Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unique takıların LVL'lini arttırma Yardım Plz

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar uniqe yüzük,küpe,belt gibi itemlerin lvlini artırmayı bilen varmı lütfen yardım edin...(Aslında biliyor gibiyim ama yinede failed olmamaması için emin olmam lazım...Benim bildiğim aynı itemden 2.sini bulup up yapacaksın bölece bonuslar 2 ye katlanıy,3sünü up yaparsan 3.nesil olup noramlin 3 katı bonus veriyo ben böle biliyorum bu doğrumu onu sordum veya yanlışsa doğrusunu bilen sölesin lütfen)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay ke de yada japkoda var. uskoda yok. Tam hatırlayamadım hangisinde ama jakpodaydı galiba. Nası olduğunuda anlatayım. Yapılışında nası upg ediliyo onuda tam hatırlamıyom ama 3 tane aynı uniq birşetirince +2 oluyo. 3 tane +2 birşetirincede +3 olması lazım.
Bknz. +3 rol
19 dex
19 hp
65 defance
vsvs.

+3 rol yapmak için kısaca 27 tane rol lazım :][signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Empire da bu olay olucak. Du bakalım UsKo da KE yi getircekti... Hala getircek.
Ha bi de black chitin diye bi hadise var. Tam olarak anlayamadım yazılardan dolayı, bilen varsa söylesin. Normal chitinle, chitin shell arası bir armor mu bu??[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...