Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil yardım lütfen!

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

Stafları çevirme scroll u kullanırken anvile bir de 500k para yatırıyorsun, yanma riski yok kesinlikle olur.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

magic anvilin yanındaki charano gidiyorsun lightning to flmae scrolu alıyorsun magic anvile götürüp veriyorsun 500k değerindedir o scroll yanma ihtimali %0 ben çok staff değiştirdim :)[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

yani orda yazıo misal dioki lig ı flame çevirme dispell scrl u alıon anvile gidion bana bunu çevir dion oda tabi ama 600k alırım adaş dio sende dion olmazmı daha ucuza o zaman dio başkasına yaptır sende seve seve yaptırıosun hadi kolay gele[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-master assasin
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

iyide zaten sıfır o scroll yanmayla alakası yok damageleri değiştirmek için kullanılır sialha bir özellik eklemez daha önceden eklenmiş olan damage nin özelligini değiştirir sadce misal fire ise glacier gibi[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

aKuMa cevabı vermiş. Doğruyu yazmış. Onun ardından herkes aynı cevabı bi daha yazmış. :-) Bende yazacam...

Scroll ile patlama riski yoktur ve 500k para alır...

:horace:[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...