Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetti Artık

Kael_Teduva

Öne çıkan mesajlar

slm herkese ben dıezden Kael_Teduva.Yaw arkadaşlar bısey sorcam ben lıght feetle kacıyorum arkamdanda bırısı benı lıght feetle kovalıyo.Ama her ne hıkmetse 5 metre oteden 1 sanıyede 4 vurus yapıyo rb oluyorum :(.aynı ben yapmayı deneyınce spıke faıl vs. verıyo elımde shard +5/50 ve mirage+6 var sızce sılahlarlamı ılgılı yoksa işin içinde combomu var.Şimdiden Teşekkür Ederım.

Kılıçla Yaşayan Kılıçla Ölür.
Sosyal ağlarda paylaş

combo diilde macro combo kullanan elemanlar var oyunda. mesela strokes bunlardan bitanesi. lunar a giriyordum bufflıydım base hp 1120 fln bufflıyken 2620 oluyo. lunara girdim bu adam dibimdeydi yanıp sölüyodum (blink). 4 vuruş yaptı blink olayı geçince ve öldüm. şimdi buraya kadar normal görünüyo dimi? peki yedigim damagelar 700-150-70-100 olunca ne anlıyorsunuz? bufflıyken nasıl 1120 damagela öldügümü düşünüyorsunuz haliyle. adam öyle hızlı vurdu ki blinkten çıktıgında buff&ac aktif olmadan vurmuş. buda 1 saniye gibi bir süre oluyor. 1 saniyede 4 vuruş comboyla imkansızdır. yapan varsa buyursun hodrimeydan.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

nexus da galiba kullanıyor.
orc obo ya bakcaktım.nexus la bi duffer cıktı.Duff yememek için kaçarken nexus bana vuracak yakınlıga geldi.ve 1 kerede 5 skill vurdu ve hepsi Sword Dance 300-400 arası ben direk
towned :)[signature][hline]nick : ShadowFax
nation : El Morad
Job :Blade Master
LvL :6x
Clan :Lasombra
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

isterseniz konuyu çok çok kısa bir şekilde özetleyelim.
bunun adı lag.
sendeki lagdan dolayı karşındaki sana attack yaparken senin gördüğünden daha yakın msefade olabiliyor fakat sen bunu hissetmiyorsun.
aynı şekilde sen birine attack verirken sürekli failed vermesinin sebebi bu;
çünkü aslında adam zaten senin gördüğünden daha uzak bir mesafede.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ilave etmek istedim;
saolsun bazı rogue arkadaşlar halen solo öldürebileceklerini sanıyorlar.
bende macera olsun diye
fp dagger def helmet
dd shield
artı glass belt
9 damage gördüğüm oldu.(arada pot basmıyorum sadece görebilmek için)
hepsi 50 olunca çok komik oluyor ya :)
yani 4 lü combo yine az bir rakam[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 30 Haziran 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
abi soyledigin olayi milletede yapiosun (ben koşarken sen saydırıyosun farkında olmadan) -_- madem oyle neden şikayet ediyosun?! aynı zamanda duffersız ve yanında birisi daha olmadan dokunmuyosun bana eee ben ne anladım böyle işten nerde cesaret nerde delikanlılık ;x

abi bende mi yapıorum.O zmn bana helal olsun.Bu arada 5 li okuna dayanamıyorum.dibine girince beni yatırıyorsun.
Şu olayı iki de birde delikanlılıga yönlendirme[signature][hline]nick : ShadowFax
Sosyal ağlarda paylaş

dual 1 handed diye bişey olmaz zaten two handed olsa dual olmadıgı için geriye sadece 1 handed seçenegi kalıyo. murtaza alırım aklını.

bu arada siz benim dedigim olayı duymadınız galiba adam bana blinkten sonra buff aktif olmadan 4 kere vurdu 1 saniyeden az bi sürede.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Dual 1 handed demek şu demek, 2 tane ayrı 1 handed kullanılanbilen silah. ben bi elime istersem bi tane 1 handed alırım diğer elime de Shield alırım. ya 2 handed alırsın ya da 2 tane 1 handed alırsın değil yani.

dolayısıyla ben buna dual 1 handed diyorum.

bulaşma bana. Çizerim :D

Bu arada HasMez, Blink hadisesindeyken buff'ın zaten aktif olur. Oyuna girdiğin anda buff'ların devreye girer. Blink olsun veya olmasın farketmez.

[signature][hline]-Goddamn it Leeroy, u r stupid as hell
-At least I ain't chicken.

[Bu mesaj Murtaza tarafından 30 Haziran 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hulan ibiş,

Dual shard dediğin zaman oluyor değil mi??
Ben de "1 handed" olarak detaylı bilgi vermeden sana o kategoriyi söylüyorum sadece.

Dual 1 handed diyorum işte.

Zaten shield örneğini sana "aha bak bu Dual anlamına geliyor" diye söylemedim..[signature][hline]-Goddamn it Leeroy, u r stupid as hell
Sosyal ağlarda paylaş

yine sıkıştın çevir bakalım.

oku bakim ne demişim;
said:
HasMez, 30 Haziran 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
silahın türünü belirtmedigin sürece dual yazamazsın

dual demek zaten çift demek. dual silah tutabilmek için zaten 2x 1 handed silahın olması gerekiyor. dual olarak 1 handed dışında birşey tutamadıgına göre 1 handed demen saçma oluyor. inadım inat my ass is 2 kanat diyerekten devam ediyosun hala tartışmaya. msnde bilhassa bu konuyu ögreticem sana.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax kardesimle guzel duel lerimiz oldu ben zorlandim o zorlandi ama slide da yapsa alirim :D :D (cesaretlisin abi sana bişi dedim mi şimdiye kadar o günden sonra sağlam temiz takdir ettiklerim arasindasin yani :P ) Kael kardeşim haklısın konuyu başka yere çekmiş oldum bişi demiyorum özür diliyorum hatta.. yalnız insanın siniri bozuluyo o bahsettiğim şekillerde karşılaşmamıza ve diğer durumlarda da tabanları yağlamana o kadar senin topic oluncada yazayım dedim.

[Bu mesaj yazik tarafından 30 Haziran 2005 12:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya olm delirtme adamı, kategorisini söylüyorum sana...

Dual 1 handed...

yani şöyle bi olasılık da var... Ben bi elimde Totamic spear alırım (1 handed) diğer elime de Chitin shield alırım... (chitin shield ı silah olmadığı için bu Dual 1 handed olmaz)

Ama ben bi elime Totamic spear diğerine Giga alırsam

Bu dual 1 handed olmuş olur...[signature][hline]-Goddamn it Leeroy, u r stupid as hell
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 30 Haziran 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
ShadowFax kardesimle guzel duel lerimiz oldu ben zorlandim o zorlandi ama slide da yapsa alirim :D :D (cesaretlisin abi sana bişi dedim mi şimdiye kadar o günden sonra sağlam temiz takdir ettiklerim arasindasin yani :P ) Kael kardeşim haklısın konuyu başka yere çekmiş oldum bişi demiyorum özür diliyorum hatta.. yalnız insanın siniri bozuluyo o bahsettiğim şekillerde karşılaşmamıza ve diğer durumlarda da tabanları yağlamana o kadar senin topic oluncada yazayım dedim.

[Bu mesaj yazik tarafından 30 Haziran 2005 12:56 tarihinde değiştirilmiştir]

:) en son son aldın mastodonların yolunca bi tanka giriyim dedim. olmadı[signature][hline]nick : ShadowFax
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...