Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayırlı Olsun 2.Fatih Dönemi

AthleT

Öne çıkan mesajlar

insight, hakan sukuru oynatmadi diye? ve neden ?
oynattigi futbol kotu mu? ve neden ?
oyun anlayisi? ve neden?

ilerideki 3 maci da kaybetsek bile yine yanal suclu, nasi bir mantiktir onu cozmeye calisiyorum. bana bunlari aciklar misin insightcigim.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnis olan hakanin oynamasi ya da oynamamasi degil. yanlis olan sizlersiniz.
herkes kendini her iste ustun goruyor bu nasi bisi ya? sen taraftarsin, td degil, yonetici degil, baskan degil. ufacik bisi de yok bunu bole yapti o yuzden oldu, bu adam yanlis yapiyor o yuzden. baskan fbnin dedigini yapti, kukla baskan. td kokain kullanmis kaka adam bu. futbolcu golu kacirmis nasi bi futbolcu bu, bu da kacar mi.
sen taraftarligini yapiyor musun dogru bir sekilde ki baskasinin isine burnunu sokuyorsun? kac kere maca gittin? kac tane orginal forma aldin klube(milli takima) destek oldun.
ki bunlari yapsan bile hakkin var mi baskasinin isine burnunu sokmaya, her sampiyonanin bir birincisi vardir. her oynadigin maci kazanacaksin diye birsey yok. her hata elestirilmez.
benim bildigim bu turkiyedeki insanlarin turklere yaptigini dusman dusmana yapmaz ya. her mac uygunsuz yollarla kazanilmaz bazen hak edende kazanir, durust insanlarda vardir isinin hakkini veren insanlarda vardir bu dunyada.
dusunun bakalim bir turk gibi herkere serefsiz gozuyle bakan var mi acaba? *sampiyon x takim, *baskani mafya ondan, *sampiyon y takim, *yuzuncu yili oldugu icin hediye ettiler.
bu kadar kolay mi bi insani serefsiz ilan etmek?
dusunun bakalim kendi isinizi duzgun yaptiniz mi
dusunun bakalim o basarilari hak ettiniz mi
karman corman oldu ama anlamanizi umuyorum[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hakan iyi oynuyosa alınsın, kötü oynuyosa yedek bırakılsın veya alınmasın bu kadar basit

hıncal dan quote yapalım
hakan şükür en formsuz zamanında, transfer olduğu takımlarda kadroya giremediği dönemde, dünya kupası maçlarında oynatmak hataydı ama şu anda öyle bir formsuzluğu yok.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 26 Haziran 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
insight, hakan sukuru oynatmadi diye? ve neden ?
oynattigi futbol kotu mu? ve neden ?
oyun anlayisi? ve neden?

ilerideki 3 maci da kaybetsek bile yine yanal suclu, nasi bir mantiktir onu cozmeye calisiyorum. bana bunlari aciklar misin insightcigim.

Okuman yok heralde patoscum hakan olayı dedim ben oynatmadı demedim.
Oyun anlayışı milli takımı sürükleyecek yapıya sahip değil
6 ortasahayla yunanistana top oynuyosun geride 2 libero 3 defans var. Forvette 2 tane kısa adamımız var ve takım hala yandan orta açıyo!

Oyun anlayışının kötülüğüde tabiki oynattığı futbola yansıyo.

Şimdi ne olacak peki?
Fatih Terim başa geçti Eylül ayında Hakan'ı alacak. Hakan'da herkese gösterecek bitmediğini.

