Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küfür Edenleri , KS Yapanları Banlayın...

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Lütfen Kavga Etmeyin Kendi Aranızda KAvga Ediyorsunuz Ya Jade ve picallo sizin gibi süper insanlara burada laf yarıştırmak hiç ama hiç yakışmıyor yabancılar görmese bile bizim gözümüzden düşüyorsunuz gerçi benim jadecim asla düşmez o benim başımın tacı.[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karalamaca

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!!
[TÜRK`E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR]

Sosyal ağlarda paylaş

Ya şöyle bişey var,

Boss keserken KS olayı yok, dolayısıyla 2 party de girebilir boss'a... Ha 2 clan arası çok iyidir. Bi sorunları yoktur, sonradan gelen ilk gelen clanın kesmesini bekler...
Çok görüyodum boss keserken, KS yapmayın ulan bilmem ne diye yazıları... Boss larda KS olmaz.[signature][hline]-Goddamn it Leeroy, u r stupid as hell
-At least I ain't chicken.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığın kilitlenmesi ve bir daha bu şekilde başlık açılıp konunun aynı şekilde seyir etmesi halinde yeniden müdahalede bulunulması gerekiyor.

Çünkü tamamıyla tartışılan durum kişiselleştirilmiş sonunun nereye varacağı belli, yokmu burda bir forum yetkilisi...?[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Her savaşta sizin kavgalarinizdan biktik yazdim ben komutan satırına.

Epsinin Türklere laf etmesi sana çok koyuyor ama clanindan yüzünü bile görmediğin bi adamin benim anama avradima küfür etmesi sana hiç koymuyor Jade...

Yazmicam diyorum ama dayanamiyorum ...

Dün dreamboy kizin1i ne küfür etti diye nasil sinirlerin bozuldu , çok kizdin. Peki biz senle yüzyüze bakiyoruz senin clanindan adam benim anama avradima küfür edince bu tepkiyi neden vermiyorsun ?

Çünkü sen o adami clandan atsan sadece sen ve benim haberim olucak ama savaşlarda birilerini koruyunca bütün herkez görücek...

Şuraya bişey yazmadan önce Allah Aşkına bir düşün öyle yaz.[signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

Jade sen forumlari karıştırdın sanırım. Kimbupisligin actigi forum burda http://forum.paticik.com/view.php?id=125860

Ben bu topici Kimbupislik yada senin için açmadim. Topicin en başına git benim yazdığım şeyleri tekrar oku. Lütfen herkez benim ilk yazdığım mesaja ve sonra jade in bu topic ile alakasız yazdığı şeylere baksın.

Bana bu topic de claninin reklamını yapıyorsun yazmış kendisi. Jade in ilk yazdığı mesajdan alıntılar şunlar ...

"Is olsun diye pirim olsun diye laf uretmeyin.. "
"Biz PaTRiotlara kimse KS ci diyemez.. "
"Biz kimsenin clanindan adam cagarmayiz... "
"Kimseye listede en yukarida oldugmuz halde hava atmayiz.."
"PiCALLo benim arkadasim ama o da TR i ovmek icins adece bu basligi atiyor."

Küfür edeni banlayalim dedik diye , yemediğimiz laf kalmadi.
Kim ortamı geriyo , kim bu konuyu bu hale getiriyo hepsi ortada...[signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsettigin kişi Lee. Kuzu sarmasi falanda değilim Lee ile. Biz pelerin görevine giderken şans dilemişti sadece o kadar.

Ayrica Lee nin clani coktan dağıldı. Oyunla ne kadar ilgili oldugunda burdan belli. Foreverdan olan adamlar senin claninda benim değil. Bu da hangimizin clanimizi daha iyi tanıdığının kanıtıdır.

Sana laf anlatmaktan yoruldum valla...

Bu topicde kimin kime saldirdigi ortada ...

Bence artık bişey yazma jade. Kapansin lütfen bu konu açtığıma açacagima pisman oldum. Başka savaşlarda sana küfür edilirse belki o zaman bu topicin bi anlami kalir senin için ...

Güle Güle[signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

kızım sen hiç yorulmazmsısın ne çene var yaw +aynı olayları döndürüm dolaştırıp tekrar önümüze getiriyon....[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...