Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küfür Edenleri , KS Yapanları Banlayın...

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

Selam herkeze ,

Oyunda ki en büyük sıkıntılardan ikisi ks ve küfür. Bütün clan liderleri clanlari içinde küfür eden ve ks yapanları banlasa gözle görülür bir azalma olur diye düşünüyorum. Ben T® clanin da ne küfür eden ne ks yapan adam tutmuyorum ister lvli 65 olsun ister 100k np si olsun.

Forumlari hergün izliyorum ama ilk defa yazıyorum.

Bence burada iş clan liderlerine düşüyor. Eğer siz böyle adamları clanınızda barındırırsanız bu oyunda daha çok küfür ve ks olur.

Herkeze Kolay Gelsin ..[signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Np'nin 230k ya düşmesi pahasına o dediğini yaptım zaten...
NP düştü ama clanımda sırf NP yüksek olsun diye gereksiz hiç bi adam tutmuyorum.
*!Pelerinim olmasın ama clanımda gereksiz adam da olmasın...*[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bide şu olay var
Küfür yeyip atılan biri clandan atana da küfür yağdıracak istediği kadar atılsın o adam adam olmaz Nerede olursa olsun heryde küfür eder adamın umurunda değil ki

Partye alıom 2 dk sonra ark. gelio
AlıNTıDıR..
BeN:Bab kusura bakma ark. geldi cıkarmak zorundayım
Küfürbaz:Banane ya
BeN:Walla cıkarmak zorundayım
Ve cocuğu cıkarrım ondna sonra yazılanlar..
Küfürbaz:Olm seni ge. gecm. s.
BeN:Düzgün konuş len
küfürbaz:Elime düşecen p.
BÖyle laflar sonra da abi party pls abi party pls
A.q
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnAke_15, 28 Haziran 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
bide şu olay var
Küfür yeyip atılan biri clandan atana da küfür yağdıracak istediği kadar atılsın o adam adam olmaz Nerede olursa olsun heryde küfür eder adamın umurunda değil ki

Partye alıom 2 dk sonra ark. gelio
AlıNTıDıR..
BeN:Bab kusura bakma ark. geldi cıkarmak zorundayım
Küfürbaz:Banane ya
BeN:Walla cıkarmak zorundayım
Ve cocuğu cıkarrım ondna sonra yazılanlar..
Küfürbaz:Olm seni ge. gecm. s.
BeN:Düzgün konuş len
küfürbaz:Elime düşecen p.
BÖyle laflar sonra da abi party pls abi party pls
A.q

ewet malesef öle:(
siz yine insansınız insan çarla giriyorum harpyde fazla ksci yok ve genelde patriot clanı oluyor bakıyorum ve çıkıyorum ama bizim orclarda her lvl 40 olan direk harpye geliyo...:(
+bazı lvl 60 çarlar bile ks yapıyor geçende clan party yaptık harpyde kimseler olmadığı için ama adam sonra dan geldi işte ben 62yim bilzrd açık dedi+papermageim fln dedi biz yinede almadık adam towndan olmasına rağmen bize ks yaptı:(

Yani sonuçta towndaki bazı elemlar bile ks yapıyosa bu serverın b.ku çıktı diyebilirim:((ztn kscilerden soğudum lvl bile kasmıyorum ztn kasamıyorum ks yüzünden:()[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh
Nation:Karus...................Nation:Karus
Job:Elemental_LorD..........Job:Shadow_Knight
Lvl:60............................Lvl:62
Clan:_OneKnightStand_.....Clan=DRT2
Np:8xxx..........................Np:13xxx