O zaman görüşürüz![signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!
Sosyal ağlarda paylaş

ben hic bi yorumda bulunmadim ki, ne icin gorusuyoruz?
ben okuyorum ama sen anlayamiyorsun, hakan sukur olayi demissin, ben aciklama istedim o yuzden soru sordum oynamatmadigi icin mi dedim, eger oleyse neden degilse neden dedim, yine aciklamamissin.
aslinda ben amacima ulastim, yani istedigim yaniti aldim. bu postunla ispat ettin kendi goruslerin olmadigini. hincal uluc ne dediyse onlari anlatiyorsun neden ole dediginin bile farkinda degilsin.
ersun yanali felan savunmuyorum, ben en basindan beri istemiyordum hala da istemiyorum o insani, sebeplerini istersen tek tek anlatirim.
bi onceki postta belirttim bi daha solim, herkes kendi isine baksin, sen taraftarsin td ya da yonetici degil, birak onlar isini yapsin sende isini yap. ve takima destek ol. her insanin kusuru vardir, hele hele sizler gibi "fbli diye" onyargili baktigin zaman bulamiyacagin hata yok.
turkiyede bisi vardir bilirsin, trafik polisi ceza kesmek isterse keser, kasinin altinda goz var diyipte..
onemli olan ceza kesmek degil onemli olan isini dogru yapmak.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

1.si Hıncal Uluç'dan nefret ederim. Tamam iyi bir yazar olabilir fakat görüşlerini benimsemiyorum!

Hakan Şükür olayı derken Ersun Yanal'ın KIVIRMASIndan bahsediyorum önce sistemimde yok dedi sonra Ersen Martin'i aldı..

Herneyse ben işimi yapıyorum.
İyi olanı övüp Kötü olanı eleştirmektir benim işim.
Ersun Yanal kötüdür ve eleştiririm. O aklıyla Mili takımda devrim yapacağını zannetti. Takımın o haliyle bişeyler yapabileceğini düşündü kendi mantalitesinde.!

Ne kadar yanlış yaptığını hepimiz gördük.[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana gore ne olacagini soyliyim onumuzdeki 3 macin 2 sini kaybedicez.

Bu maclarda Hakan Sukur kadroya alinicak ama bence yedek kalicak. Ayrica oyuna girdigi zamanlarda bile ayagina top gelmeyecek.

Hakan Sukur futbolcu olmanin otesinde kisilik olarak bozuk bir yapiya sahip. Kendi isine geldigi seylere destek diger seylere kostek. Hocalarini arkadaslarini yonetime sikayet eden ayni zamanda yonetimi medyaya medyayi buyuklerine sikayet eden birisi.
Hakan Sukur u seven insan sayisi cok azdir.

Bu yazdiklarimi babamin arkadasi olan birkac BJK yoneticisi (serdar bilgili zamaninda) soylemisti. Birkac ornek flnda vermislerdi yarim yamalak hatirliyorum o yuzden yazmicam.
Sosyal ağlarda paylaş

yaLan yanaL arkasında moraLsiz ve korkak bir miLLi takım bırakarak gitti. İnşaLLah Fatih Terim düzeLtecek.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar unutmayın fatih terimin ikinci dönemindede hakan şükür galatasaray için problem olmuştu..

hepimiz unutuyoruz sorunu hakan şükürün oynatılmaması değil , oynatılmıyorken gösterilen "sisteme uymuyor" bahanesi ve sistemin düpedüz hakanşükür ile alakadar olmasıydı..[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 26 Haziran 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
hepimiz unutuyoruz sorunu hakan şükürün oynatılmaması değil , oynatılmıyorken gösterilen "sisteme uymuyor" bahanesi ve sistemin düpedüz hakanşükür ile alakadar olmasıydı..

Olayın özeti[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
Kim Ne Olmuş Bilelim!
Sosyal ağlarda paylaş

