırgadın, neyi ters geldi anlamadım. gitmeyelim mi, sen x e gidiyosun diye başkası y ye gitmesin mi, onu daha iyi bulamasın mı kişisel kriterlerine göre? rockistanbula değil rockncoke a gidiyorum abi gocunma mı söz konusu, nedir, çıkış noktasına anlam veremedim?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

@MonTezaus
abi ben senin muzik zevkine bişi demiom sadece bu fest. en iyi fest. olmıcak hatta en berbatlarıddan olcak kornun solo gitaristi ayrılmıs curedan 2 eleman ayrılmıs offspring bişi yaparsa yapar...
bende en iyi fest. rock dalında en iyi fest. diorsan yanılıon ben bunu muzik zevkime gore deil genel olarak soluom seni bilemem sen muzk zevkine gore soylieblrsin...[signature][hline]semPATİ

[Bu mesaj hellspe tarafından 16 Haziran 2005 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne Umarım Radiohead Gelmezi ya?
Keşke Gelse..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...