Keşke_İnsan_Olup_Beleş_NP_Kassaydım!!!...:D
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda ben buna vurkaç derim çok üzücü:(
fatih ve pico buna bir cvp vermeniz lazım çünkü zannedersem anlamıyo!!![signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

aha girdin ya:D

ben sadece dedimki vurup kaçma adamalr online deil tartışın dedim:)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jade_Real, 28 Haziran 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
Cok iyi anliyorum senin bilmediginide biliyorum

vurup klacmiyorum yeterince kaldim ve bir daha da girmeyecegim

bye

+ clan master olmakla bilmenin alakası yok.Otla b.ku karıştırma benim ağzımı bozdurma konuyu çarpıtmada üstüne yok!!!!
Ben ne clan masterlar biliyorum pelerin var içi boş....
Konu küfürbazlar ve kscileri clanda barındırmamak ve birdaha muhattap olmamak am sen ni hayetinde yine konuyu sapıttırdın yok clan övmewk mövmek ztn senin okumayı bilmediğinide biliyorum bende+aslında senin hiç birşey bilmediğinide biliyorum ben...topladın clanına bol np li adamalrı ordan ahkam kesiyosun sen daha düne kdr 60 olamayan ve ismi bende saklı bir clan masterı lvl 60 olduğu için kıskanan ve kıskancından patlayan birisin(yani aslında senin clandakiler çıksa sen bir HİÇSİN!!!Neyse çok yazdım aslında parmaklarımı senin için yorduğuma acıdım:)(bak senin gibi yaptım bende saptırdım konuyu)(el_morad olmama rağmen senin ne mal olduğunu biliyorum ama bugüne kdr ağzımı bozmuyodum sırf KIZ'sın die)[signature][hline]Name:centrix..................Name:KoRneRoTh

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 28 Haziran 2005 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu saptırmayın. Kilitlenmesi gereken konular kilitlendi...

Jade eğer o başlıkta hakaret ve küfür olmasaydı kilitlemezdim. Ayrıca bu oyunu bu kadar çok ciddiye alma. Kendine yazık edersin. Belli çok dolmuşsun bu başlıkta içini boşaltmışsın ama bunun yeri bu başlık değil...

Neyse çok uykusuz ve yorgunum. Benim gerçek hayatım var ve çok çalışıyorum o yüzden yorgunum (!) 2 gündür uyumadım gidip uyuyacağım. Uykusuzken cümle kuramıyorum...

Ha bide şu konu var.. Küfürbaz adamı hiç kimse engelleyemez, düzeltemez. Ama sırf 2457243834724 NP'si var diye "abi, baba gel benim clanıma. sana +65452 viper vereyim, istemesen öpücük vereyim" gibi denyoluklar asla yapmadım, asla yapmam.. Tam aksine öyle adamı clanımdan şutladığım gibi gördüğüm yerde 4 taşa resslerim. Yapmışlığım vardır :-)[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

KİMBUPİSLİK daha önce yazdılarımı okudun mu bilmiyorum.kitlenmiş o konu.ben tekrar söyleyeyeyim ben canabissi satın alan kişiyim!beni hack yapmakla suçlamışsın ama tek tarafı bir yargılama yöntemine başvurmuşsun! öleee "o bana şunu dedi,o bana bunu dedi" le konuşulmaz...
adam bana canabissi alırmısın dedi bende ok dedim.anlaşma söleydi:ben ona elixir+7,complete +6 helmet bide 100m verecem oda bana herbilgiyi verecekti.ben malları ona verdikten sonra o dt yi vermeden kaçtı!!!!ben ise arkımın sayesinde dt yi bulup şifreyi değiştirdim.2 gün sonra gelip bana diyo ki:"ben seni kazıklayamadım bana charı geri ver bende sana itemlerini vereyim" yanii ben şimdi hackçimiyim?????öleee bilip bilmeden konuşma lütfen KİMBUPİSLİK ve sakın bana "ben onun yalancısıyım" deme ilk önce insanların adlarını verirken emin ol acaba kim haklı diye!!!!!
adam beni kazıklamaya çalışmasa itemlerini geri vereyim bana charı geri ver demez dimi?????
senden bi özür bekliyorum tabii kişiliğin "olgun" denecek kadar iyi ise...çok merak ediyorum iyi ve zeki bir insanmısın diye?
CVP PLSSS
Sosyal ağlarda paylaş