yok simdi benim anlamadigim, bu adam bir futbolcuyu almiyorsa ya da oynatmiyorsa bunun sebebini aciklamak zorunda mi? belki hakan rencide olmasin diye aciklamiyor ya da baska bisi. ya da gercekten taktigine uymadigini dusunuyordur(tamam haklisiniz) ama yani onun taktik anlasiyi belki oledir hakanin oyununu benimsememis olabilir yani, siz bence bahane yapiyorsunuz kendi kendinize. hatta kendine kendinize degil basinin gorusleriyle.
bu olay olmadan once yanal yerine terim gelse hakani oynatmasa kimsenin bole bi konu acacagi yok. adam bi fenerbahceli oldugunu soledi diye ne yapsa yapsin yaranamadi size.(yine soluyorum yanlis anlasilmasin bende ersun yanali basindan sonuna kadar istemedim ama farkli sebeplerden oturu)
aslinda demek istedigim, olayin ne yanalla ne hakan ile alakasi var, turk milleti olarak bu dusunce yapisi oldugu surece hic birseyi hak etmiyoruz. ulkem insaninin yapmadigi is yok, herkes hakem, td, yonetici, baskan, futbolcu... hic kimsenin kimseye saygisi yok. desteklemedigi takimdan ise eger baska birsey yapmasina gerek yok en kotusu odur. dunyanin en iyi forvetlerinden biri ligimizde futbol oynuyor fblisi bile degerini bilmiyor, halbuki 1 sene once buraya tatile gelse, kaldigi hergun ana haber bultenine haber olurdu.
yine ole doktum icimi :)[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bir teknik direktör tabiiki her futbolcu için nedne açıklamak zorunda değildir ama hakan şükür herhangi biri değildir 15 senedir a milli takımda ve galatasarayda vazgeçilmez bi isimdir onu öle bi kalemde silip atamazsın ve takımında formdayken almıyosan düzgün bi cevabının olması gerekir....Biz burda milli takımın nası daha iyi olabileceği hakkında yorum yapıyoruz sadece tabi arada hiç futbolla alakası olmayan insanlarda var ama ben en azından kendi adıma futbolla fazla iç içe olduğum için yorum yapmakta bi hata bulmuyorum ve emin olabilirsiniz ki taraftarlığın nasıl olduğunu çok iyi biliorum burdan dır dır konuşmakla olan bir şey deil sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse konuya dönelim tekrar Fatih Terim göreve gelmenin risk olabileceği şeklindeki yoruma şöle bi cevap vermiş benim çok hoşuma gitti açıkçası...
"Almanya'ya gidersek bugüne kadar yapılanlar sebep olsun,
gidemezsek benim yaptıklarımdan dolayı olsun,
ne dersiniz böyle anlaşalım" Fatih Terim
Sosyal ağlarda paylaş

terim ii hoca..gsnin son döneminde başarısız oldu ama o bua ii bi tecrübe olduğu inancındayım.. tahminim başarılı olacaktır..ersunun gönderilmesine hakan şükürü sebebi olmadan silip atarak turkiyedeki futbolculara isteyerek yada istemeyerek haksızlık yapması yeterli..mevkin senin öle sıradan bi teknik adam deil..bence çok başarılı olmasada başarılı oldu.ama ersun hoca daha önceden postalanmalıydı..ukrayna maçından falanda daha önce..dediğim gibi bu haksızlık yeterli bi sebep gönderilmesi için..
terimde öle manyak bi teknik direktör deildir ama en ii yaptığı bi kaç becerisi teknik direktörlükte trye yetecektir..gideceiz inş dünya kupasınna..[signature][hline]doğru olan zordur anladım..
Sosyal ağlarda paylaş

Bence fatih terimin beceresi yabancı takımlara karşı. Gsdeki son döneminde bile ligde berbatken avrupada ligteki kadar kötü değildi az çok direnebiliyodu en azından. Çünkü adamda acayip iyi motivasyon yeteneği var. Bence motivasyon herşeyin üstünde (bkz 2002 dünya kupası). Şenol güneş de gaz bi adamdı etkileri futbolcularda belli oluyodu. Hasan şaş ağlamaklı oluyodu hırsından ve yıldızıydı takımın o zamanlar.

Ersun yanal kişisel olaylarını öne çıkaran bi adam. Ta ne zamandır fatih terim gelse keşke diyip duruyodum sabah tv yi açtım gördüm acayip sevindim valla.[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...