Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konfederasyon Kupasi Brezilya'nin

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

bunla ilgili konu wardı ama neyse.bence cok güzel bi maç oldu futbol adına hersey wardı diebilirim.özellikle brezilyanın ilk iki golü adriano ve kakanın golleri süperdi.brezilya haketti ve kazandı.

ah bide maçı ilker yasin anlatmasaydı..[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

Sosyal ağlarda paylaş

Ofsayt ama hakem kaldırmadı..
Eweetttt top şimdi adriano'da ofsayt evet.
Demek buluşunca çalıyolar

:P[signature][hline]"..Ben her sabah gözlerim yaşlı yaşlı uyanıyorum. Çaresiz savaşıyorum anılarımla sorularla, Dostlarım içimde sanki kurt misali beni yiyorlar ; Yavaş-yavaş,parça-parça görüyorum ki ölüyorum.."
"..Benim şu kalbim benim şu gönlüm senimi sevdi? Sana mı güvendi? Benim şu aklım şaştı kaldı sana mı kandı? Sana mı inandı? Çok düşündüm çok üzüldüm pişman oldum kader dedim ; Dün sabah seni affettim insanoğlu kader dedim.."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 29 Haziran 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
Maç bahane , iLker yasin şahane ;

Evet sayın seyirciLir maçın oynanacağı statta sağnak yağmur yağıyor ama üstü kapaLı oLduğu için tek bir ısLak yağmur tanesi yok
[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...