CeVap Vereyim Bi ara Bana pazarda Almak istedigin Bisey Varsa Satayim DEmistin o iste o zaman ikiniz ile Beraber konusuyodum Adamin Bana DEDigi şu Adam beni Hackledi Aksam Heralde GEri VERcen id imi Falan dEdi Kim Diye SordugumDa iste senin ismini Verdi SeNde Bana oı an DEmistin Bana dt programi yapcakti Ben ona Yaptim DEdi
SeN VERmis olabilirsin item Görmedim BilmiyorumDa ..
Ama SEnin Bana DEdigin o Söz Vardı DT programını o Bana yapcakti ama ben ona Yaptim DEdi .. YAni burada Anlasilan ikinizDe Birbirinizi Hack etmek istediniz Fakat seN ondan önce DavRandin .. AdaM D.t ini Vermeden Buldun YAni Sonucta Adam GEri istiyo Charini

Ve özür Dilenecek bisey Degil Bu Hack ETtinSe ETTin Banane isTerSen TümDedn soy oda kasinmis SeNde Sonucta ikinizDe hack etmek icin Biseyler Yapmisiniz

Al Sana CeVap :D BiDah aYazmak istemiyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar. Bu konunun yeri burası değil. Açın bir başlık. "Hakaret-küfür-forum kullanıcılarını rahatsız edici herhangi bir söz" kullanmadan konuşun, sorununuz neyse çözün.

Kimsenin başlık açmasına karşı değilim. Tek ricam kurallara uyun. Başlık kilitlemekten gerçekten nefret ediyorum ama kurallara uymazsanız tekrar kilitlerim..

Saygılar...[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

bak aga öle ben onu hackleyecek olsam mallrı vermezdim herhalde.adam ayrıca kendi clanımdan dı.ben ona güvenip verdim.ben "o bana uygulayacaktı"demedim çünkü onun dt prg mını kullanacak bişey yok ki.ben char alıyom o deil.dt bana lazım.ama yaw lütfen bilmeden konuşup karalama beni.bi ögren gerçegi sonra konuş.adam diyo ki bana "sana mallarını geri verelim sen geri ver charı"...yani anla artık bee....anla...adam bana dt yi vermeyip kaçacak sonrada şifreyi değiştirecekti.bende kalacaktım ortada.yani ben charı alınca ben mi hackçi oluyom.eger öle bi niyetim olsa charın şifresini değiştirdikten sonra malları vermezdim.
Sosyal ağlarda paylaş

felan dedi felan oldu felan yaptı ne güzel açıklamışsın.okuyan insan bişey anlamıyo ki.tabii bilmezsen olayın gerçegini bölee saçmalarsın.patriota laf atmak için bölee şeylerle ugraşma.nedir sendeki patriot nefreti anlamadım?sanırım jadeyi sevmiyosun!!ama jadeyle bi sohbet etsen anlarsın.ölee kibar,kaliteli ve seviyeli bi insan olamaz.ama onu bile çıldırtıyorsunuz.lütfen bu oyunu hayatınıza sokmayıp başka insanlara zarar vermeden yaşayın.helekii tanımadığınız insanlara...
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün forumlara girip clanimdan bahseden ben değilim. Önemli bir topic açtığımı zannediyordum ama yanılmışım.

Bize delil göster JADE!!!! Boş konuşma. senin claninda ki adamlarin bana durup dururken ettikleri küfürlerin sslerini yayınlarım istersen.

Herkez Kapisinin Önünü Temizlese Ortalıkta Çöp Kalmaz !!!![signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

Adamım Bu KaDın Cok conusuyo Herkezle Problemi Var Ben Bisey YAzmicam Anlatamiyorum Ki

Sana ETTigim Küfürlerde Senin DEDigin Laf (birilerini cıldırtip Küfrettiriyorlar Ve ss Aliyolar ) Gecerli

Clanindaki Adam Küfrediyo Yüzüne gülüyo

KOnu Bug ABUSE i di diyosun peki Diyorumki Clanindaki ADam yanimDa np kasiyodu Neden onu Cezalandirma Geregi Duymuyosun lvl i Yüksek Belkide np si De Bu Beni ilgilendirmez Ama Hep ben Hep Ben Diyosun ..

