Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet [Ip mi nasıl öğrenicem imdaat]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

windows xp ve diğer nt tabanlı işletim sistemlerinde start menüsündeki run'a cmd yazıp açılan komut istem penceresinde ipconfig /all yazmanız yeterlidir ip'nizi öğrenmeniz için.[hline]first there was silencer. then, there was ultimatr. for a while, that was good. but then silencer became radiant. ultimatr became pepelek. again, for a while, that was good too. after all, pepelek became paticik, and radiant became merovingian. that ain't good. that packs too much meat. i mean, shit, all pa$$words for silencer and radiant accounts are gone for good! all forgotten! call superman, ask batman for help! shitz hit da fan! DAMN IT! //radiant victor!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 21 June 2003 16:22 tarihinde demiş ki:
port umuzu nasıl ogrenıcez ?
oyun acıcam netten de.[hline]KinGpiN the striked sazan
UO:Kingpin[snn,nbl,Hg,elan]
Fps Türleri:susturucu

portun 2213 dir muhtemelen kablonetin portu oyle oluyormuş diyolareruyhfj[hline]a.k.a Templar Saunblade
I'm a Freak , Coz i'm Nasty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moncain, 22 June 2003 14:38 tarihinde demiş ki:
said:
WaNTeD, 21 June 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
xp de nete bağlandığında aşada yanıp sönen şeyler çıkarya ona tıkla kurcala orayı görürsün

O kabloda yok.Dial up ta var

Kabloda da var.
Şöyle açılır:Start>Settings>Network Conn.>Local Area Conn.
Acılan pencerenin ilk böümünde sol alt köşede proprities var.Tıkla açılan yeni pencerede gözlerini aç ve bak:Show notification vs.vs. onu tick.[hline]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok,ne insanlar gördüm üstünde elbise yok.

[Bu mesaj Kincal tarafından 25 June 2003 02:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...