Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birazcık çüş demek lazım

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

http://cumhur.blogspot.com/

cumhur durmuyor
Biri beni durdursun diyen cumhur un son smsat programı

istediğiniz numaradan istediginiz numaraya sms atabiliyorsunuz 10 dk da bir mesaj yollamaya izin veriyor ve reklam yok.

son sürümü sitesinden kaldırdı çok fazla indiren var diye ben indirdim ama adama inat diye burada yayınlamak yanlıs olur.

Cumhur u tebrik ediyorum gercekten çok basarılı.[signature][hline]karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca yerel hatların acilen buna bir çözümö getirmesi gerektigi inancındayım test için arkadasıma diğer arkadasın numarası ile mesaj attık ve kavga cıkardık evet çıkıyormuş diye test ettik :)

olay büyümedi ama neyse sapıklıgın yeni modası olacak gibi.

ayrıca sevgililileri ayırma teorileri bile aklımıza geldi ki daha yapmadım :)

kız a sevgilisinden baska bir kıza atılırmıs gibi bir mesaj attıgımızı düşünün hata ile ona atılmıs susu verdik diyelim bilin bakalım nolacak :)[signature][hline]karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:

Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olayı paralı yapan bi site vardı. Gazetede görmüştüm hatta. Cumhur isim yapmak için yurtdışındaki bi telekoma hesap açtırıp ordan biraz kredi alıp bunu yapmış olabilir, çok ozr birşey değil aslında. Ama işte adam uğraşınca oluyor..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

eski surumun oldugu yere yuklersen oyle yapıo ilk once eskisini sil sonra tekrar yukle. numaranı sen yazdigin icin bilio :)[signature][hline]karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:

Chaos Web Tasarım

[Bu mesaj Tcpip tarafından 26 Haziran 2005 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...