SEnin Herkezle Bi Sorunun Var Git Bi psikiyatr a Danış ..

Senin icin Buıldugum bi Yöntem bu iste ...

Resimleri Yayinladim Diye hoopdedik Gelir gelmez Küfretti Heralde jade Ablalari üzerime Gönderdi cocuklari ..
Sosyal ağlarda paylaş

Azeroth

SEnin MaGen _WiCHER_ yada ona Benzer Biseyse partiot Nefretimi Anlardin oraDa ks Yaptiniz Ve ARalarinDa SeNDe VARDın Ve ondan önceKi Gece Yine ks Yaptiniz Gate Arkası ks cileri Diyoruz Biz Bunlara .. Simdi Eger DElikanlı Bi ADamsan Bunlari inkar Etmeyip Anlatirsin Sizin Clandan ADam Bile Vardı o Aksam Bizim partyde oNa Cikmasini Söylediniz Adam cikti Wokeriniz Gitti Harpylerin oraya Gitmeye Erinmediler oraya gittiler Ks Yapmayin DEdikce inatla Yaptilar .. Woker Küfretti .. 3 Sefer uyardim Gidip Adamlar Tınlamadi bile Küfür Yedim Sonra Madem ben Küfür Yiyorum Senin Clan BAsinda Yesin AYnisini Tatsin Da görelim Diyerek Jade_real E pm ile Sövdüm ... isTe Bu Sebepten Sevmiyorum .. orada Sende Vardın Bi party Gelip Spota ks Yaptin Ve 3 kez AYni Sey oldu .. YalanMı Söyledim Ben ?

SEnin konunu Tam Bilmiyorum Hack Falan ondan dolayi özür Dilerim işin icinde olmayinca Tam Anlamak Mümkün DEgil ..
Bayrem i De Adam Akıllı Birisi Sayardim oda Ks YapinCa ve Küfür EDiyolar DedigimDe Küfüre Zorlamısındır DEYinCe .. Anla iste Bikac HarpyDen Exp Almasamda olur.. Haa lvl i 2 Ayda atlasamda olur Ama
iNsanlar kendi Cikarlari icin 260 Derece Dönüyolar dün Baska Bugun Bakiyosun Bambaska iste Bütün Hersey Böyle..

BirDaha Cart Clani Curt Clani YAzipta Burada Milleti Rahatsiz Etmeyin .. (Benim icinde Gecerli)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Jade elinden Gelen Herseyi Yap ..
Benmi 7 Tane Charim Var 1 tane master 2 Taneside master olacak yakinda Hepsini Sikayet Et :D

Benim Yeniden okumama Gerek yok suan da Ögretmenlik okuyorum Ve ileride isallah meslek aldigimDa .. Sen ve seningibilerden Uzak durmasini ögretirim ögrencilerime REal Arkadasinda Eger SaNa Biseyler Diyosa (picallo) Demekki Biseyler Vardır Herkez Bizi Destekliyosa Bu Dermek Diildirki SeN Haklısın .. Sen Clanim Küfretmez Bunu Yapmaz Bunu Etmes Diyerek 60 Kisi Adina konusuyosun BuDa YArin icin Söz VErme Gibi BiSey ... Etmez DEdin Adam REsimleri koydugum An Yanima Geldi NeVar Ne Yok Sövdü Resmimi niye koydun Diye :)
Salla Bunlara Takmam Bile Herkezin Kalitesi ortada ..

