Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy

Micheal_

Öne çıkan mesajlar

Ah be oyunu bulabilsem kapısalım ama...

Jedi Outcast yuklu ama onda kapısırım yok mu outcastte kapısan =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok mu outcast kapısan soyle bi guzel guzel =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 30 Mayıs 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
Bu jedi academynin ikinci gorevinde devasa bi gemi var. Oraya kadar geldim gemiye bir turlu giremedim. nasıl girildiğini bilen varsa söylesin delircem ya.

E hadi ama be[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 31 Mayıs 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
said:
NuKe, 30 Mayıs 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
Bu jedi academynin ikinci gorevinde devasa bi gemi var. Oraya kadar geldim gemiye bir turlu giremedim. nasıl girildiğini bilen varsa söylesin delircem ya.

E hadi ama be

kardeşim neresinde bu gemi tatooindekini diyorsan oraya girmek çok kolay arka tarafta giriş var ordan bi makineyi indiricen pull push ile üstüne çıkıp karşıya geçicen[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ve birkac kisi hala oynamak isteyen eski ava oyuncullarindaniz ve server olarak sadece avaturk var su an ama o da parali bosuna para vermiycegime gore bir dusuk pingli server bulmak gerekiyor...

skinleri indirdigin zaman onlari oyunun yuklu oldugu dosyada "GameData" icinde "Base" dosyasının icine atacaksin bu kadar basit...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...