Haa DreamBoy konusuna Gelince Küfretmesinin SEbebi ŞuDur

pC BAsina Ben GEcTim o An

Burasini Dikkatli okuyun Yukarida Bakiyorum Herkez YukARida Selam Hal HAtır Soruyo SanKi Tv programina yeni Cikan Bi Kıro Gibi Su en iyi Bu En iyi Sunun Claninin Warioru Muhtesem iste Bunlari Yazarken Kizin1i kalkın savasalım Yatarak Savas alınmaz Diyor Burada Ben duramam iste Selam hal hatir soracagina kalk Savas Btere Geldigim Zaman partymi oraya Cekiyorum ölürsem Yine kalkip kosup Geliyorum Herkez Yatiyo Biz Calisirken Adamlar Yatarak üzerimizDen geciniyo gibi Bi Vaziyet doguyo..

Savas Go go Firt Nowa Go go Mages Diyerek Alinilmaz HerkeziN Kisi Haklarina Saygi Göstermeniz lazim %80 i Türk Müs Espi Ye Türkce konus Diyo

oradaki %20lik kesime Yaptigi SaygisizlikTan Haberi Yok

Herkez Bi Yaris icerisine Girmis .. Herkez Birbirinin Kuyusunu Kazmakla ugrasiyo Simdi ..

Bakalım Bu Yaris Nereye varacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Neden Karus-ElMorad arasında savaş var ki? Niye ElMorad'ın içinde olmuyor?

Bence bir kaç farklı savaş senaryosu hazırlaması lazım Admin'in yada GM lerin, biri sözlü savaş, diğeri soğuk savaş, diğeri de El-Morad bıdı bıdı savaşı.... konuşmak istemiyorum daha fazla yoksa başlıcam klandan da oyundan da zamazingosundan da, biz Türküz dioz, hadi beraber olalım bize yapılan hakaretlere karşı ortak hareket edelim diyoruz, ama sizin şu yaptığınıza bakın? Yaşınızdan utanın....(Gerçi kaç yaşındasınız....)

PS: Fatih'e kızamazsınız, adam elinden geleni yapıyor, konu başlığı altındaki seyri değiştiren sizsiniz....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sırf bu konular yüzünden oyundan sıkıldım, bırakma yolunda gibi bi şeyim, zaten lvl kasmaya değil genelde ya CZ ye yada Savaşlara katılıyorum artık, gerçi savaşlar da tamamıyla eziyet ama neyse...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi

Sosyal ağlarda paylaş

Allah Aşkına biri benim açtığım topic de herangibir clani kötüleyen bir cümle var mı yok mu söylesin ?

Sen neden üstüne alındın anlamıyorum Jade.

Ayrıca boss konusuna gelince SQ keserken ben healerin potu bitti , bende yattim. Sonra siz geldiniz bossa daldiniz , ben bizim partyde ki herkezi durdurdum ve bekledik , sizde kesemediniz. Sonra biz tekrar daldik , dogrudur boss da ks olmaz ama 2 Türk clani olarak sizden de ayni seyi beklerken sizde hemen daldiniz. Gerci daldiniz da elinize ne geçti kutu bize düştü ama ks olduğu için boş çıktı kutu. Bu olaydan 1 saat sonra HQ keserken sizin clandan bir mage gelip bizim healera trade atti.

Benim söylemek istediğim şuydu bu tarz adamları sadece np leri var diye lvlları yüksek diye clanlarımızda barındırmamamız lazım. Ben senin clanina bu topicde hiç laf söylemedim ama senin ilk yazdığın mesaj clanının reklamını yapıyorsun oldu.

Konuları o kadar çok sapıtıyor ve oyunda ki herkezle o kadar çok tartışıyorsun ki artik kimle nasıl konuşacağını sende unuttun.

Zaten açtığıma açacağıma pişman oldum topici. Konuyu yine clanina getirdin helal olsun.

Ben artık bu topice bişey yazmicam , lütfen sende benim hakkımda bişey yazma Jade.

Bu topici açtığım içinde özür diliyorum. Bence kilitlenmesi gerek , topic amacını kaybetti ...[signature][hline]http://www.clan-tr.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...